Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed: Syndicate - poradnik do gry

Assassin's Creed: Syndicate - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

01 - Zabawa w politykę | Solucja Assassin's Creed Syndicate poradnik Assassin's Creed: Syndicate

01 - Zabawa w politykę

Miejsce, w które musisz zeskoczyć. - 01 - Zabawa w politykę | Solucja Assassins Creed Syndicate - Assassins Creed: Syndicate - poradnik do gry
Miejsce, w które musisz zeskoczyć.

Udaj się w stronę wskazanego obszaru. Przed wejściem wskocz na dach budynku. Będąc po drugiej stronie możesz zauważyć poruszającego się w pobliżu zaznaczonego punktu strażnika. Poczekaj, aż ten obejdzie murek i wtedy szybko zejdź na dół i schowaj się za przeszkodą.

Krąż wokół murku, unikając policjanta. - 01 - Zabawa w politykę | Solucja Assassins Creed Syndicate - Assassins Creed: Syndicate - poradnik do gry
Krąż wokół murku, unikając policjanta.

Następnie podsłuchuj przez chwilę rozmawiające osoby. Nie możesz przy tym zostać wykryty. Jedynym utrudnieniem będzie tutaj strażnik, który dwukrotnie obejdzie murek. Zabaw się w kotka i myszkę - gdy on będzie zmierzał w Twoją stronę, Ty obejdź mur i przekradnij się na drugą. Tym sposobem pozostaniesz w ukryciu, nie zabijjąc przy tym żadnego strażnika.

Dwukrotnie uważaj na strzelającego snajpera. - 01 - Zabawa w politykę | Solucja Assassins Creed Syndicate - Assassins Creed: Syndicate - poradnik do gry
Dwukrotnie uważaj na strzelającego snajpera.

Następnie goń uciekającego szpiega i powal go przy wyjściu z parku. Zostanie on zastrzelony przez snajpera z dachu pobliskiego budynku. Wyskocz na górę i goń strzelca, dwukrotnie unikając strzału (odpowiedni przycisk). Przy końcu dachu, w chwilę po drugim oddanym strzale, możesz go bez większych problemów powalić, co zakończy zadanie.

Wyzwania

Nie zabijaj żadnych strażników w Klubie Synopejskim - podsłuchując rozmowę ostrożnie przechodź wzdłuż murku, aby uniknąć strażnika, który będzie okrążał miejsce rozmowy.

Nie daj się trafić snajperowi - w chwili, gdy strzelec do Ciebie mierzy, użyj odpowiedniego przycisku, aby Jacob nie dał się postrzelić.