Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed: Syndicate - poradnik do gry

Assassin's Creed: Syndicate - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

06 - Groza w Londynie | Wspomnienia Karola Dickensa poradnik Assassin's Creed: Syndicate

06 - Groza w Londynie

Na torach uważaj na nadjeżdżający pociąg. - 06 - Groza w Londynie | Wspomnienia Karola Dickensa - Assassins Creed: Syndicate - poradnik do gry
Na torach uważaj na nadjeżdżający pociąg.

Idź za Dickensem. Po chwili natkniecie się na Skocznego Jacka. Goń go, używając linki, aby przemieszczać się pomiędzy budynkami. Nie musisz martwić się czasem, gdyż przeciwnik zwyczajnie czeka na Ciebie. Dwukrotnie uważaj jeszcze na oddawane przez niego strzały. Gdy Jack zejdzie na ziemię Ty dalej kontynuuj podróż po dachach. Po dotarciu na tory nie przeskakuj od razu w pogoni za Skocznym Jackiem - odczekaj chwilę, aż po torach przejedzie pociąg (który może Cię zabić, jeżeli np. zawiśniesz na lince niebezpiecznie nisko).

W końcówce pościgu powal Jacka, a następnie podejmij walkę. - 06 - Groza w Londynie | Wspomnienia Karola Dickensa - Assassins Creed: Syndicate - poradnik do gry
W końcówce pościgu powal Jacka, a następnie podejmij walkę.

W końcu dotrzesz na szklany dach stacji kolejowej. Twój trud zostanie wynagrodzony i otrzymasz możliwość powalenia przeciwnika. W chwilę po tym nastąpi walka, do której dołączy drugi przeciwnik. Nie przejmuj się nim zbytnio, gdyż i tak potyczka trwa tylko przez chwilę, a Jack ponownie ucieknie.

Wyzwania

Nie dotykaj ziemi - podczas całego pościgu nie dotknij ziemi. Wykorzystaj w tym celu linkę, aby poruszać się pomiędzy kolejnymi budynkami. Sposobność powalenia przeciwnika nadarzy się na szklanym dachu stacji kolejowej.