Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed: Syndicate - poradnik do gry

Assassin's Creed: Syndicate - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

01 - Łyżka syropu | Solucja Assassin's Creed Syndicate poradnik Assassin's Creed: Syndicate

01 - Łyżka syropu

Po wyjściu z kanału spokojnie dogoń uciekającego kupca. - 01 - Łyżka syropu | Solucja Assassins Creed Syndicate - Assassins Creed: Syndicate - poradnik do gry
Po wyjściu z kanału spokojnie dogoń uciekającego kupca.

Pierwszym celem, który stanie się aktywny w chwilę po rozpoczęciu zadania, jest pościg za kupcem. Wbiegnij do kanału, a następnie goń go, przy kratach odbijając w lewo. Kanał jest tak skonstruowany, że nie dogonisz tutaj uciekiniera, możliwe stanie się to dopiero po wyjściu na powierzchnię (droga biegnie cały czas tym samym korytarzem, nie sposób się tutaj zgubić). Dopiero na zewnątrz kupiec znacznie zwolni, co pozwoli na dogonienie go - będąc tuż za nim uaktywnisz opcję powalenia.

Skorzystaj ze wzroku orła, aby zlokalizować cel. Zbliżenie się do niego ułatwi schowanie się w tłumie. - 01 - Łyżka syropu | Solucja Assassins Creed Syndicate - Assassins Creed: Syndicate - poradnik do gry
Skorzystaj ze wzroku orła, aby zlokalizować cel. Zbliżenie się do niego ułatwi schowanie się w tłumie.

Po uzyskaniu informacji od uciekającego handlarza udaj się do wskazanego na mapie obszaru. Użyj wzroku orła, aby w tłumie ludzi zlokalizować dystrybutora. Ten jednak bardzo szybko ulotni się z tego miejsca, wsiadając do powozu. Jedź za nim. Po zatrzymaniu się dystrybutor wysiądzie, aby porozmawiać z pewnym znajomym, a następnie wróci do powozu. Podobnie będzie w kolejnym miejscu, do którego się uda. Wykorzystaj ten schemat i ukryj się w tłumie, czekając na powrót dystrybutora. Jeżeli nie zależy Ci na wykonaniu wyzwania opcjonalnego po prostu zabij przeciwnika, a następnie przeszukaj ciało. Aby nie dać się wykryć skorzystaj z tłumu, w drugim miejscu odwiedzanym przez cel pozostanie w ukryciu dzięki tłumowi będzie łatwiejsze.

Boczne wejście pozwoli od razu ustawić się blisko ringu. - 01 - Łyżka syropu | Solucja Assassins Creed Syndicate - Assassins Creed: Syndicate - poradnik do gry
Boczne wejście pozwoli od razu ustawić się blisko ringu.

Kolejnym celem jest odszukanie szefa dystrybucji. Po dotarciu w okolicę fabryki wyjdź na budynek z lewej strony, skąd za pomocą linki wejdź na pierwszy poziom następnego budynku. Z tego miejsca, gdy podejdziesz do krawędzi będziesz mógł (wzrok orła) zidentyfikować szefa dystrybucji (schodzi on co jakiś czas w okolicę ringu, aby dopingować walczących).

Szefa dystrybucji możesz dopaść m. in. w okolicy ringu. - 01 - Łyżka syropu | Solucja Assassins Creed Syndicate - Assassins Creed: Syndicate - poradnik do gry
Szefa dystrybucji możesz dopaść m. in. w okolicy ringu.

Twoim zadaniem jest wzięcie szefa żywcem, a więc musisz podejść odpowiednio blisko. Jeżeli zostaniesz wykryty cel zacznie uciekać - nadal możesz go wtedy powalić, ale do czasu odzyskania anonimowości porwanie będzie niemożliwe (zabicie celu skutkuje desynchronizacją). Dobrym momentem na porwanie jest zajście szefa dystrybucji w momencie, gdy ten ogląda walczących. Jeżeli skorzystałeś z miejsca opisanego powyżej wystarczy zeskoczyć na dół i zakraść się za plecy przeciwnika (oczywiście zachowaj ostrożność, gdyż w pobliżu ringu są też inni wrogowie, sam szef dystrybucji także może zauważyć jak skaczesz w dół, gdy zrobisz to za wcześnie).

Po złapaniu szefa wystarczy tylko wyprowadzić go na zewnątrz. Uważaj szczególnie przy wyjściu, które pilnowane jest przez strażników. Ostrożnie i powoli wyjdź na zewnątrz, a na koniec przesłuchaj porwanego wroga.

Wyzwania

Wykradnij plan, nie dając się wykryć - w miejscach, odwiedzanych przez dystrybutora musisz wmieszać się z tłum i zaczaić na niego, w momencie, gdy będzie rozmawiał z kimś lub wracał do powozu. Wtedy zajdź go od tyłu i okradnij. Skorzystanie z możliwości chowania się w tłumie ułatwi pozostawanie w ukryciu.

Nie daj się wykryć - porwij szefa dystrybucji nie dając się przy tym wykryć. Pamiętaj o tym, aby zaczaić się na niego w okolicy ringu, gdzie możesz łatwo zakraść się od tyłu. Podczas wyprowadzania go z fabryki rób to powoli, szczególnie, gdy będziesz mijał innych przeciwników.