Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed: Syndicate - poradnik do gry

Assassin's Creed: Syndicate - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

03 - Operacja: W obronie życia | Wspomnienia królowej Wiktorii poradnik Assassin's Creed: Syndicate

03 - Operacja: W obronie życia

Bez zbędnych ceregieli ukradnij powóz. - 03 - Operacja: W obronie życia | Wspomnienia królowej Wiktorii - Assassins Creed: Syndicate - poradnik do gry
Bez zbędnych ceregieli ukradnij powóz.

Udaj się we wskazane miejsce, gdzie użyj wzroku orła, aby zlokalizować templariusza. Śledź jego powóz przez krótką chwilę, aż w przejściu spotka się on ze swoimi sojusznikami.

Uważaj na zakorkowanym moście, aby nie zablokować się na innych powozach. - 03 - Operacja: W obronie życia | Wspomnienia królowej Wiktorii - Assassins Creed: Syndicate - poradnik do gry
Uważaj na zakorkowanym moście, aby nie zablokować się na innych powozach.

Porwać powóz możesz od razu, bez konieczności eliminacji templariuszy czy pozostawiania w ukryciu - po prostu podejdź szybko do wozu i łap za stery. Następnie od razu przyśpiesz i rozpocznij szaloną jazdę do bezpiecznego miejsca. Taranuj wszystkie przeszkody, pamiętając, że łatwiej jest przejechać chodnikiem niż czołowo zderzyć się z innym wozem. Najtrudniejszym elementem będzie przejechanie po moście, gdzie zakorkuje się masa innych powozów. Jedź pomiędzy nimi lub "przyklej" się po prawej stronie, niszcząc przy okazji latarnie podczas jazdy po chodniku. Ostatecznie wyhamuj w wyznaczonym miejscu i szybko wyskakuj z powozu, oddalając się od niego na kilka metrów.

Wyzwania

Dotrzyj w bezpieczne miejsce w mniej niż 80 sekund - prowadząc pojazd taranuj wszystko co stanie Ci na drodze i zręcznie omijaj blokady. Uważaj szczególnie na zakorkowany most i dużo powozów utrudniających przejście.