Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed: Syndicate - poradnik do gry

Assassin's Creed: Syndicate - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

01 - Przyjacielska rywalizacja | Solucja Assassin's Creed Syndicate poradnik Assassin's Creed: Syndicate

01 - Przyjacielska rywalizacja

Oddanie celnego strzału w głowę wymaga odrobiny zręczności. - 01 - Przyjacielska rywalizacja | Solucja Assassins Creed Syndicate - Assassins Creed: Syndicate - poradnik do gry
Oddanie celnego strzału w głowę wymaga odrobiny zręczności.

Po rozpoczęciu zadania ruszaj do wskazanego miejsca. Dojeżdżając bliżej jadący pred Tobą powóz zostanie oznaczony, musisz go dogonić i zlikwidować woźnicę (np. poprzez przeskoczenie na dach lub wykorzystanie rewolweru bądź noży do rzucania). Jeżeli chcesz wypełnić zadania opcjonalne najpierw zajmij się powozem jadącym za głównym celem - będzie on ścigany przez mniejszy, jadący z prawej strony. Masz niewiele czasu, gdyż przeciwnicy po zbliżeniu się do woźnicy otworzą ogień i zastrzelą go, co dzieje się już po kilku udanych taranowaniach. Aby zlikwidować oprawców albo kilka razy użyj "szybkiego rzutu/strzału" do wrogiego woźnicy, albo wyskocz na dach prowadzonego powozu i przyceluj w jego głowę (istnieje spora szansa, że powóz pogna jednak w innym kierunku, poza tym jest to trudniejsze, aniżeli wykorzystanie kilku szybkich strzałów).

W dalszej kolejności udaj się do wskazanego punktu - 01 - Przyjacielska rywalizacja | Solucja Assassins Creed Syndicate - Assassins Creed: Syndicate - poradnik do gry

W dalszej kolejności udaj się do wskazanego punktu. Na obszar zastrzeżony wejdź w miejscu, w którym znajdziesz kilku stojących obok muru Skokierów, a następnie wyskocz na dach budynku. Z tego miejsca będziesz miał idealny widok na znajdujących się na dole przeciwników. Możesz wyeliminować ich w dowolny sposób, np. korzystając z pomocy Skokierów. Bardzo łatwym rozwiązaniem na pozbycie się części przeciwników, jest wystrzelenie strzałki oszałamiającej w stronę płonącej beczki w momencie, gdy wokół będzie kilku przeciwników (screen). W ten sposób od razu załatwisz prawie wszystkich wrogów, a zabicie ewentualnych niedobitków będzie formalnością. Ostatecznie zeskocz na dół, przepchnij i podpal wóz, na koniec uciekając poza strefę rażenia.

Wyzwania

Ocal woźnicę panny Attaway z rąk jego prześladowcy - podczas pościgu za pierwszym powozem skup swoją uwagę na tym, który jedzie tuż za nim. Atakują go prześladowcy, których musisz wyeliminować - najszybciej zrobisz to oddając kilka "szybkich strzałów" do wrogiego woźnicy, bądź (co trudniejsze, gdyż woźnica zwykle zostaje zabity po kilkunastu sekundach) skorzystaj z dokładnego celowania lub wyskocz na dach powozu przeciwników.