Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Assassin's Creed: Syndicate - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
Assassin's Creed: Syndicate - poradnik do gry

Assassin's Creed: Syndicate - poradnik do gry

Rewolucja przemysłowa cechu zabójców Poradnik do gry Assassin's Creed Syndicate zawiera dokładny opis wszystkich zadań pobocznych oraz lokalizację ukrytych w Londynie znajdziek. Poszukiwania sekretów ułatwią szczegółowe mapy wszystkich dzielnic.

Poniższy poradnik do Assassin's Creed Syndicate. zawiera informacje przeznaczone dla osób, które chcą poznać podstawowe mechanizmy gry, zaliczyć wszystkie sekwencje na 100% oraz wszystkie sekrety umieszczone w grze.

Poradnik został podzielony na dwie części. Pierwszą z nich stanowią zadania poboczne i sekrety. Dowiesz się z niego, gdzie w Londynie znaleźć pozytywki, królewską korespondencję, skrzynie czy też zakłócenia Helixa. Znajdziesz tutaj również mapę, która pozwoli Ci zebrać listy z frontu podczas I Wojny Światowej. Ten dział zamykają questy poboczne, w których zapoznasz się z takimi postaciami, jak Karol Dickens czy Karol Marks.

Drugi dział solucji do AC Syndicate zawiera opis podstawowych mechanik oraz głównych questów. Dowiesz się z niego jak korzystać z pomocy gangu oraz jak walczyć w zwarciu. Poznasz także podstawy rzemiosła, które ułatwią Ci tworzenie nowych przedmiotów. Znajdziesz tutaj także opis wszystkich zadań, które musisz wykonać w czasie podzielonej na 9. sekwencji opowieści. Nie zabrakło także stron poświęconych wymaganiom sprzętowym oraz sterowaniu na PC, PS4 i Xboksie One.

Krótko o Assassins Creed Syndicate

AC Syndicate to dziewiąta odsłona cyklu przygodowych gier akcji od studia Ubisoft, opowiadających o konflikcie Assasynów z Templariuszami. Tym razem trafisz do Londynu w czasach rewolucji przemysłowej. Podczas przygody pokierujesz losami dwójki bohaterów - rodzeństwa Jacoba i Evie Frye'ów.

Produkcja ta stanowi zakończenie pewnej epoki w historii cyklu. Jest to bowiem ostatnia cześć serii, w której świat był podzielony na szereg mniejszych lokacji, a elementy RPG, takie jak rozwój postaci nie były mocno wyeksponowane.

Porady na start

W AC Syndicate, podobnie jak w wielu innych grach, istotną rolę odgrywa początek zabawy. Poniższe porady ułatwią Ci start.

 1. Większość zadań możesz zaliczyć, pozostając w ukryciu. Pozostając niewykrytym, możesz także od razu zlikwidować każdego przeciwnika, nawet gdy jego poziom jest znacznie wyższy od Twojego. Dlatego zapoznaj się dobrze z mechaniką skradania.
 2. Jak najszybciej odkryj wszystkie punkty widokowe. Pozwoli Ci to na zorientowanie się w dostępnych aktywnościach, a także umożliwi szybkie przemieszczanie się po Londynie dzięki opcji szybkiej podróży.
 3. Nie zbieraj punktów doświadczenia i na bieżąco wykorzystuj na ulepszenia dla bohaterów. Dzięki temu wzmocnisz swoich protagonistów.
 4. Każdy wydany punkt doświadczenia wpływa także na poziom postaci. Im większa różnica leveli między Tobą, a przeciwnikiem tym walka będzie trwała dłużej i większe ryzyko przegranej. Omijaj takich przeciwników lub postaraj się wyeliminować ich z ukrycia.
 5. Wykonaj misje oznaczone literą "B", gdy tylko staną się możliwe. Alexander Graham Bell będzie miał dla Ciebie kluczowe ulepszenia, takie jak linka z hakiem, strzałki czy bomby galwaniczne.

Ile zajmie mi ukończenie Assassin's Creed: Syndicate?

Assassin's Creed: Syndicate jest obszerną produkcją, która oferuje wiele aktywności pobocznych. Dlatego też czas na ukończenie gry może się różnić w zależności od tego jak wiele czasu spędzasz eksplorując świat. Zaliczenie samej głównej kampanii fabularnej powinno zająć Ci ok. 18 godzin.

Czy w Assassin's Creed: Syndicate znalazł się tryb multiplayer?

Nie. AC Syndicate nie posiada trybu multiplayer. Produkcję możesz ogrywać wyłącznie w pojedynkę.

Czy Assassin's Creed: Syndicate posiada DLC?

Assassin's Creed: Syndicate otrzymał dwa dodatki fabularne. Pierwszym z nich jest Kuba Rozpruwacz, który pozwali Ci zapolować na jednego z najsłynniejszych seryjnych morderców w historii. Drugim jest natomiast Ostatni Maharadża, skupiający się na losach indyjskiego arystokraty imieniem Duleep Singh.

Assassin's Creed Syndicate - wymagania sprzętowe

Assassin's Creed Syndicate jest produkcją, która nie wymaga posiadania wyjątkowo mocnych podzespołów. Zamieszczone poniżej wymagania sprzętowe pomogą Ci określić, czy produkcja odpali na twoim komputerze.

Minimalne wymagania sprzętowe Assassin's Creed Syndicate PC

 1. Procesor: Intel Core i5 2400s 2.5 GHz/AMD FX 6350 3.9 GHz (lub ich odpowiedniki)
 2. Pamięć operacyjna: 6 GB
 3. Karta grafiki: NVIDIA GeForce GTX 660/AMD Radeon R9 270 (2GB pamięci wideo z Shader Model 5.0)
 4. System operacyjny: Windows 7/8/10 (64-bitowy)
 5. Wymagane miejsce na dysku HDD: 50 GB

Zalecane wymagania sprzętowe Assassin's Creed Syndicate PC

 1. Procesor: Intel Core i7-3770 3.5 GHz/AMD FX-8350 4.0 GHz (lub ich odpowiedniki)
 2. Pamięć operacyjna: 8 GB
 3. Karta grafiki: NVIDIA GeForce GTX 760 (posiadająca 4 GB pamięci wideo); wskazana GTX 970/AMD Radeon R9 280X (lub lepsze)
 4. System operacyjny: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (tylko wersje 64-bitowe)
 5. Wymagane miejsce na dysku HDD: 50 GB

Assassin's Creed: Syndicate - sterowanie

W czasie zabawy w AC Syndicate istotną rolę odgrywa sterowanie. Zapoznanie się z rozkładem przycisków umożliwi Ci płynną rozgrywkę. Poniżej przedstawiono skrócone sterowanie. Cały rozkład klawiszy znajdziesz na osobnych stronach poradnika.

Ikona

Funkcja

Ruch/kierowanie pojazdem - Assassins Creed: Syndicate - poradnik do gry

Ruch/kierowanie pojazdem

Bieg - Assassins Creed: Syndicate - poradnik do gry

Bieg

Wzrok orła - Assassins Creed: Syndicate - poradnik do gry

Wzrok orła

Kamera - Assassins Creed: Syndicate - poradnik do gry

Kamera

Skradanie - Assassins Creed: Syndicate - poradnik do gry

Skradanie

Atak/Taranowanie (podczas jazdy) - Assassins Creed: Syndicate - poradnik do gry

Atak/Taranowanie (podczas jazdy)

Interakcja/Swobodny bieg w dół/Kontra (w walce)/Wyjście z pojazdu (podczas jazdy) - Assassins Creed: Syndicate - poradnik do gry

Interakcja/Swobodny bieg w dół/Kontra (w walce)/Wyjście z pojazdu (podczas jazdy)

Miotacz liny/Wejdź na dach (podczas jazdy) - Assassins Creed: Syndicate - poradnik do gry

Miotacz liny/Wejdź na dach (podczas jazdy)

Informacje o Assassin's Creed: Syndicate - poradnik do gry

Autorzy : Jacek Stranger Hałas, Norbert Norek Jędrychowski

Poradnik zawiera : strony: 168, ilustracje: 579 , mapy i obrazki z oznaczeniami: 32.

Przewodnik i opis przejścia

Ostatnia aktualizacja : 12 września 2016, odwiedź Przewodnik i opis przejścia

Zadania poboczne i sekrety

Ostatnia aktualizacja : 20 lutego 2020, odwiedź Zadania poboczne i sekrety

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w Assassin's Creed: Syndicate - poradnik do gry