Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed: Syndicate - poradnik do gry

Assassin's Creed: Syndicate - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

02 - Ochroniarz | Solucja Assassin's Creed Syndicate poradnik Assassin's Creed: Syndicate

02 - Ochroniarz

Z budynku znajdującego się obok powozu możesz niezauważenie zeskoczyć na dół. - 02 - Ochroniarz | Solucja Assassins Creed Syndicate - Assassins Creed: Syndicate - poradnik do gry
Z budynku znajdującego się obok powozu możesz niezauważenie zeskoczyć na dół.

W pierwszej części zadania przedostań się w stronę powozu premiera. Zrobisz to omijając kordon policyjny, poprzez wykorzystanie linki na dachu budynku znajdującego się po drugiej stronie ulicy, od miejsca rozpoczęcia zadania. Następnie zeskocz na dół i wejdź do powozu.

Szybko wyskocz do góry i zabij snajperów. - 02 - Ochroniarz | Solucja Assassins Creed Syndicate - Assassins Creed: Syndicate - poradnik do gry
Szybko wyskocz do góry i zabij snajperów.

Po chwili rozpocznie się atak. Nie pozwól, aby wóz został zniszczony. W pierwszej koleności wespnij się na górę, skąd powóz ostrzeliwuje czterech snajperów. Po skupieniu ich uwagi zaczną strzelać do Ciebie. W tym czasie nie musisz przejmować się wozem, naraz atakuje tylko jedna fala przeciwników. Po rozprawieniu się ze strzelcami szybko zeskocz na dół i zrób to samo z kolejną trójką przeciwników, a ostatnim atakującym wyjdź na spotkanie, nim Ci dotrą w pobliże wozu.

Przejmij uciekający wóz, ignorując ścigających Cię przeciwników. - 02 - Ochroniarz | Solucja Assassins Creed Syndicate - Assassins Creed: Syndicate - poradnik do gry
Przejmij uciekający wóz, ignorując ścigających Cię przeciwników.

Ostatnim punktem jest dogonienie uciekającego powozu. Skup się na jeździe za nim, ignorując innych przeciwników. Postaraj się jak najszybciej zbliżyć i przeskoczyć na dach, uważając przy tym na inne powozy (przez pomyłkę można skoczyć nie na ten dach, co trzeba). Jeżeli powóz Ci się oddali będziesz miał minutę na jego lokalizację. Koniec końców przejmij prowadzenie i odjedź w bezpieczne miejsce.

Wyzwania

Nie przekrocz poziomu 50% uszkodzeń powozu - zaraz po rozpoczęciu ataku szybko wyskocz na górę, aby snajperzy przestali ostrzeliwać powóz. Drugą falą zajmij się z powrotem na dole, szybko zeskocz dając się wykryć, aby Ci zostawili powóz w spokoju. Ostatnim napastnikom wyjdź na przeciw, aby nie mieli nawet okazji zbliżyć się do państwa Disraelich.

Porwij powóz w mniej niż minutę - goń uciekający powóz i szybko zastrzel woźnicę lub przeskocz na jego dach. Podczas pogoni ignoruj innych, jadących za Tobą wrogów, i w pełni skup się na celu.