Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed: Syndicate - poradnik do gry

Assassin's Creed: Syndicate - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Kryjówka w pociągu w Assassin's Creed Syndicate poradnik Assassin's Creed: Syndicate

Dostęp do kryjówki otrzymujesz po przejęciu dzielnicy Whitechapel w Sekwencji 3. Rolę kryjowki pełni poruszający się po torach pociąg - możesz się do niego dostać znajdując go na mapie i wsiadając na stacji lub łapiąc na trasie, albo po prostu skorzystać z możliwości szybkiej podróży do kryjówki z każdego innego miejsca Londynu.

Pamiętaj o regularnym opróżnianiu sejfu. - Kryjówka w pociągu w Assassins Creed Syndicate - Assassins Creed: Syndicate - poradnik do gry
Pamiętaj o regularnym opróżnianiu sejfu.

W pociągu znajdziesz sklep z niższymi cenami, znajdujący się w ostatnim wagonie, pamiątki zdobywane podczas niektórych zadań, dostęp do menu wyposażenia i przede wszystkim sejf. Ten ostatni jest najważniejszy, gdyż to właśnie tutaj zbierane są wszystkie dochody, jakie generuje Twój gang. Pojemność sejfu oraz ilość zdobywanych funtów zwiększysz po ulepszeniu gangu. W jednym z wagonów umieszczona jest także tablica z celami zabójstw, obrazujące postęp w grze i umożliwiająca przejście między sekwencjami (np. z trzeciej wprost do ósmej, po spełnieniu odpowiednich warunków).

Również niektóre misje zaczynają się w kryjówce. Musisz się wtedy udać do pociągu i porozmawiać z konkretną osobą (np. z Henrym). Z pociągiem związane są także zadania opcjonalne - rozpoczniesz je rozmawiając z Agnes lub z maszynistą.