Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed: Syndicate - poradnik do gry

Assassin's Creed: Syndicate - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

04 - Ostatni akt | Solucja Assassin's Creed Syndicate poradnik Assassin's Creed: Syndicate

04 - Ostatni akt

Dwójka przed teatrem - jeden z przeciwników posiada maskę, warto ją zdobyć. - 04 - Ostatni akt | Solucja Assassins Creed Syndicate - Assassins Creed: Syndicate - poradnik do gry
Dwójka przed teatrem - jeden z przeciwników posiada maskę, warto ją zdobyć.

Na początek kwestia wejścia do teatru. Możesz to zrobić na 3 sposoby: bocznym wejściem (pojedynczy przeciwnik), wejściem na dachu (kilku wrogów) lub korzystając z okazji biletera. Ostatni sposób jest bardzo łatwy i będzie jednym z lepszych, gdyż wejdziesz na teren teatru od razu posiadając maskę. Aby ją zdobyć zabij przeciwnika, który ją nosi (np. w parku przed teratrem, rozmawiająca dwójka) i udaj się wraz z grupą prowadzoną przez biletera do wejścia.

Uwaga: Maskę możesz także zdobyć w samym teatrze, musisz tylko zabić przeciwnika, który takową posiada. Znacząco ułatwia to poruszanie się w tym miejscu, gdyż jeżeli nie będziesz na siebie zwracał uwagi możesz zostać wykryty tylko z bliskiej odległości. Aby zdobyć maskę zabij przeciwnika, który ją nosi, a następnie przeszukaj jego zwłoki.

Porozmawiaj z kelnerką i poczekaj, aż zatruje obu sobowtórów na tym piętrze. - 04 - Ostatni akt | Solucja Assassins Creed Syndicate - Assassins Creed: Syndicate - poradnik do gry
Porozmawiaj z kelnerką i poczekaj, aż zatruje obu sobowtórów na tym piętrze.

Będąc w teatrze udaj się do punktu widokowego. Następnie zejdź na dół (zaopatrz się w maskę, jeśli jeszcze jej nie masz). Poczekaj na środku na przechodzącą kelnerkę i zagadaj ją. Jacob automatycznie zatruje dzban, a Tobie pozostaje poczekać, aż ta przejdzie z jednego krańca na drugi i otruje dwóch sobowtórów, wykonując połowę zadania za Ciebie.

Na dole spokojnie podejdź do sobowtóra znajdującego bliżej środka teatru i wbij mu w plecy ukryte ostrze. - 04 - Ostatni akt | Solucja Assassins Creed Syndicate - Assassins Creed: Syndicate - poradnik do gry
Na dole spokojnie podejdź do sobowtóra znajdującego bliżej środka teatru i wbij mu w plecy ukryte ostrze.

Następnie zejdź na dół (strażników pilnujących przejścia możesz wyeliminować, obu naraz. W tym celu zbliż się powoli w ich stronę, tak, aby pozostać poza obszarem zauważenia, a egzekucja stanie się dostępna. Możesz też po prostu zeskoczyć z balkonu na dół). Sobowtóra, którego znajdziesz z prawej strony bez najmniejszych kłopotów wyeliminuj za pomocą ukrytego ostrza. W tym celu poczekaj chwilę, aż ten odejdzie na bok, gdzie przy schodach będzie przez chwilę stał odwrócony tyłem. Skorzystaj z okazji i zlikwiduj go po cichu.

Poczekaj, aż osiłek odejdzie kawałek dalej, a następnie zabij wartownika stojącego przy drzwiach i uwolnij operatora. - 04 - Ostatni akt | Solucja Assassins Creed Syndicate - Assassins Creed: Syndicate - poradnik do gry
Poczekaj, aż osiłek odejdzie kawałek dalej, a następnie zabij wartownika stojącego przy drzwiach i uwolnij operatora.

Ostatni sobowtór znajduje się w okolicy sceny. Mając maskę spokojnie wejdź za kulisy. Przed zabiciem sobowtóra skorzystaj jeszcze z okazji operatora. Aby go uwolnić poczekaj, aż kręcący się w pobliżu osiłek zejdzie na dół, a następnie podejdź do przeciwnika stojącego przed drzwiami i zlikwiduj go. Otwórz drzwi (Otwieranie zamków II) i wejdź do środka, gdzie uwolnij operatora. Dzięki temu już za chwilę będziesz mógł skorzystać ze spuszczonego pomostu, co pozwoli na zabicie Rotha z powietrza i zdecydowanie ułatwi zadanie. Do zabicia czwartego sobowtóra również możesz wykorzystać wspomniany pomost, znajdujący się nad sceną.

Udaj się na podest, skąd możesz wykonać finezyjne zabójstwo. - 04 - Ostatni akt | Solucja Assassins Creed Syndicate - Assassins Creed: Syndicate - poradnik do gry
Udaj się na podest, skąd możesz wykonać finezyjne zabójstwo.

Na koniec w końcu pojawi się prawdziwy Roth. Uważaj na płonące elementy i dostań się w stronę sceny (jeżeli zabiłeś sobowtórów w innej kolejności). Przeskocz wtedy przez płomienie za scenę, z boku znajdziesz przejście i, będąc już kompletnie za Rothem, wyjdź do góry na opuszczony pomost, skąd możesz dokonać zabójstwa finezyjnego.

Pomiędzy płomieniami możesz przekradnąć się za scenę. - 04 - Ostatni akt | Solucja Assassins Creed Syndicate - Assassins Creed: Syndicate - poradnik do gry
Pomiędzy płomieniami możesz przekradnąć się za scenę.

Uwaga: Jeżeli nie opuściłeś pomostu również możesz przejść za scenę, a następnie zakraść się za plecy Rotha. Możliwe jest także zabójstwo z powietrza, poprzez zeskoczenie z wystającej lekko ponad scenę drewnianej platformy.

Od razu kieruj się do wyjścia na wprost, nie sprawdzając innych wariantów. - 04 - Ostatni akt | Solucja Assassins Creed Syndicate - Assassins Creed: Syndicate - poradnik do gry
Od razu kieruj się do wyjścia na wprost, nie sprawdzając innych wariantów.

Aby uciec z teatru musisz skierować się w stronę głównego wejścia, nie trać czasu na sprawdzanie bliższych, bocznych (zostaną zablokowane). Zamiast tego biegnij przed siebie, następnie przed wejściem użyj linki, a dostaniesz się na drugi poziom teatru. Następnie zbiegnij po schodach na parter i skręć w stronę drzwi (drugie przejscie, pierwsze zostanie zablokowane przez spadające odłamki drewna). Możliwe jest także, podczas zbiegania po schodach, zeskoczenie na sam dół, pod punkt wyjścia (z pierwszego poziomu).

Okazje

Bileter - okazja pozwalająca na dostanie się do teatru. Już w drodze w stronę budynku możesz zabić wskazanych przeciwników (będzie to jeden z rozmawiającej przed teatrem pary), aby zdobyć maskę. Następnie wmieszaj się w tłum i wejdź do teatru.

Kelnerka - zaczep ją na piętrze poniżej punktu widokowego. To wystarcza, aby zatruć dzban. Dzięki temu zabije ona dwóch sobowtórów.

Operator - opuszcza pomost pozwalający na finezyjne zabójstwo. Drzwi otworzysz bez klucza, wystarczy umiejętność Otwieranie zamków II, natomiast pojedynczego przeciwnika, który ich pilnuje, zlikwiduj w momencie, gdy drugi osiłek zejdzie po schodach niżej.

Wyzwania

Zabij sobowtóry bez użycia broni dystansowej - zabij każdego z czterech sobowtórów, nie używając żadnej broni dystansowej. Dwóch zlikwiduje kelnerka, jeśli z nią porozmawiasz, pozostałych dwóch zabij korzystając z ukrytego ostrza.

Ucieknij z Alhambry, nim upłynie 90 sekund - od razu skieruj się w stronę głównego wejścia do teatru, a następnie użyj linki, aby dostać się na drugi poziom. Stamtąd zbiegnij dwa poziomy niżej, korzystając ze schodów. Następnie, na parterze, wybierz drugie przejście z prawej strony, prowadzące wprost do punktu wejścia.