Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed: Syndicate - poradnik do gry

Assassin's Creed: Syndicate - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

01 - Podwójny kłopot | Solucja Assassin's Creed Syndicate poradnik Assassin's Creed: Syndicate

01 - Podwójny kłopot

Udaj się w stronę domu państwa Gladstone, a następnie do miejsca wskazanego przez dziewczynkę - 01 - Podwójny kłopot | Solucja Assassins Creed Syndicate - Assassins Creed: Syndicate - poradnik do gry

Udaj się w stronę domu państwa Gladstone, a następnie do miejsca wskazanego przez dziewczynkę. Zlokalizuj duży namiot, a następnie obejdź teren przyjęcia, pozostając na dachu. Następnie po drugiej stronie, w miejscu pokazanym na screenie, poczekaj, aż dwójka strażników wyjdzie z namiotu, każdy w inną stronę. Wykorzystaj ten moment, aby zeskoczyć na dół i wykraść niechronione zaproszenie.

Z dachu pociągu przeskocz za ławkę. - 01 - Podwójny kłopot | Solucja Assassins Creed Syndicate - Assassins Creed: Syndicate - poradnik do gry
Z dachu pociągu przeskocz za ławkę.

Następnie skieruj się na stację kolejową. Śledź panią Gladstone, trzymając się na uboczu. Po chwili na peron wjedzie pociąg, a kobieta usiądzie na ławce. Wyskocz na dach pociągu i poczekaj chwilę, aż pobliski policjant popatrzy w drugą stronę. Następnie ostrożnie zeskocz na dół i usiądź z drugiej strony ławki, dokonując kradzieży.

Ostatnim punktem jest zabranie powozu, który stoi niedaleko stacji. Jedź nim do wyznaczonego punktu, po drodze poruszając się powoli i omijając wszelkie przeszkody, aby nie uszkodzić powozu.

Wyzwania

Nie zabijaj policjantów - podczas wykonywania zadania nie zabijaj żadnego ze strażników i oficerów policji.

Nie uszkodź powozu Gladstone'ów - po zabraniu powozu ostrożnie jedź do wskazanego punktu, uważaj, aby go nie zarysować, a także na inne powozy, które mogą w Ciebie wjechać.