Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed: Syndicate - poradnik do gry

Assassin's Creed: Syndicate - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

06 - Dama z latarnią | Solucja Assassin's Creed Syndicate poradnik Assassin's Creed: Syndicate

06 - Dama z latarnią

Zwracaj uwagę na upływający czas - gdy licznik dobiegnie końca zadanie zakończy się niepowodzeniem. - 06 - Dama z latarnią | Solucja Assassins Creed Syndicate - Assassins Creed: Syndicate - poradnik do gry
Zwracaj uwagę na upływający czas - gdy licznik dobiegnie końca zadanie zakończy się niepowodzeniem.

W tym zadaniu masz ograniczony limit czasowy, który obejmuje całe zadanie. Jeżeli zginiesz pomiędzy kolejnymi punktami kontrolnymi czas zostanie przywrócony do poziomu, w którym dany punkt kontrolny został osiągnięty. Jeżeli więc nie mieścisz się w wyznaczonym limicie łatwiej może być powtórzyć zadanie od początku, szybko przemieszczając się pomiędzy znanymi punktami. Używaj do tego powozu, aby zaoszczędzić trochę czasu.

Stanij za kupcem, a następnie dokonaj kradzieży, gdy policjant odejdzie na bok. - 06 - Dama z latarnią | Solucja Assassins Creed Syndicate - Assassins Creed: Syndicate - poradnik do gry
Stanij za kupcem, a następnie dokonaj kradzieży, gdy policjant odejdzie na bok.

Na początku udaj się do wskazanego miejsca i zlokalizuj handlarza. Możesz spokojnie do niego podejść i stanąć mu za plecami. Następnie poczekaj, aż policjant odwróci wzrok i dokonaj kradzieży.

Postaraj się zabić jak największą ilość przeciwników przed ujawnieniem się. - 06 - Dama z latarnią | Solucja Assassins Creed Syndicate - Assassins Creed: Syndicate - poradnik do gry
Postaraj się zabić jak największą ilość przeciwników przed ujawnieniem się.

Kolejnym punktem na mapie jest aptekarz. Ten będzie otoczony przez kilku przeciwników. Twoim zadaniem jest jego obrona. Postaraj się pozostać w ukryciu przynajmniej przez moment, gdyż wrogowie zaczną atakować zarówno Ciebie jak i aptekarza, gdy tylko zostaniesz zauważony. Może to niepotrzebnie wydłużyć walkę oraz narazić sojusznika na utratę życia (cechuje się on stosunkowo niedużą odpornością na otrzymywane ciosy). Zamiast tego zabij przynajmniej 2-3 wrogów z ukrycia, co przyśpieszy walkę i pozwoli zaoszczędzić cenny czas.

Przejmij powóz i zawieź go do przytułku. - 06 - Dama z latarnią | Solucja Assassins Creed Syndicate - Assassins Creed: Syndicate - poradnik do gry
Przejmij powóz i zawieź go do przytułku.

Po rozmowie z aptekarzem musisz ścigać uciekający powóz. Gdy Evie wybiegnie z zaułku i odzyskasz nad nią kontrolę szybko przejmij jeden ze stojących przy drodze powozów. Goń uciekiniera i zbliż się do niego, aby móc przeskoczyć na dach i przejąć stery. Dogonienie go w ciągu minuty nie jest dużym wyzwaniem, jeżeli odpowiednio wcześnie przejmiesz powóz i będziesz konsekwentnie przyśpieszał. Na koniec dowieź lekarstwa do pani Nighingale.

Wyzwania

Nie zabijaj handlarza - dokonaj kradzieży, gdy policjant nie bedzie patrzył. Stanąć za handlarzem możesz bez większych kłopotów.

Porwij wóz aptekarza w mniej niż minutę - szybko przejmij pobliski powóz (gdy Evie wybiegnie z zaułku), a następnie postaraj się nie zbaczać z trasy goniąc uciekający pojazd aptekarza. Używaj przyśpieszenia, aby szybciej zbliżyć się do wroga, co umożliwi przeskoczenie na dach jego powozu i przejęcie sterów.