Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed: Syndicate - poradnik do gry

Assassin's Creed: Syndicate - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak szybko zarabiać pieniądze w Assassin's Creed Syndicate? poradnik Assassin's Creed: Syndicate

Jak szybko zarabiać pieniądze?

Duża ilość ulepszeń, wyposażenia oraz możliwości rozwoju gangu zależna jest przede wszystkim od posiadanej gotówki. Kolejne ulepszenia są coraz droższe i wymagają jej jeszcze więcej, a wykupienie wszystkiego to bardzo czasochłonne zadanie. Z tego powodu pamiętaj przede wszystkim o tym, żeby nie wydawać ciężko zarobionych pieniędzy na niepotrzebne rzeczy - najpierw przydatne ulepszenia i wyposażenie, na resztę "ozdóbek" przyjdzie czas później.

Skrzynie skrywają nieco gotówki i materiałów rzemieślniczych. - Jak szybko zarabiać pieniądze w Assassins Creed Syndicate? - Assassins Creed: Syndicate - poradnik do gry
Skrzynie skrywają nieco gotówki i materiałów rzemieślniczych.

1. Jak najwcześniej rozwiń umiejętności pozwalające na otwieranie zamkniętych skrzyń i drzwi, automatyczne ograbianie zabitych z zaskoczenia przeciwników, czy zwiększające ilość znajdowanych w zwykłych skrzyniach materiałów rzemieślniczych. Wszystko to przyśpieszy Twój rozwój, pomimo niewielkich bonusów ich wczesne rozwinięcie w trakcie rozgrywki skumuluje się i urośnie do sporych rozmiarów.

2. Otwieraj każdą znalezioną skrzynię. Znajdziesz w nich pieniądze oraz materiały rzemieślnicze. Kwoty nie są może bardzo wysokie, jednakże skrzyń jest bardzo dużo, co znów przy otwarciu większej ich liczby zsumuje się, dając niezły zysk. Jeżeli chcesz na nie zapolować rozważ kupno mapy u sklepikarza.

Wygranie wszystkich rund w Klubie pięściarskim oznacza zgarnięcie maksymalnej nagrody. - Jak szybko zarabiać pieniądze w Assassins Creed Syndicate? - Assassins Creed: Syndicate - poradnik do gry
Wygranie wszystkich rund w Klubie pięściarskim oznacza zgarnięcie maksymalnej nagrody.

3. Prawdziwe zarabianie pieniędzy rozpocznie się po odblokowaniu Sekwencji 4. Wyszukaj wtedy na mapie zarówno literkę T, jak i literkę N. Obie postacie kryjące się pod tymi znakami związane są z misjami przynoszącymi dochów, takimij jak kluby pięściarskie, porywanie ładunku czy napad na pociąg. Są to powtarzające się w kółko zadania, w których pierwsze skrzypce odgrywa ciągle ten sam schemat działania. Za ich wykonanie otrzymasz już znaczącą ilość gotówki (np. klub pięściarski w Westminster - 6 000, napady na pociąg - ok. 3 000), a także surowców. Jest to jeden z najlepszych sposobów na szybkie podreperowanie budżetu.

4. Także Twój gang jest prawdziwą żyłą złota. W pierwszej kolejności skup się na rozwijaniu ostatniej linii umiejętności gangu. Znajdziesz tam zdolności, które rozwijają Twój interes. W prostej linii przekłada się to na zwiększenie dochodu oraz większą pojemność sejfu znajdującego się w kryjówce w pociągu. Pieniądze odbieraj z niego jak najczęściej. Niepożądanym jest zapełnienie sejfu, gdyż wtedy pieniądze nie będą generowane do czasu jego opróżnienia. Wszystkie początkowo zarobione funty zainwestuj w rozwój interesu, w drugiej kolejności rozbudowując go, poprzez przedostatnią zakładkę umiejętności (zwiększenie ilości zadań generujących przychód, a następnie zdobywanej ilości gotówki). Tak rozwinięty biznes będzie się już napędzał sam, Ty pamiętaj tylko o regularnym opróżnianiu sejfu.

5. Nie wydawaj pieniędzy w sklepach na uzupełnianie zapasów. Lepiej jest zdobywać narzędzia poprzez likwidowanie przeciwników lub dzięki małym Skokierom (odpowiednie ulepszenie sprawi, że możesz odbierać od napotkanych dzieci nieco łupów, w tym często właśnie narzędzia). Jeśli potrzebujesz większych zakupów skorzystaj ze sklepu znajdującego się w ostnim wagonie kryjówki w pociągu.

6. Wykonuj wspomnienia, a wnich staraj się wypełniać cele opcjonalne. Misje to jeden z głównych sposobów zdobywania pieniędzy. Ich ilość nie jest może specjalnie zachwycająca, jednakże zarówno misji głównych jak i pobocznych jest niemało, stąd też są naturalnym sposobem na zarabianie.