Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed: Syndicate - poradnik do gry

Assassin's Creed: Syndicate - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
AC: Syndicate - Lambeth - Zakłócenia Helixa
AC: Syndicate - Lambeth - Zakłócenia Helixa
Zakłócenie wisi wysoko w powietrzu. Dotrzyj do punktu synchronizacji na szczycie zakładu dla obłąkanych i wykonaj skok wiary. Sekret powinieneś złapać w locie.
Zakłócenie wisi wysoko w powietrzu. Dotrzyj do punktu synchronizacji na szczycie Pałacu Lambeth i wykonaj skok wiary. Sekret powinieneś złapać w locie.
Zakłócenie wisi w powietrzu między budynkami mieszkalnymi. Dotrzyj na dach dowolnego z nich i przeskocz na sąsiedni dach.
Zakłócenie to jest nad drewnianą belką łączącą dachy dwóch budynków. Wystarczy po niej przejść.
Zakłócenie lewituje nad dachem jednego z budynków mieszkalnych. Doskocz do niego z wyższego dachu.
Zakłócenie jest wysoko zawieszone niedaleko Pałacu Lambeth. Rozwiń linę pomiędzy najwyższymi kominami lub najwyższymi dachami pałacu, dotrzyj dzięki niej dokładnie nad sekret i puść się.
Zakłócenie wisi nad jednym ze słupów. Przedostań się na wyższy słup i wykonaj skok w stronę niższego żeby złapać sekret w locie.
Zakłócenie zawieszone jest wysoko nad ulicą. Przedostań się na najwyższy punkt na dachu jednego z okolicznych budynków, zwróć się w stronę sekretu i rozwiń linę. Możesz złapać zakłócenie podczas zjazdu na linie lub puścić się po tym jak znajdziesz się nad nim.
Zakłócenie jest zawieszone wysoko w powietrzu. Dotrzyj na dach, z którego będziesz mógł wykonać skok wiary i jednocześnie złapać w locie sekret.
Zakłócenie to wisi między dwoma budynkami. Dotrzyj na dach jednego z nich i rozwiń linę w takim miejscu żeby podczas korzystania z niej znaleźć się przy sekrecie.
Zakłócenie zawieszone jest wysoko nad ulicą. Przedostań się na dach jednego z okolicznych budynków, użyj haka z linką i złap sekret podczas przejażdżki na linie.
Zakłócenie jest nad wagonem z sianem i żeby je zdobyć musisz wykonać skok wiary kończący się wylądowaniem w sianie.
Zakłócenie znajduje się pod torami kolejowymi. Użyj haka z linką żeby dotrzeć do metalowych podpór.
Zakłócenie wisi przy ścianie fabryki bawełny. Możesz wykonać skok z dachu fabryki lub jedynie wspiąć się po ścianie.
Zakłócenie wisi nad jednym z budynków fabryki. Rozwiń linę pomiędzy dwoma kominami i dotrzyj w taki sposób do sekretu.
Zakłócenie jest nad wagonem wypełnionym sianem. Dotrzyj na punkt widokowy nad nim i wykonaj skok wiary.
Zakłócenie wisi nad ziemią niedaleko budynku. Wdrap się na komin na pobliskim dachu, użyj haka z linką i złap sekret podczas zjazdu na linie.
Zakłócenie ukryte jest wewnątrz korony drzewa i żeby je złapać wykonaj skok z dachu okolicznego budynku.
Zakłócenie wisi w powietrzu wysoko nad ziemią. Doskocz do niego z dachu pobliskiego budynku.
Zakłócenie wisi nad jednym z budynków mieszkalnych. Wdrap się na komin i doskocz do sekretu.
Powiększ mapę

Lambeth | Zakłócenia Helixa | Assassin's Creed Syndicate poradnik Assassin's Creed: Syndicate

Lokalizacje zakłóceń Helixa

1 – Zakłócenie wisi wysoko w powietrzu. Dotrzyj do punktu synchronizacji na szczycie zakładu dla obłąkanych i wykonaj skok wiary. Sekret powinieneś złapać w locie.

2 – Zakłócenie wisi wysoko w powietrzu. Dotrzyj do punktu synchronizacji na szczycie Pałacu Lambeth i wykonaj skok wiary. Sekret powinieneś złapać w locie.

3 – Zakłócenie wisi w powietrzu między budynkami mieszkalnymi. Dotrzyj na dach dowolnego z nich i przeskocz na sąsiedni dach.

4 – Zakłócenie to jest nad drewnianą belką łączącą dachy dwóch budynków. Wystarczy po niej przejść.

5 – Zakłócenie lewituje nad dachem jednego z budynków mieszkalnych. Doskocz do niego z wyższego dachu.

6 – Zakłócenie jest wysoko zawieszone niedaleko Pałacu Lambeth. Rozwiń linę pomiędzy najwyższymi kominami lub najwyższymi dachami pałacu, dotrzyj dzięki niej dokładnie nad sekret i puść się.

7 – Zakłócenie wisi nad jednym ze słupów. Przedostań się na wyższy słup i wykonaj skok w stronę niższego żeby złapać sekret w locie.

8 – Zakłócenie zawieszone jest wysoko nad ulicą. Przedostań się na najwyższy punkt na dachu jednego z okolicznych budynków, zwróć się w stronę sekretu i rozwiń linę. Możesz złapać zakłócenie podczas zjazdu na linie lub puścić się po tym jak znajdziesz się nad nim.

9 – Zakłócenie jest zawieszone wysoko w powietrzu. Dotrzyj na dach, z którego będziesz mógł wykonać skok wiary i jednocześnie złapać w locie sekret.

10 – Zakłócenie to wisi między dwoma budynkami. Dotrzyj na dach jednego z nich i rozwiń linę w takim miejscu żeby podczas korzystania z niej znaleźć się przy sekrecie.

11 – Zakłócenie zawieszone jest wysoko nad ulicą. Przedostań się na dach jednego z okolicznych budynków, użyj haka z linką i złap sekret podczas przejażdżki na linie.

12 – Zakłócenie jest nad wagonem z sianem i żeby je zdobyć musisz wykonać skok wiary kończący się wylądowaniem w sianie.

13 – Zakłócenie znajduje się pod torami kolejowymi. Użyj haka z linką żeby dotrzeć do metalowych podpór.

14 – Zakłócenie wisi przy ścianie fabryki bawełny. Możesz wykonać skok z dachu fabryki lub jedynie wspiąć się po ścianie.

15 – Zakłócenie wisi nad jednym z budynków fabryki. Rozwiń linę pomiędzy dwoma kominami i dotrzyj w taki sposób do sekretu.

16 – Zakłócenie jest nad wagonem wypełnionym sianem. Dotrzyj na punkt widokowy nad nim i wykonaj skok wiary.

17 – Zakłócenie wisi nad ziemią niedaleko budynku. Wdrap się na komin na pobliskim dachu, użyj haka z linką i złap sekret podczas zjazdu na linie.

18 – Zakłócenie ukryte jest wewnątrz korony drzewa i żeby je złapać wykonaj skok z dachu okolicznego budynku.

19 – Zakłócenie wisi w powietrzu wysoko nad ziemią. Doskocz do niego z dachu pobliskiego budynku.

20 – Zakłócenie wisi nad jednym z budynków mieszkalnych. Wdrap się na komin i doskocz do sekretu.

Legenda AC: Syndicate - Lambeth - Zakłócenia Helixa

Lokalizacje zakłóceń Helixa

Lambeth

Powyższa mapka prezentuje lokalizacje zakłóceń Helixa występujących w dzielnicy Lambeth w grze Assassin's Creed: Syndicate. Zakłócenia musisz odnajdywać bez niczyjej pomocy, bo nie można do nich zakupić żadnej mapy (kolejne zakłócenia dodawane są do mapy świata po tym jak się do nich zbliżysz). Większość zakłóceń jest w trudno dostępnych miejscach i dotarcie do nich może stać się możliwe dopiero po wykonaniu skoku wiary czy skorzystaniu z linki z hakiem. Sposoby docierania do najtrudniejszych zakłóceń opisane zostały poniżej.

Zakłócenie 6

Zakłócenie to znajduje się nad północną częścią Pałacu Lambeth - Lambeth | Zakłócenia Helixa | Assassins Creed Syndicate - Assassins Creed: Syndicate - poradnik do gry

Zakłócenie to znajduje się nad północną częścią Pałacu Lambeth. Rozwiń linę pomiędzy okolicznymi wysokimi dachami lub kominami i skorzystaj z niej żeby przemieścić się dokładnie nad sekret (powyższy obrazek). Po tym jak tego dokonasz puść się liny.

Zostało jeszcze 73% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie