Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed: Syndicate - poradnik do gry

Assassin's Creed: Syndicate - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

03 - Zły szeląg | Solucja Assassin's Creed Syndicate poradnik Assassin's Creed: Syndicate

03 - Zły szeląg

Centralne pomieszczenie banku. - 03 - Zły szeląg | Solucja Assassins Creed Syndicate - Assassins Creed: Syndicate - poradnik do gry
Centralne pomieszczenie banku.

Po rozpoczęciu zadania wejdź do banku. Będąc w głównej sali możesz zlokalizować wszystkie trzy okazje. Odpuść sobie okazję strażnika skarbca - nawet jeśli zostaniesz zauważony zawsze możesz później otworzyć zamknięty skarbiec.

Wystarczy likwidacja jednego przeciwnika, a przy porwaniu szefa ochrony nikt już Ci nie przeszkodzi. - 03 - Zły szeląg | Solucja Assassins Creed Syndicate - Assassins Creed: Syndicate - poradnik do gry
Wystarczy likwidacja jednego przeciwnika, a przy porwaniu szefa ochrony nikt już Ci nie przeszkodzi.

Najpierw zajmij się możliwością odblokowania finezyjnego zabójstwa. W tym celu z głównej sali przejdź do następnego pomieszczenia, które znajduje się po lewej stronie. Tam zabij pojedynczego przeciwnika i, obserwując szefa ochrony, zajdź go, gdy samotnie patroluje następny pokój. Wystarczy go pojmać, a następnie, po uzyskaniu informacji, ogłuszyć.

W drugiej kolejności pozostaje kwestia wejścia do skarbca - 03 - Zły szeląg | Solucja Assassins Creed Syndicate - Assassins Creed: Syndicate - poradnik do gry

W drugiej kolejności pozostaje kwestia wejścia do skarbca. W tym celu wycofaj się do głównej sali, skąd wybierz wschodnie skrzydło banku. Zabij dwóch kolejnych przeciwników (lub wmieszaj się w wycieczkę zwiedzającą bank), a następnie otwórz drzwi z lewej strony. W tym miejscu, pokazanym na screenie, możesz z łatwością zaczekać na dyrektora i porwać go bez zbędnego ryzyka. Innym sposobem jest wykorzystanie tajnego przejścia - znajduje się ono w tym samym pomieszceniu, pomiędzy regałami książek, na górnym balkoniku (za zakratowanym przejściem znajdziesz korytarz prowadzący do skarbca).

Likwidacja celu z powietrza to najszybszy sposób na zabójstwo, zaraz po jego wykonaniu zostaniesz jednak najprawdopodobniej wykryty. - 03 - Zły szeląg | Solucja Assassins Creed Syndicate - Assassins Creed: Syndicate - poradnik do gry
Likwidacja celu z powietrza to najszybszy sposób na zabójstwo, zaraz po jego wykonaniu zostaniesz jednak najprawdopodobniej wykryty.

Będąc już w skarbcu możesz z łatwością zlikwidować cel, gdy będzie on przechodził przez centralne pomieszczenie. Możliwa jest wtedy egzekucja z powietrza. Jeżeli jednak chcesz wykonać zabójstwo finezyjne musisz zakraść się na dół. Zeskocz w samym rogu, w momencie, gdy Twopenny będzie przechodził do drugiej części sali. Następnie w korytarzu wyeliminuj jednego przeciwnika i schowaj się za obrazem.

Po dokonaniu zabójswa opuść teren banku.

Okazje

Dyrektor banku - udane porwanie dyrektora otworzy drogę prosto do skarbca. Aby porwać dyrektora niezauważenie odbij w prawo z głównej sali, do obszaru zastrzeżonego. Następnie wyeliminuj dwóch przeciwników i, w tym samym pomieszczeniu, w którym znajduje się sekretne przejście, otwórz drzwi z lewej strony. W bocznym korytarzu możesz zaczaić sięna dyrektora i bez problemu go porwać, co od razu umożliwi wejście do skarbca.

Szef ochrony - umożliwia wykonanie zabójstwa finezyjnego. Znajdziesz go w zachodnim skrzydle banku, wystarczy zneutralizować jednego strażnika, a droga do szefa ochrony stanie otworem.

Strażnik skarbca - jego zabicie uchroni Cię przed możliwością zamknięcia skarbca. Dzieje się to jednakże tylko w momencie, gdy zostaniesz wykryty, dlatego też nie ma potrzeby zajmowania się tą okazją. Szczególnie, że wokół tego strażnika kręci się kilku innych.

Wyzwania

Znajdź sekretne przejście - aby odnaleźć przejście prowadzące prosto do skarbca, w którym znajduje się cel, zaraz po wejściu do budynku banku, z głównej sali, odbij w prawo, do obszaru zastrzeżonego. Następnie wyeliminuj jednego strażnika i wejdź do pomieszczenia pełnego szafek z książkami - tam pod oknem spaceruje kolejny strażnik. Na górze znajdziesz tutaj zakratowane przejście, a za nim korytarz prowadzący prosto do skarbca.