Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed: Syndicate - poradnik do gry

Assassin's Creed: Syndicate - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

02 - Selekcja nienaturalna | Solucja Assassin's Creed Syndicate poradnik Assassin's Creed: Syndicate

02 - Selekcja nienaturalna

Po rozpoczęciu zadania zeskocz do stogu siana poniżej i zaczaj się przy murku, mając wejście widoczne przed sobą (screen) - 02 - Selekcja nienaturalna | Solucja Assassins Creed Syndicate - Assassins Creed: Syndicate - poradnik do gry

Po rozpoczęciu zadania zeskocz do stogu siana poniżej i zaczaj się przy murku, mając wejście widoczne przed sobą (screen). Poczekaj, aż dwóch przeciwników zacznie rozmawiać z wartownikiem znajdującym się przy bramie, a następnie zrzuć na dół beczki, zabijając całą trójkę. Zaraz za murem zabij jeszcze jednego przeciwnika oraz, ewentualnie, innych, którzy zauważyli spadające beczki. Po oczyszczeniu terenu podejdź do bramy i zniszcz kłódkę.

Kolejne zawory znajdują się na wyższych poziomach. - 02 - Selekcja nienaturalna | Solucja Assassins Creed Syndicate - Assassins Creed: Syndicate - poradnik do gry
Kolejne zawory znajdują się na wyższych poziomach.

Będąc w środku idź za napotkaną postacią. Następnie aktywowane zostanie zadanie uszkodzenia kilku zaworów. Jeżeli chcesz wykonać zadanie opcjonalne i doprowadzić do pełnej synchronizacji pamiętaj w tym miejscu, że nie możesz zabijać przeciwników. Skup się więc na tym, aby pozostać niezauważonym. Przy pierwszych dwóch zaworach zacznij od tego, który znajduje się z prawej strony. Pilnowany jest on przez jedną przeciwniczkę, która zostawia go bez opieki co jakiś czas. Podchodząc bliżej uważaj tylko, aby nie wykryli Cię wrogowie znajdujący się w niewielkim pomieszczeniu po drugiej stronie.

Ogłuszanie przeciwników ułatwi pozostanie w ukryciu. - 02 - Selekcja nienaturalna | Solucja Assassins Creed Syndicate - Assassins Creed: Syndicate - poradnik do gry
Ogłuszanie przeciwników ułatwi pozostanie w ukryciu.

Wspomniana wyżej dwójka pilnuje kolejnego zaworu. Aby go odkręcić musisz wyczuć odpowiedni moment - gdy jeden strażnik wyjdzie z pomieszczenia, a drugi odwróci się tyłem do zaworu. Masz wtedy tylko kilka sekund, nim znowu zaczną się oni poruszać. Dobrze jest zwisać po drugiej stronie i szybko wskoczyć do pomieszczenia w dogodnym momencie. Następnie od razu skieruj się do zaworu i szybko wyskocz z powrotem na zewnątrz.

Uwaga: moment, w którym przeciwnicy rozchodzą się w różnych kierunkach możesz wykorzystać do ogłuszenia (nie zabicia) jednego z nich.

W tym momencie nie możesz już schodzić na sam dół, gdyż wypuszczony gaz będzie Ci zabierał punkty życia tak długo, jak długo pozostaniesz w obrębie jego dzałania. Koelejne dwa zawory znajdziesz już tylko wyżej.

Wszyscy przeciwnicy poruszają się po określonych trasach, zawsze pozostawiając chwilę na odkręcenie zaworów. - 02 - Selekcja nienaturalna | Solucja Assassins Creed Syndicate - Assassins Creed: Syndicate - poradnik do gry
Wszyscy przeciwnicy poruszają się po określonych trasach, zawsze pozostawiając chwilę na odkręcenie zaworów.

Na kolejny poziom najlepiej będzie wyjść po schodach. Zaraz za nimi uważaj na pojedynczego przeciwnika (zawór w pobliżu). Kolejny znajdziesz po drugiej stronie, możesz go odkręcić w momencie, gdy para przeciwników odwróci się (podobnie jak wszyscy strażnicy, mający ustalony sposób zachowania).

Strażnicy na ostatnim poziomie zostawiają wajchę bez opieki. - 02 - Selekcja nienaturalna | Solucja Assassins Creed Syndicate - Assassins Creed: Syndicate - poradnik do gry
Strażnicy na ostatnim poziomie zostawiają wajchę bez opieki.

Ostatecznie wyjdź do góry, gdzie znajdziesz pojedynczą wajchę. Jednego z przeciwników znajdującego się w pobliżu możesz z łatwością zajść od tyłu, możliwe jest także po prostu poczekanie, aż wszyscy rozejdą się w swoim kierunku. Jeżeli masz problemy z odciągnięciem ich daj się zauważyć, po drugiej stronie, a następnie zniknij z oczu. Przeciwnicy podążą w kierunku Twojej ostatniej pozycji, a po chwili, gdy staniesz się już anonimowy, będziesz mógł przesunąć wajchę (wrogowie dopiero za jakiś czas wracają na swoje przypisane miejsca).

Nie zapomnij o szybkiej ucieczce. - 02 - Selekcja nienaturalna | Solucja Assassins Creed Syndicate - Assassins Creed: Syndicate - poradnik do gry
Nie zapomnij o szybkiej ucieczce.

Na sam koniec szybko biegnij do wskazanego okna, gdyż ulatniający się gaz zacznie podnosić się coraz wyżej, zadając graczowi obrażenia. Przeskoczenie w stronę okna zakończy misję.

Wyzwania

Przy użyciu gazu zabij wszystkich w budynku - wyzwanie to ogranicza możliwość zabijania wrogów. Nadal jednak możesz ich eliminować za pomocą ogłuszenia - łatwiej Cię wtedy wykryć, jednak z pojedynczymi wrogami nie powinieneś mieć żadnego problemu. W przypadku wykrycia nie walcz, ale uciekaj i postaraj się stać anonimowym. Odkręcenie wszystkich zaworów bez zabijania jakiegokolwiek przeciwnika jest bardziej czasochłonne, ale jak najbardziej wykonalne.