Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed: Syndicate - poradnik do gry

Assassin's Creed: Syndicate - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

03 - Przetrwają najsilniejsi | Solucja Assassin's Creed Syndicate poradnik Assassin's Creed: Syndicate

03 - Przetrwają najsilniejsi

Wykorzystuj rozmieszczone na rzece elementy, aby nie wskoczyć do wody. - 03 - Przetrwają najsilniejsi | Solucja Assassins Creed Syndicate - Assassins Creed: Syndicate - poradnik do gry
Wykorzystuj rozmieszczone na rzece elementy, aby nie wskoczyć do wody.

Po rozpoczęciu misji udaj się w stronę rzeki. Twoim zadaniem jest przedostanie się na drugą stronę. Aby przy okazji wypełnić zadanie poboczne upewnij się, że przeskakujesz zawsze z jednego statku na drugi (swobodny bieg w górę), a nie do wody. Dotarcie do wskazanego miejsca będzie możliwe, jeżeli odpowiednio szybko będziesz przeskakiwał ze statku na statek. W pobliżu promu będącego celem możesz wykorzystać także słupki oraz unoszące się na wodzie łódki.

Dotarcie na statek aktywuje kolejną część zadania - 03 - Przetrwają najsilniejsi | Solucja Assassins Creed Syndicate - Assassins Creed: Syndicate - poradnik do gry

Dotarcie na statek aktywuje kolejną część zadania. Aby zniszczyć kontrabandę musisz strzelić w znajdującą się obok skrzynię z dynamitem lub podpalić ją. Zadanie ułatwisz sobie w znaczący sposób jeżeli wcześniej wyeliminujesz przeciwników, którzy nie będą przeszkadzać Ci przy przenoszeniu skrzynek. Możesz to zrobić pozostając w ukryciu lub wdać się w otwarty konflikt - nie otrzymasz żadnej kary za zdemaskowanie. Niezależnie od preferowanej metody ustaw skrzynki odpowiednio blisko siebie (screen), jeżeli chcesz zniszczyć dwa ładunki kontrabandy naraz. Na koniec oczywiście zrób to samo z trzecim.

Z dachu górującego nad terenem budynku możesz zlikwidować cel przynajmniej w dwóch miejscach. - 03 - Przetrwają najsilniejsi | Solucja Assassins Creed Syndicate - Assassins Creed: Syndicate - poradnik do gry
Z dachu górującego nad terenem budynku możesz zlikwidować cel przynajmniej w dwóch miejscach.

Twoje działania wywabią z kryjówki Malcolma Millnera. Najszybciej dotrzesz do niego używając linki, aby dostać się na wysoki słup, znajdujący się nieopodal Jacoba. Z niego możesz ponownie użyć linki i dotrzeć od razu na teren zastrzeżony (przesuwaj się odpowiednio szybko, gdyż na pewnej wysokości możesz tutaj zostać zauważony). Następnie przeskocz na kolejny budynek, z lewej strony. Z tego miejsca możesz zabić Malcolma Millnera nawet bez schodzenia w dół, zrzucając mu na głowę beczki (jeżeli to się nie uda możliwa jest likwidacja z powietrza). Na koniec ucieknij z tego terenu i skieruj się w stronę pozycji Pearl.

Wejdź do budynku przez okno znajdujące się nad napisem wholesale. - 03 - Przetrwają najsilniejsi | Solucja Assassins Creed Syndicate - Assassins Creed: Syndicate - poradnik do gry
Wejdź do budynku przez okno znajdujące się nad napisem "wholesale".

Po dotarciu na miejsce zlokalizuj wejście przez okno, znajdujące się tuż nad napisem umieszczonym na budynku. Bez większych problemów omiń pojedynczego przeciwnika opartego w rogu budynku i wejdź przez wspomniane okno do środka. Zejdź na dół i podsłuchaj rozmowę, zaraz po zakończeniu której szybko ewakuuj się z tego rejonu.

Wyzwania

Nie wpadnij do Tamizy - pokonując Tamizę wykorzystaj liczne statki, łódki oraz inne elementy, na które możesz wskoczyć, aby dotrzeć do wskazanego promu, bez konieczności moczenia ubioru.

Zniszcz 2 transporty kontrabandy naraz - rozstaw skrzynie z dynamitem w bliskiej odległości pomiędzy celem nr 1 i nr 2 (trzeci znajduje się kawałek dalej). Następnie podpal jedną ze skrzyń, powodując reakcję łańcuchową.