Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed: Syndicate - poradnik do gry

Assassin's Creed: Syndicate - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
AC: Syndicate - Whitechapel - Zakłócenia Helixa
AC: Syndicate - Whitechapel - Zakłócenia Helixa
Zakłócenie znajduje się niedaleko drzewa między budynkami. Najłatwiej możesz do niego dotrzeć dzięki użyciu haka z linką.
Zakłócenie wisi nad ulicą między budynkami. Użyj haka z linką żeby do niego dotrzeć.
Zakłócenie to znajduje się kilka metrów nad ziemią między budynkami. Skorzystaj z haka z linką żeby do niego dotrzeć.
Zakłócenie znajduje się na stacji kolejowej i wisi kilka metrów nad ziemią. Wdrap się na metalowe belki konstrukcji, ustaw się dokładnie nad sekretem i zeskocz żeby złapać go w locie.
Zakłócenie to wisi nad ziemią między budynkami. Ustaw się na dachu dowolnego z nich i zeskocz z niego żeby złapać sekret w locie.
Zakłócenie wisi nad ziemią nad niewielkim dziedzińcu. Dotrzyj na dach budynku zlokalizowanego najbliżej sekretu i zacznij się następnie opuszczać żeby docelowo dotrzeć do zakłócenia.
Zakłócenie wisi nad jednym z kominów browaru Whitechapel Goose Ale. Przedostań się na najwyższy dach browaru i zeskocz na komin z sekretem.
Zakłócenie zawieszone jest nad jedną z mniejszych chatek. Zacznij na dachu wyższego budynku i doskocz do sekretu.
Zakłócenie znajduje się niedaleko drzewa między budynkami. Ustaw się na dachu jednego z wyższych budynków i wykonaj skok wiary żeby złapać sekret w locie.
Zakłócenie jest na samym szczycie kościelnej wieży. Wdrap się na samą górę żeby je pozyskać.
Zakłócenie wisi nad jednym z niewielkich kominów budynku. Dotrzyj na wyżej położony dach i doskocz do sekretu.
Zakłócenie jest wewnątrz tartaku Whitechapel Sawmill. Przedostań się na najwyższe piętro tartaku, wdrap się na balustradę i wykonaj krótki skok żeby złapać sekret w locie.
Powiększ mapę

Whitechapel | Zakłócenia Helixa | Assassin's Creed Syndicate poradnik Assassin's Creed: Syndicate

Lokalizacje zakłóceń Helixa

1 – Zakłócenie znajduje się niedaleko drzewa między budynkami. Najłatwiej możesz do niego dotrzeć dzięki użyciu haka z linką.

2 – Zakłócenie wisi nad ulicą między budynkami. Użyj haka z linką żeby do niego dotrzeć.

3 – Zakłócenie to znajduje się kilka metrów nad ziemią między budynkami. Skorzystaj z haka z linką żeby do niego dotrzeć.

4 – Zakłócenie znajduje się na stacji kolejowej i wisi kilka metrów nad ziemią. Wdrap się na metalowe belki konstrukcji, ustaw się dokładnie nad sekretem i zeskocz żeby złapać go w locie.

5 – Zakłócenie to wisi nad ziemią między budynkami. Ustaw się na dachu dowolnego z nich i zeskocz z niego żeby złapać sekret w locie.

6 – Zakłócenie wisi nad ziemią nad niewielkim dziedzińcu. Dotrzyj na dach budynku zlokalizowanego najbliżej sekretu i zacznij się następnie opuszczać żeby docelowo dotrzeć do zakłócenia.

7 – Zakłócenie wisi nad jednym z kominów browaru Whitechapel Goose Ale. Przedostań się na najwyższy dach browaru i zeskocz na komin z sekretem.

8 – Zakłócenie zawieszone jest nad jedną z mniejszych chatek. Zacznij na dachu wyższego budynku i doskocz do sekretu.

9 – Zakłócenie znajduje się niedaleko drzewa między budynkami. Ustaw się na dachu jednego z wyższych budynków i wykonaj skok wiary żeby złapać sekret w locie.

10 – Zakłócenie jest na samym szczycie kościelnej wieży. Wdrap się na samą górę żeby je pozyskać.

11 – Zakłócenie wisi nad jednym z niewielkich kominów budynku. Dotrzyj na wyżej położony dach i doskocz do sekretu.

12 – Zakłócenie jest wewnątrz tartaku Whitechapel Sawmill. Przedostań się na najwyższe piętro tartaku, wdrap się na balustradę i wykonaj krótki skok żeby złapać sekret w locie.

Legenda AC: Syndicate - Whitechapel - Zakłócenia Helixa

Lokalizacje zakłóceń Helixa

Whitechapel

Powyższa mapka prezentuje lokalizacje zakłóceń Helixa występujących w dzielnicy Whitechapel w grze Assassin's Creed: Syndicate. Zakłócenia musisz odnajdywać bez niczyjej pomocy, bo nie można do nich zakupić żadnej mapy (kolejne zakłócenia dodawane są do mapy świata po tym jak się do nich zbliżysz). Większość zakłóceń jest w trudno dostępnych miejscach i dotarcie do nich może stać się możliwe dopiero po wykonaniu skoku wiary czy skorzystaniu z linki z hakiem. Sposoby docierania do najtrudniejszych zakłóceń opisane zostały poniżej.

Zakłócenie 1

Zakłócenie to znajduje się wysoko nad ziemią, niedaleko dużego drzewa - Whitechapel | Zakłócenia Helixa | Assassins Creed Syndicate - Assassins Creed: Syndicate - poradnik do gry

Zakłócenie to znajduje się wysoko nad ziemią, niedaleko dużego drzewa. Najprościej możesz je pozyskać ustawiając się na jednym z dachów i następnie używając haka z linką (rope launcher) w taki sposób żeby podczas przejażdżki na linie złapać sekret (powyższy obrazek).

Zakłócenie 2

Zakłócenie to zawieszone jest wysoko nad ulicą, między budynkami - Whitechapel | Zakłócenia Helixa | Assassins Creed Syndicate - Assassins Creed: Syndicate - poradnik do gry

Zakłócenie to zawieszone jest wysoko nad ulicą, między budynkami. Dotrzyj na dach dowolnego budynku i użyj haka z linką (rope launcher) w takim miejscu żeby w trakcie przejażdżki na linie móc wejść w kontakt z sekretem (powyższy obrazek).

Zakłócenie 3

Zakłócenie to odnajdziesz między budynkami i jest ono zawieszone kilka metrów nad ziemią - Whitechapel | Zakłócenia Helixa | Assassins Creed Syndicate - Assassins Creed: Syndicate - poradnik do gry

Zakłócenie to odnajdziesz między budynkami i jest ono zawieszone kilka metrów nad ziemią. Dotrzyj na dach jednego z wyższych budynków, zwróć się w stronę sekretu i wyceluj hak z linką (rope launcher) w niższy dach. Jeśli tylko zadbasz o odpowiednią trasę zjazdu na linie to bez problemów złapiesz sekret (powyższy obrazek).

Zakłócenie 4

Zakłócenie to odnajdziesz wewnątrz zadaszonej stacji kolejowej - Whitechapel | Zakłócenia Helixa | Assassins Creed Syndicate - Assassins Creed: Syndicate - poradnik do gry

Zakłócenie to odnajdziesz wewnątrz zadaszonej stacji kolejowej. Wisi ono kilka metrów nad ziemią i żeby do niego dotrzeć zacznij od wdrapania się na metalowe belki dużej konstrukcji. Użyj belek żeby ustawić się dokładnie nad sekretem (powyższy obrazek) i zeskocz na dół żeby złapać zakłócenie w locie.

Zakłócenie 9

Zakłócenie to wisi wysoko nad ziemią niedaleko dużego drzewa - Whitechapel | Zakłócenia Helixa | Assassins Creed Syndicate - Assassins Creed: Syndicate - poradnik do gry

Zakłócenie to wisi wysoko nad ziemią niedaleko dużego drzewa. Przedostań się na dach jednego z wyższych budynków w okolicy, ustaw się w miejscu pokazanym na powyższym obrazku i wykonaj skok wiary. Sekret powinieneś złapać w locie, jeszcze przed wylądowaniem w sianie.