Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed: Syndicate - poradnik do gry

Assassin's Creed: Syndicate - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Misje dochodu | Inne misje | Assassin's Creed Syndicate poradnik Assassin's Creed: Syndicate

Do tej kategorii należą zadania, które nastawione są na przynoszenie zysków, w postaci pieniędzy i materiałów rzemieślniczych. Generalnie dostęp do nich otrzymasz po ukończeniu sekwencji trzeciej. Znajdź wtedy na mapie Toppinga oraz Neda (odpowiednio litery T i N). Po rozmowie z każdym z nich na mapie pojawi się szereg aktywności, w których główną nagrodą jest zwykle znacząca suma pieniędzy.

Zadania można powtarzać, resetują się one co jakiś czas. Walkę na pięści można powtórzyć od razu po ukończeniu poprzedniej, podobnie jak wyścigi.

Klub Pięściarski

Zasady w klubie są proste - wygrywasz wszystkie rundy = zgarniasz maksymalną nagrodę. Zależnie od poziomu trudności w każdym klubie nagroda będzie inna, ilość rund także i oczywiście przeciwnicy będą oscylować na niższym/wyższym poziomie. Walka w klubach, gdzie Twój poziom jest dużo niższy od sugerowanego mija się z celem, gdyż nawet jeżeli uda Ci się wygrać kilka rund zajmie to, ze względu na wytrzymałość przeciwników, sporo czasu.

Staraj się najpierw eliminować/doprowadzać na skraj śmierci jednego przeciwnika, a dopiero w dalszej kolejności skup ataki na następnym. - Misje dochodu | Inne misje | Assassins Creed Syndicate - Assassins Creed: Syndicate - poradnik do gry
Staraj się najpierw eliminować/doprowadzać na skraj śmierci jednego przeciwnika, a dopiero w dalszej kolejności skup ataki na następnym.

Po każdej rundzie możesz się wycofać. Jeżeli to zrobisz otrzymasz nagrodę odpowiednio mniejszą, niż gdybyś wygrał wszystkie rundy, pozostając na ringu do końca. Jeżeli jednak tego nie zrobisz i przegrasz, nie otrzymasz nic. Miej to na uwadze i wycofuj się z walki w momencie, gdy Twoje zdrowie jest na niskim poziomie. Punkty życia nie regenerują się pomiędzy rundami, nie możesz także używać lekarstw - jedynym rozwiązaniem jest wykonywanie serii zabójstw i w ten sposób odzyskiwanie zdrowia.

W dalszych rundach licz się z tym, że przeciwników będzie odpowiednio więcej. - Misje dochodu | Inne misje | Assassins Creed Syndicate - Assassins Creed: Syndicate - poradnik do gry
W dalszych rundach licz się z tym, że przeciwników będzie odpowiednio więcej.

Sama walka jest w każdej rundzie powtarzalna - atakuje Cię kilku przeciwników, pokonanie wszystkich daje Ci możliwość opuszczenia klubu z wygraną lub dalszej walki. Potyczkując się z przeciwnikami pamiętaj o kontrowaniu, a także możliwości wykonania serii zabójstw. Przygotowuj sobie odpowiedni grunt doprowadzając przeciwników na skraj śmierci, co najmniej dwóch, a następnie wykonuj normalny atak. Gdy przeciwnicy znajdują się w niewielkiej odległości od siebie wykonana zostanie brutalna seria, zabijająca wszystkich będących na skraju śmierci (odpowiada za to odblokowanie umiejętności Wytrzymałość w walce). Do czasu jej odblokowania musisz polegać wyłącznie na kontrowaniu uderzeń.

Zostało jeszcze 70% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie