Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed: Syndicate - poradnik do gry

Assassin's Creed: Syndicate - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

02 - Operacja: Lokomotywa | Wspomnienia królowej Wiktorii poradnik Assassin's Creed: Syndicate

02 - Operacja: Lokomotywa

Uderz kilkukrotnie uwięzionego templariusza. - 02 - Operacja: Lokomotywa | Wspomnienia królowej Wiktorii - Assassins Creed: Syndicate - poradnik do gry
Uderz kilkukrotnie uwięzionego templariusza.

Porozmawiaj z królową, a następnie udaj się na komisariat. Wejdź do celi i uderz kilka razy templariusza, aby dowiedzieć się o pociągu pełnym materiałów wybuchowych.

Jak najszybciej wskocz na tory i złap pociąg. - 02 - Operacja: Lokomotywa | Wspomnienia królowej Wiktorii - Assassins Creed: Syndicate - poradnik do gry
Jak najszybciej wskocz na tory i złap pociąg.

Szybko udaj się w stronę torów, gdzie będzie przejeżdżała lokomotywa. Od razu pod mostem wyskocz z powozu i wspinaj się na tory, gdyż nie masz czasu na opieszałość. Skład jest na tyle długi, że ciężko będzie przegapić cały pociąg (jeżeli tak się zdarzy musisz szybko gonić go po torach). Gdy już wskoczysz na którykolwiek wagon nie trać czasu na poruszanie się w ukryciu i od razu biegnij na sam przód, szybko eliminując mijanych przeciwników. Możliwości rozbrojenia bomby niestety nie otrzymasz, dlatego odłącz wagony, aby uratować pasażerów.

Kluczowe do wykonania zadania jest szybkie dostanie się do pociągu, od razu, gdy tylko go zauważysz wskakuj na tory. Gdy wykonasz to odpowiednio szybko dobiegnięcie do bomby będzie tylko formalnością.