Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed: Syndicate - poradnik do gry

Assassin's Creed: Syndicate - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

01 - Operacja: Statek pełen dynamitu | Wspomnienia królowej Wiktorii poradnik Assassin's Creed: Syndicate

01 - Operacja: Statek pełen dynamitu

Zaczaj się w pobliżu dźwigu, skąd będziesz w stanie z ukrycia zaskoczyć któregoś z wychodzących na ląd przeciwników. - 01 - Operacja: Statek pełen dynamitu | Wspomnienia królowej Wiktorii - Assassins Creed: Syndicate - poradnik do gry
Zaczaj się w pobliżu dźwigu, skąd będziesz w stanie z ukrycia zaskoczyć któregoś z wychodzących na ląd przeciwników.

Porozmawiaj z Flemingiem, a następnie wyjedź powozem poza wskazany obszar. Wróć do oficera i zwerbuj kilku sojuszników. Poczekaj na nadpływający statek (np. na dźwigu), a gdy templariusze przypłyną zabij z powietrza jednego z nich. Ostatecznie daj rozkaz ataku i w otwartej walce wybij resztę wrogów.

Na ulicy dopadniesz przeciwnika. - 01 - Operacja: Statek pełen dynamitu | Wspomnienia królowej Wiktorii - Assassins Creed: Syndicate - poradnik do gry
Na ulicy dopadniesz przeciwnika.

Po krótkiej potyczce dowódca zacznie uciekać. Biegnij za nim, w fabryce uważając na wybuchającą skrzynię z dynamitem. Dopadnij go na ulicy i powal, a na koniec zaprowadź do powozu.

Wyzwania

Dokonaj zabójstwa z powietrza, skacząc z dźwigu - gdy statek templariuszy przypłynie poczekaj chwilę na dźwigu, aż będą wchodzić po schodach. Zabij zeskakując na dół dowolnego z nich.