Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed: Syndicate - poradnik do gry

Assassin's Creed: Syndicate - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

02 - Wolność prasy | Solucja Assassin's Creed Syndicate poradnik Assassin's Creed: Syndicate

02 - Wolność prasy

Zadanie to stanie się dostępne do wykonania, gdy wyzwolisz już dzielnicę Whitechapel - prowadzą do tego cztery zadania związane z Misjami podobju oraz pokonanie szefa dzielnicy w Wojnie gangów.

Dzięki lince możesz szybko wspiąć się na szczyt zegara. - 02 - Wolność prasy | Solucja Assassins Creed Syndicate - Assassins Creed: Syndicate - poradnik do gry
Dzięki lince możesz szybko wspiąć się na szczyt zegara.

Po rozpoczęciu zadania rozpocznij kierowanie powozem i jedź w kierunku Big Bena zaznaczonego na mapie. Twoim zadaniem będzie montaż bezpieczników. Podczas wykonywania tej misji korzystaj z liny, która pozwoli Ci na dostawanie się w niedostępne w inny sposób miejsca. Rozpocznij od znajdującego się najbliżej Big Bena - znajdź punkt, w którym możesz się zaczepić i wystrzel linę. Na górze zamontuj pierwszy bezpiecznik.

Poczekaj, aż jeden z wartowników odwróci się tyłem. - 02 - Wolność prasy | Solucja Assassins Creed Syndicate - Assassins Creed: Syndicate - poradnik do gry
Poczekaj, aż jeden z wartowników odwróci się tyłem.

Następnie ostrożnie zejdź po drugiej stronie. Tutaj na dachu natkniesz sięna dwóch wartowników, jeden z nich przechadza się obok drugiego. Poczekaj aż będzie odwrócony tyłem, a następnie z łatwością zabij obu strażników (warto zrobić to po cichu, gdyż strażnicy nie należą do najłatwiejszych przeciwników). Wyjdź do góry i zamontuj drugi bezpiecznik.

Używaj linki, aby szybko przemieszczać się pomiędzy odległymi wieżyczkami. - 02 - Wolność prasy | Solucja Assassins Creed Syndicate - Assassins Creed: Syndicate - poradnik do gry
Używaj linki, aby szybko przemieszczać się pomiędzy odległymi wieżyczkami.

Trzeci jest nieco oddalony. Pamiętaj o sprawnym używaniu liny, aby pozostać na bezpiecznej wysokości, co pozwoli na zaliczenie celu dodatkowego. W kilku miejscach możesz spokojnie poruszać się na sporych dystansach, co ostatecznie zaprowadzi Cię na szczyt ostatniej wieży i pozwoli na motaż bezpiecznika.

Po wykonaniu zadania wracaj do Bella.

Rozmowa z wynalazcą aktywuje drugą część zadania - udaj się do oznaczonych punktów w poszukiwaniu metalowych komponentów - 02 - Wolność prasy | Solucja Assassins Creed Syndicate - Assassins Creed: Syndicate - poradnik do gry

Rozmowa z wynalazcą aktywuje drugą część zadania - udaj się do oznaczonych punktów w poszukiwaniu metalowych komponentów. Twoim celem jest przeszukanie dwóch skrzyń, które w obu przypadkach pilnowane są przez grupę przeciwników. Wykonanie zadania opcjonalnego nie jest trudne - wystarczy zawisnąć na linie nad przeciwnikami (tak jak na screenie). Dokonasz tego zbliżając się do krawędzi i wystrzeliwując linę na drugą stronę, upewnij się, że wrogów i skrzynię masz idealnie pod sobą. Wystarczy likwidacja jednego strażnika wspomnianą metodą. Ostatecznie otwórz obie skrzynie, wykonaj ulepszenia (Bomby dymne oraz Noże do rzucania) i wróć do warsztatu Bella.

Wyzwania

Zamontuj bezpieczniki nie schodząc poniżej 30 metrów - po wdrapaniu się na pierwszy budynek nie schodź na ziemię, przemieszczając się pomiędzy kolejnymi. Zamiast tego używaj liny, a zadanie nie sprawi problemu.

Zabij strażnika zjeżdżając po linie - w drugiej fazie misji zawieś się nad strażnikami pilnującymi skrzynki (przczepiając linę do budynku znajdującego się po drugiej stronie), a następnie zawiśnij nad nimi i wykonaj egzekucję.