Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed: Syndicate - poradnik do gry

Assassin's Creed: Syndicate - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

03 - Wożąc panią Disraeli | Solucja Assassin's Creed Syndicate poradnik Assassin's Creed: Syndicate

03 - Wożąc panią Disraeli

Gazeciarka siedzi po drugiej stronie ulicy. - 03 - Wożąc panią Disraeli | Solucja Assassins Creed Syndicate - Assassins Creed: Syndicate - poradnik do gry
Gazeciarka siedzi po drugiej stronie ulicy.

Na początek pozbądź się dziennikarzy. W tym celu porozmawiaj z dziewczynką znajdującą się po drugiej stronie ulicy. Z jej pomocą dziennikarze od razu zaczną za Tobą podążać. Teraz odciągnij ich nieco od wozu pani Disraeli, a następnie zgub pościg, najszybciej uciekając gdzieś na dach.

Spokojnie poruszaj się z panią Disraeli, czekając, aż wrogowie odejdą kawałek i umożliwią przejście. - 03 - Wożąc panią Disraeli | Solucja Assassins Creed Syndicate - Assassins Creed: Syndicate - poradnik do gry
Spokojnie poruszaj się z panią Disraeli, czekając, aż wrogowie odejdą kawałek i umożliwią przejście.

Następnie wsiadaj do wozu i jedź z panią Disraeli. W slumsach musisz przeprowadzić ją pomiędzy kolejnymi punktami. Przed osiągnięciem drugiego poczekaj, aż przeciwnik odejdzie z drogi, umożliwiając przejście, natomiast kawałek dalej omiń dwóch wrogów i bokiem obejdź slumsy. Podczas całej wędrówki uważaj, aby nie podejść zbyt blisko, a także, aby nie znaleźć się w zasięgu wzroku bandytów, których wystarczy omijać z bezpiecznej odległości. W przypadku wykrycia zabij napastników.

Po cutscence kieruj się za śladami, aby odnaleźć psa. Jacob sam powróci z nim do pani Disraeli. Niestety, zostaniecie zaatakowani - nie zaprzątaj sobie głowy walką z przeciwnikami tylko wskakuj do powozu i opusć zastrzeżony obszar. Następnie, po odzyskaniu anonimowości, odwieź damę do jej miejsca zamieszkania.

Wyzwania

Z pomocą pobliskiej gazeciarki odwróć uwagę dziennikarzy - wystarczy porozmawiać z dziewczynką znajdującą się po drugiej stronie ulicy.

Nie daj się wykryć bandytom w slumsach - ostrożnie poruszaj się z panią Disraeli do kolejnych punktów. Użyj wzroku orła, aby zlokalizować przeciwników i wybrać boczne ścieżki, prowadzące za ich plecami.