Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed: Syndicate - poradnik do gry

Assassin's Creed: Syndicate - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

05 - Listy z zaświatów | Wspomnienia Karola Dickensa poradnik Assassin's Creed: Syndicate

05 - Listy z zaświatów

Na prostej drodze przyśpiesz, aby nadrobić czas stracony na zakrętach. - 05 - Listy z zaświatów | Wspomnienia Karola Dickensa - Assassins Creed: Syndicate - poradnik do gry
Na prostej drodze przyśpiesz, aby nadrobić czas stracony na zakrętach.

Za pomocą wzroku orła zlokalizuj cztery przedmioty, z którymi wejdź w interakcję. Zaraz potem wybiegnij na ulicę i porwij jeden z stojących przy niej powozów. Ścigaj uciekiniera, uważając szególnie w wąskich uliczkach oraz na zakrętach. Samo jego dogonienie nie jest trudne, najwięcej czasu stracisz, gdy uderzysz w ścianę lub zablokujesz się po zderzeniu z innym wozem. Jeżeli nie możesz dogonić woźnicy zbliż się na tyle, aby móc oddać do niego kilka szybkich strzałów. Po jego śmierci przejmij powóz i kieruj się w stronę domu wskazanego przez damę.

Zatrzymaj powóz i spokojnie zabij przeciwników. - 05 - Listy z zaświatów | Wspomnienia Karola Dickensa - Assassins Creed: Syndicate - poradnik do gry
Zatrzymaj powóz i spokojnie zabij przeciwników.

Na moście zostaniesz zaatakowany przez kilka wrogich pojazdów. Zamiast wdawać się w szaleńczy pościg zatrzymaj powóz, a następnie wyeliminuj w walce bądź przy użyciu narzędzi goniących Cię przeciwników. Jeżeli zrobisz to od razu dalsza droga przebiegnie już w pełnym spokoju. Po dotarciu na miejsce ukryj się w wozie, aby zakończyć zadanie.

Wyzwania

Porwij powóz w mniej niż 2 minuty - konsekwentnie ścigaj powóz, uważając na zakrętach oraz w wąskich uliczkach. Zderzenie ze ścianą lub innym powozem zabierze Ci najwięcej czasu, dlatego lepiej nieraz jest zwolnić, aby dobrze wejść w zakręt. Zbliżając się do woźnicy zastrzel go (kilka szybkich strzałów), albo przeskocz na dach jego pojazdu i przejmij go.