Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed: Syndicate - poradnik do gry

Assassin's Creed: Syndicate - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

07 - Pokój z widokiem | Solucja Assassin's Creed Syndicate poradnik Assassin's Creed: Syndicate

07 - Pokój z widokiem

Ze stogu siana możesz szybko przemknąć pod drewnianą platformę. - 07 - Pokój z widokiem | Solucja Assassins Creed Syndicate - Assassins Creed: Syndicate - poradnik do gry
Ze stogu siana możesz szybko przemknąć pod drewnianą platformę.

W pierwszej części zadania musisz zbliżyć się do pilnowanego przez policjantów monumentu. Aby zrobić to nie wywołując uwagi znajdź stóg siana, znajdujący się na granicy obszaru zagrożonego. Nastęnie poczekaj, aż przechadzający się policjant pójdzie w drugą stronę i skradając się przejdź pod drewnianą platformę. Inną ewentualnością jest posłużenie się Skokierami do odciągnięcia uwagi bądź wyeliminowania policjantów.

Po interakcji wyjdź na szczyt budynku - 07 - Pokój z widokiem | Solucja Assassins Creed Syndicate - Assassins Creed: Syndicate - poradnik do gry

Po interakcji wyjdź na szczyt budynku. Następnie zahacz linę w miejscu pokazanym na obrazku. Dzięki temu podczas zjazdu będziesz mógł oddać skok wiary do znajdującego się niżej stogu z sianem (zrobisz to wykonując "normalny" skok wiary, w momencie, gdy Evie będzie zjeżdżać tuż nad stogiem). Udaj się do katedry.

Na miejscu wespnij się na dach i zlokalizuj pomnik znajduący się wysoko nad wejściem - 07 - Pokój z widokiem | Solucja Assassins Creed Syndicate - Assassins Creed: Syndicate - poradnik do gry

Na miejscu wespnij się na dach i zlokalizuj pomnik znajduący się wysoko nad wejściem. Aktywujesz zagadkę, w której musisz odpowiednio ustawić zapadnie, dopasowując symbole. Wsłuchuj się w wydawane podczas kręcenia dźwięki, gdyż odpowiednie ustawienie sygnalizowane jest chakarterystycznym "klik". Poniżej poprawna sekwencja, rozpoczynając od momentu, w którym zębatki są w ustawieniu domyślnym.

Rozwiązanie:

- pierwsza trzy razy w lewo,

- druga dwa razy w lewo,

- trzecia pięć razy w lewo,

- czwarta dwa razy w lewo,

- piąta cztery razy w lewo,

- szósta cztery razy w lewo.

Poprawne ustawienie otworzy drzwi nieopodal - udaj się do skarbca.

Żółty pasek sygnalizuje wyprowadzanie ciosu przez Lucy. - 07 - Pokój z widokiem | Solucja Assassins Creed Syndicate - Assassins Creed: Syndicate - poradnik do gry
Żółty pasek sygnalizuje wyprowadzanie ciosu przez Lucy.

Po przerywniku filmowym nastąpi walka z Lucy Thorne. Jest ona do bólu schematyczna. Przede wszystkim pamiętaj o kontrowaniu ciosów, w momencie, gdy żółty pasek zostanie podświetlony. Wciśnięcie przycisku odpowiedzialnego za blok wcześniej lub później poskutkuje otrzymaniem uderzenia. Często zaraz po jednym ciosie następują kolejne, dlatego ciągle bądź przygotowany na szybkie bloki. Po udanej kontrze masz chwilę na wyprowadzenie własnego ataku, posiłkuj się przy tym nożami lub rewolwerem.

Podczas zbliżenia musisz zablokować kilka szybko następujących po sobie uderzeń. - 07 - Pokój z widokiem | Solucja Assassins Creed Syndicate - Assassins Creed: Syndicate - poradnik do gry
Podczas zbliżenia musisz zablokować kilka szybko następujących po sobie uderzeń.

Trzykrotnie podczas walki kamera zostanie zbliżona na Lucy. Wyprowadza ona wtedy kilka następujących po sobie ciosów. Twoim jedynym zadaniem w takim momencie jest blokowanie wszystkich uderzeń, następują one po sobie bardzo szybko. W tej sekwencji przygotuj się na szybkie naciskanie przycisku odpowiedzialnego za blok, pamiętając przy tym, aby robić to dokładnie w momencie, gdy na ekranie zostanie podświetlony żółty pasek. Po serii ciosów walka będzie kontynuoowana w normalny sposób. Pokonanie Lucy kończy zadanie.

Uwaga: Wykonanie celu opcjonalnego może być problematyczne. Musisz przede wszystkim uzbroić się w cierpliwość i przedłożyć blokowanie ciosów nad wyprowadzanie ataków. Skup się głównie podczas sekwencji, gdy Lucy atakuje kilkukrotnie szybkimi uderzeniami. Jeżeli masz problemy z ukończeniem tego wyzwania w danym momencie, zawsze możesz wrócić do niego później, uzbrojony w nowe umiejętności, które pozwolą skrócić walkę i zminimalizować ryzyko błędu.

Wyzwania

Oddaj skok wiary do stogu z sianem, zjeżdżając na linie - zahacz linkę na kominie budynku znajdującego się obok stogu z sianem. Podczas zjazdu możliwe stanie się wykonanie skoku wiary, w momencie na chwilę przed minięciem stogu z sianem.

Skontruj wszystkie ataki Lucy - skup się przede wszystkim na blokach, wyprowadzając własne uderzenia w dalszej kolejności. Unikaj ciągłego atakowania, gdyż Lucy także może Cię zablokować po takiej serii i wyprowadzić niespodziewane uderzenie. W przypadku problemów rozważ powtórzenie zadania w dalszej części gry, gdy będziesz mógł zadać większe obrażenia, co skróci "normalną" fazę walki.