Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed: Syndicate - poradnik do gry

Assassin's Creed: Syndicate - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

06 - Orchidea Darwina | Wspomnienia Karola Darwina | Assassin's Creed Syndicate poradnik Assassin's Creed: Syndicate

06 - Orchidea Darwina

Wykorzystaj statki, aby szybko posunąć się do przodu. - 06 - Orchidea Darwina | Wspomnienia Karola Darwina | Assassins Creed Syndicate - Assassins Creed: Syndicate - poradnik do gry
Wykorzystaj statki, aby szybko posunąć się do przodu.

Po rozmowie z Darwinem udaj się do doków. Postrataj się nie tracić czasu na płynięcie, zamiast tego wykorzystaj statki, łódki oraz linkę z hakiem, aby szybko dotrzeć na miejsce. Nie przejmuj się bandytami i upływem czasu, gdyż wystarczy znaleźć się w pobliżu wskazanego miejsca, co w praktyce daje Ci kilka sekund więcej. Jeżeli nie będziesz płynął przez cały czas zdążysz bez większych problemów.

Zlokalizuj i ukradnij słabo pilnowany kwiat. - 06 - Orchidea Darwina | Wspomnienia Karola Darwina | Assassins Creed Syndicate - Assassins Creed: Syndicate - poradnik do gry
Zlokalizuj i ukradnij słabo pilnowany kwiat.

W dokach zlokalizuj znajdującą się na barce orchideę. Zakradnij się w jej pobliże, np. podpływając odpowiednio blisko, a następnie wyskocz i szybko ją ukradnij. Na koniec wróć do Darwina i wykorzystaj do tego celu powóz.

Wyzwania

Dotrzyj do doków przed bandytami - skorzystaj z przepływających statków, dryfujących łódek oraz linki z hakiem, aby nie tracić czasu w wodzie i szybko dostać się w okolice doków.

Wróć do Darwina powozem - po zdobyciu orchidei pojedź do Darwina powozem.