Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed: Syndicate - poradnik do gry

Assassin's Creed: Syndicate - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

06 - Skrzynia z wozu... | Solucja Assassin's Creed Syndicate poradnik Assassin's Creed: Syndicate

06 - Skrzynia z wozu...

Przed rozpoczęciem tego zadania warto zaopatrzyć się w lepszy od podstawowego rewolwer, co ułatwi nieco drugą część misji.

Strzelców możesz zlikwidować np. zeskakując z liny. - 06 - Skrzynia z wozu... | Solucja Assassins Creed Syndicate - Assassins Creed: Syndicate - poradnik do gry
Strzelców możesz zlikwidować np. zeskakując z liny.

Pierwszym etapem jest dotarcie do skrzyni. Najlepiej będzie zrobić to po cichu, dlatego też najpierw wyeliminuj dwójkę snajperów znajdujących się na platformach powyżej drogi. Przeciwników na dole możesz albo zabijać po kolei, albo po prostu ominąć, nie ma to większego znaczenia, jeżeli tylko nie dasz się wykryć. Jeżeli wrogowie Cię zauważą musisz pokonać ich wsyzstkich bądź uciec i powrócić ponownie po odzyskaniu anonimowości. Niezależnie od wyboru, otwarcie skrzyni aktywuje drugą część zadania.

Wykorzystaj możliwość celowania, aby sprawniej eliminować wrogie powozy. - 06 - Skrzynia z wozu... | Solucja Assassins Creed Syndicate - Assassins Creed: Syndicate - poradnik do gry
Wykorzystaj możliwość celowania, aby sprawniej eliminować wrogie powozy.

Jako Evie nie musisz przejmować się sterowaniem powozem, Twoim zmartwieniem będą atakujący Cię przeciwnicy. Nie sugeruj się do końca podpowiedziami gry i oddawaniem szybkich strzałów - znacznie lepsze korzyści przynosi spokojne przycelowanie i oddanie strzału w głowę. Tutaj też nie strzelaj do wszystkich na oślep - zabijaj woźniców, albo konie, aby jednym pociskiem wyeliminować powóz z dalszego pościgu. Wrogów, którym udało się wskoczyć na Twój powóz musisz wyeliminować ręcznie. Po trwającej kilka chwil gonitwie Jacob zatrzyma powóz - szybko z niego wyjdź i wskocz z pobliskiej poręczy wprost do rzeki.