Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed: Syndicate - poradnik do gry

Assassin's Creed: Syndicate - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

04 - Wiadomości z ostatniej chwili | Solucja Assassin's Creed Syndicate poradnik Assassin's Creed: Syndicate

04 - Wiadomości z ostatniej chwili

Poczekaj na sygnał, następnie zrzuć bombę. - 04 - Wiadomości z ostatniej chwili | Solucja Assassins Creed Syndicate - Assassins Creed: Syndicate - poradnik do gry
Poczekaj na sygnał, następnie zrzuć bombę.

Po rozmowie z Bellem wyjdź przez okno i udaj się na dach do wskazanego punktu. Następnie poczekaj na wypowiadane przez Bella hasło, które zasygnalizuje możliwość rzucenia bomby galwanicznej. Dalej dwukrotnie powtórz ten manewr, ciągle poruszając się po dachu. Po drodze w skrzyni znajdziesz potrzebne pociski. Gdy zrzucisz w końcu trzecią bombę przeciwnicy zostaną porażeni ładunkiem. Zeskocz na dół i zabij oboje.

Przed budynkiem stoi dwóch przeciwników - wykorzystaj nową zabawkę, aby porazić ich ładunkiem elektrycznym. - 04 - Wiadomości z ostatniej chwili | Solucja Assassins Creed Syndicate - Assassins Creed: Syndicate - poradnik do gry
Przed budynkiem stoi dwóch przeciwników - wykorzystaj nową zabawkę, aby porazić ich ładunkiem elektrycznym.

Następnie ruszaj za Bellem i poprowadź jego powóz. Po dojechaniu na miejsce przejdź wzdłuż muru, skąd bedziesz mógł rzucić bombą galwaniczną w stronę bandytów. Ostatnia część zadania to trzy powtarzarzjące się ataki przeciwników - biegnij za Bellem pomiędzy kolejnymi częściami nadajnika, które on będzie niszczył. Twoim zadaniem jest w tym czasie jego obrona. Wykorzystaj fakt, że przeciwnicy początkowo skupiają się właśnie na nim, więc przynajmniej jednego z nich zawsze możesz zabić od razu z ukrycia. W pierwszej kolejności eliminuj także każdego, kto bezpośrednio zaatakuje Bella. Po zniszczeniu trzeciej części nadajnika zadanie dobiegnie końca.

Wzywania

Poraź bandytów bombami galwanicznymi - rzuć bombę galwaniczną w stronę bandytów stojących przed budynkiem prowadzacym do pierwszej części nadajnika.