Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed: Syndicate - poradnik do gry

Assassin's Creed: Syndicate - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Podstawy | Rzemiosło w Assassin's Creed Syndicate poradnik Assassin's Creed: Syndicate

Podstawy

W AC: Syndicate można nie tylko odnajdywać przedmioty w skrzyniach rozsianych po całym Londynie, ale także je tworzyć (np. uzbrojenie). Dokonasz tego z dowolnego miejsca na mapie, potrzebne będą różne rzeczy, zależnie od przedmiotu lub ulepszenia: pieniądze, materiały, czasami również schemat lub unikalny materiał. Wszystkie elementy wyposażenia możesz w dowolnym momencie zmieniać. Również potrzebne wymagania sprawdzisz w zakładce menu Wytwarzanie.

Zwykłe materiały

Materiały podstawowe, wykorzystywane są do większości ulepszeń. Składają się na nie materiały zwykłe (Skóra oraz Metal, dzięki umiejętności Śmieciarz I będziesz znajdował ich więcej w otwieranych skrzyniach) oraz rzadkie (Chemikalia i Jedwab, analogicznie działa umiejętność Śmieciarz II). Materiały znajdziesz w skrzyniach znajdujących się na terenie całego Londynu, będą one także nagrodą za wykonywania Misji dochodu.

Uwaga: Materiały potrzebne są także do rozwijania gangu.

Unikalne materiały

Zamknięte skrzynie skrywają cenne przedmioty, takie jak unikalne materiały, schematy czy części wyposażenia. - Podstawy | Rzemiosło w Assassins Creed Syndicate - Assassins Creed: Syndicate - poradnik do gry
Zamknięte skrzynie skrywają cenne przedmioty, takie jak unikalne materiały, schematy czy części wyposażenia.

Niektóre z lepszych przedmiotów wymagają do wytworzenia specjalnego materiału. Znajdziesz je w zamkniętych skrzyniach (umiejętność Otwieranie zamków I wymagana) lub otrzymasz za wykonywanie zadań. Możesz ich użyć do wytworzenia tylko jednego, konkretnego przedmiotu.

Schematy

Niekiedy przedmioty potrzebują także schematu pozwalającego na ich skonstruowanie. Te także możesz znaleźć w zamkniętych skrzyniach lub odblokować podczas zadań. Część otrzymasz od kompanów, za zdobywanie coraz to lepszej reputacji.

Ulepszanie

Posiadane przez Jacoba oraz Evie narzędzia, takie jak bomby dymne, czy noże do rzucania mogą być ulepszane. Zwiększy się ich skuteczność (obrażenia), a także ilość, jaką bohaterowie mogą przy sobie posiadać. Także niektóre przedmioty mogą zostać ulepszone (np. broń), co zwiększa ich statystyki.

Jak szybko zdobywać materiały rzemieślnicze?

Na początku dobrym sposobem na zdobywanie materiałów będzie przeszukiwanie skrzyń, upewnij się, że przed rozpoczęciem eksploracji będziesz posiadaj umiejętności zwiększające Twoje znaleziska. Dzięki temu możesz w początkowej fazie gry zebrać sporo surowców i dokonać kilku ulepszeń.

Zadania Neda są bardzo dochodowe, ze względu na pozyskiwane materiały, a także gotówkę. - Podstawy | Rzemiosło w Assassins Creed Syndicate - Assassins Creed: Syndicate - poradnik do gry
Zadania Neda są bardzo dochodowe, ze względu na pozyskiwane materiały, a także gotówkę.

Poczynając od Sekwencji 4 stanie się to nieopłacalne. Duże większe ilości materiałów rzemieślniczych, a przy okazji także pieniędzy, zdobędziesz wykonując Misje dochodu. Porywanie ładunków, ataki na łodzie czy napady na pociąg zawsze mają ten sam schemat, którego dopracowanie do perfekcji nie stanowi większego problemu. Wykonaj kilka zadań tego typu, a materiałów powinno Ci wystarczyć przez dłuższy czas.