Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed: Syndicate - poradnik do gry

Assassin's Creed: Syndicate - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Opis przejścia - wprowadzenie | Opis przejścia Assassin's Creed Syndicate poradnik Assassin's Creed: Syndicate

Historia w Assassins Creed: Syndicate została podzielona pomiędzy sekwencje, które można traktować w kategoriach osobnych rozdziałów - Opis przejścia - wprowadzenie | Opis przejścia Assassins Creed Syndicate - Assassins Creed: Syndicate - poradnik do gry

Historia w Assassin's Creed: Syndicate została podzielona pomiędzy sekwencje, które można traktować w kategoriach osobnych rozdziałów. Wszystkie zadania składające się na sekwencję są zadaniami fabularnymi, niezbędnymi do ukończenia rozgrywki. Pomiędzy sekwencjami gracz ma dodatkowo swowodę, która pozwala mu na wykonywanie zadań pobocznych i innych, nieobowiązkowych aktywności.

W poszczególnych sekwencjach rozgrywane są kolejne zadania (wspomnienia), których postęp można sprawdzić w Dzienniku postępu. Niektóre z zadań w danej sekwencji można wykonywać w innej kolejności, w niniejszym poradniku są one prezentowane zgodnie z numeracją zamieszczoną w grze.

Co ważne: każde zadanie wyróżnia się celami opcjonalnymi (wyzwaniami), których wykonanie nie jest niezbędne do ukończenia zadania, ale wpływa na poziom synchronizacji. Jeżeli chcesz ukończyć grę na 100% upewnij się, że wykonałeś wszystkie zadania opcjonalne w każdej z misji, zostaniesz za to także nagrodzony dodatkowymi punktami doświadczenia oraz pieniędzmi. W przypadku niepowodzenia każde wspomnienie można później powtarzać i zaliczać wyzwanie na nowo. Jest to także łatwiejsze, gdyż w przypadku powtórki zachowujesz sprzęt zdobyty do momentu jej wykonania (a więc możesz powrócić do wcześniejszych misji wyposażony w lepsze umiejętności i ekwipunek).