Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed: Syndicate - poradnik do gry

Assassin's Creed: Syndicate - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

05 - Śmiertelna dawka | Solucja Assassin's Creed Syndicate poradnik Assassin's Creed: Syndicate

05 - Śmiertelna dawka

Punkt wejścia znajdujący się blisko wskazywanego punktu widokowego. - 05 - Śmiertelna dawka | Solucja Assassins Creed Syndicate - Assassins Creed: Syndicate - poradnik do gry
Punkt wejścia znajdujący się blisko wskazywanego punktu widokowego.

Dotrzeć do punktu widokowego możesz na kilka sposobów. Jednym z prostszych jest wdrapanie się na dach przytułku, a następnie zlokalizowanie okna (wejście) znajdującego się w pobliżu wskazanego miejsca.

Uwaga: do sali z doktorem możesz się dostać na dwa sposoby: za pomocą zdobytego klucza (okazja pielęgniarki) lub po podmienieniu ciała (okazja młodego lekarza). Przedstawiony poniżej sposób pozwala na skorzystanie z obu okazji oraz wypełnienie celów opcjonalnych.

Tuż nad pielęgniarką znajduje się punkt wejścia. - 05 - Śmiertelna dawka | Solucja Assassins Creed Syndicate - Assassins Creed: Syndicate - poradnik do gry
Tuż nad pielęgniarką znajduje się punkt wejścia.

Po przerywniku warto zająć się okazją pielęgniarki. Znajdziesz ją niedaleko punktu widokowego - wyjdź z budynku przez pobliskie okno, a nastepnie zeskocz na dół. Po lewej stronie zauważysz teraz zaznaczoną ikonką pielęgniarkę - wejdź do pomieszczenia przez znajdujące się wyżej okno i porozmawiaj z nią.

Cel trzymający klucz spaceruje po głównych schodach. - 05 - Śmiertelna dawka | Solucja Assassins Creed Syndicate - Assassins Creed: Syndicate - poradnik do gry
Cel trzymający klucz spaceruje po głównych schodach.

Twoim zadaniem będzie kradzież klucza. W głównej części przytułku znajdziesz przetrzymującego go jegomościa. Spaceruje on od czas do czasu po schodach. Zaczaj się na niego w odpowiednim momencie (np. gdy będzie wracał po schodach do góry, albo na balkoniku powyżej), uważając przy tym na kilku innych przeciwników (jeżeli boisz się wykrycia kilku z nich możesz łatwo i cicho wyeliminować). Po kradzieży otrzymasz główny klucz, który pozwoli na otwieranie wcześniej zamkniętych drzwi. Wróć jescze do pielęgniarki i uwolnij ją.

Kolejnym krokiem jest udanie się do kostnicy - 05 - Śmiertelna dawka | Solucja Assassins Creed Syndicate - Assassins Creed: Syndicate - poradnik do gry

Kolejnym krokiem jest udanie się do kostnicy. Możesz to zrobić z miejsca w którym uwolniłeś pielęgniarkę - wybierz pierwszy z lewej korytarz, a następnie na jego końcu również skręć w lewo (po drodze jeden odwrócony przeciwnik, w korytarzu spaceruje kolejny). Mając rozwiniętą umiejętność Otwieranie zamków II otworzysz drzwi znajdujące się na końcu drogi - prowadzą do sali pełnej gości. Po wejściu z tego miejsca kostnicę będziesz miał po lewej stronie (jeżeli nie posiadasz odpowiedniej umiejętności dostaniesz się do tego miejsca również inną drogą, zmuszony będziesz udać się na piętro.)

Uwaga: Jeżeli nie chcesz wykorzystać drugiej okazji do zabicia doktora w specjalny sposób nie ma potrzeby kierowania się do kostnicy (ominiesz jednak cel opcjonalny). We wspomnanym powyżej korytarzu (screen, pierwszy skręt w lewo, od miejsca położenia pielęgniarki) znajdziesz drzwi, na środku, z prawej strony. Korzystając z klucza możesz je otworzyć, zabić doktora i uciec tą samą drogą nie wzbudzając żadnych podejrzeń.

Korytarz prowadzący do kostnicy. Dwóch zaznaczonych przeciwników związanych jest z celem opcjonalnym. - 05 - Śmiertelna dawka | Solucja Assassins Creed Syndicate - Assassins Creed: Syndicate - poradnik do gry
Korytarz prowadzący do kostnicy. Dwóch zaznaczonych przeciwników związanych jest z celem opcjonalnym.

W przejściu prowadzącym do kostnicy uważaj, gdyż sporo tam przeciwników. Najlepiej będzie obejść główny korytarz nieco z lewej strony (pojedynczy przeciwnik za stosem z ubraniami), a następnie w ostatnim pomieszczeniu zabić dwóch stojących tyłem "naukowców" (zadanie opcjonalne). Ostatecznie zejdź na sam dół.

Zabicie przeciwników znacząco uprości przenoszenie ciała. - 05 - Śmiertelna dawka | Solucja Assassins Creed Syndicate - Assassins Creed: Syndicate - poradnik do gry
Zabicie przeciwników znacząco uprości przenoszenie ciała.

W korytarzu natkniesz się na jednego przeciwnika, a w pomieszczeniu dalej na kolejnego. Warto ich zneutralizować, aby nie przeszkadzali przy przenoszeniu zwłok. Te znajdziesz w ostatniej sali, podnieś je i wrzuć do pobliskiej szafy. Zabijając wcześniej dwóch wspomnianych przeciwników będziesz miał drogę wolną. Następnie sam połóż się na miejscu zwłok.

Korzystając z okazji w kostnicy zostaniesz przewieziony wprost pod nos doktora. - 05 - Śmiertelna dawka | Solucja Assassins Creed Syndicate - Assassins Creed: Syndicate - poradnik do gry
Korzystając z okazji w kostnicy zostaniesz przewieziony wprost pod nos doktora.

Tym sposobem zostaniesz przetransportowany prosto do doktora. Wykorzystaj moment zaskoczenia i zabij cel. Następnie opuść przytułek, kierując się do najbliższego wyjścia. W przypadku wykrycia nie przejmuj się przeciwnikami, a pędź do wyjścia, gdzie czeka na Ciebie powóz. Opuszczenie terenu zakończy zadanie.

Okazje

Pielęgniarka - możliwość zdobycia głównego klucza, otwierającego zamknięte drzwi w przytułku. Dzięki temu można dostać się do pomieszczenia, w którym przebywa doktor, bez potrzeby schodzenia do kostnicy.

Młody lekarz - zamiana zwłok umożliwia łatwe zabójstwo doktora.

Wyzwania

Przerwij sesję terapii elektrowstrząsowej - w kostnicy zlikwiduj dwóch przeprowadzających eksperyment przeciwników. Natkniesz się na nich po drodze do znajdującego się na najniższym poziomie ciała (okazja - młody lekarz).

Nie używaj broni palnej - ani jednego wystrzału podczas trwania zadania.