Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed: Syndicate - poradnik do gry

Assassin's Creed: Syndicate - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

02 - Badania i rozwój | Solucja Assassin's Creed Syndicate poradnik Assassin's Creed: Syndicate

02 - Badania i rozwój

Zatrzymaj konwój, aby dobrać się do powozu. - 02 - Badania i rozwój | Solucja Assassins Creed Syndicate - Assassins Creed: Syndicate - poradnik do gry
Zatrzymaj konwój, aby dobrać się do powozu.

Udaj się w stronę oznaczonego obszaru, gdzie znajdziesz konwój złożony z czterech powozów. Twoim zadaniem będzie odbicie więźnia. Aby tego dokonać musisz zatrzymać jego powóz. Daj się zauważyć wszystkim policjantom i przyblokuj im drogę. Następnie stań w miejscu i poczekaj, aż oficerowie zaczną Cię ścigać, opuszczając prowadzone pojazdy. Możesz ich szybko pokonać, jednak jeżeli chcesz wykonać zadanie opcjonalne jedynym rozwiązaniem będzie odciągnięcie ich od wozu. Zabaw się w kotka i myszkę, ciągnąc pościg za sobą, a następnie wykonując gwałtowny zwrot i wskakując do powozu. Ostatecznie ucieknij i stań się anonimowy, co umożliwi uwolnienie Neda.

Przeszukuj skrzynie, eliminuj przeciwników i konsekwentnie poruszaj się do przodu pociągu. - 02 - Badania i rozwój | Solucja Assassins Creed Syndicate - Assassins Creed: Syndicate - poradnik do gry
Przeszukuj skrzynie, eliminuj przeciwników i konsekwentnie poruszaj się do przodu pociągu.

Drugą część zadania rozpoczynasz w pociągu. Przeskocz na wrogi skład, jadący po równoległym torze i rozpocznij poruszanie się w stronę ostaniej z kolei skrzyni. Po drodze masz okazję do wyeliminowania kilku przeciwników, można to bez problemu zrobić pozostając w ukryciu. W mijanych skrzyniach nic nie znajdziesz (pamiętaj o odłączaniu wagonów), dopiero ostatnia będzie skrywała poszukiwany ładunek. Ostatecznie odłącz ten wagon i wróć do pociągu Neda - uważaj przy tym, aby nie zeskoczyć pod, jadący jeszcze w chwilę po odłączeniu, wagon.

Wyzwania

Nie zabijaj żadnych policjantów z konwoju - odbij pojazd, bez atakowania policjantów. Najlepiej będzie dać się zauważyć oficerom, co zatrzyma konwój i odciągnąć ich od powozu. Następnie zatocz kółeczko, porwij wóz i uciekaj jak najszybciej.

Odłącz wagon ze wsparciem (2) - odłącz wagon z pierwszą w kolejności skrzynią oraz wagon będący kolejnym, za druga skrzynią.