Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed: Syndicate - poradnik do gry

Assassin's Creed: Syndicate - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak odnaleźć skarbiec Reuge'a (Reuge's Vault)? | Tajemnice Londynu - pozytywki poradnik Assassin's Creed: Syndicate

Jak odnaleźć skarbiec Reuge'a (Reuge's Vault)?

Ze skarbcem Michela Reuge'a (Reuge's Vault) powiązana jest jedna z najważniejszych kategorii sekretów w grze Assassin's Creed: Syndicate. Możesz mianowicie po odnalezieniu tajnego skarbca zająć się zebraniem wszystkich 32 pozytywek (Music Box) na podstawie dostarczonych przez grę podpowiedzi. Za każdym razem gdy odnalazłeś jakąś pozytywkę i zabrałeś z niej dysk prekursorów możesz powrócić do skarbca i umieścić dysk w odpowiednim miejscu.

Odnalezieniem skarbca Reugea (Reuges Vault) najwcześniej możesz zająć się po awansowaniu do trzeciej sekwencji i zaliczeniu jej pierwszego wspomnienia, a więc krótkiego przeglądu atrakcji dostępnych podczas pobytu w Londynie - Jak odnaleźć skarbiec Reugea (Reuges Vault)? | Tajemnice Londynu - pozytywki - Assassins Creed: Syndicate - poradnik do gry

Odnalezieniem skarbca Reuge'a (Reuge's Vault) najwcześniej możesz zająć się po awansowaniu do trzeciej sekwencji i zaliczeniu jej pierwszego wspomnienia, a więc krótkiego przeglądu atrakcji dostępnych podczas pobytu w Londynie. Sprawdź dzielnicę Londyńskie City (City of London) i odszukaj na jej zachodnim krańcu pokazany na powyższym obrazku znacznik skarbca. Musisz dotrzeć w to miejsce.

Wejście do kanałów - Jak odnaleźć skarbiec Reugea (Reuges Vault)? | Tajemnice Londynu - pozytywki - Assassins Creed: Syndicate - poradnik do gry
Wejście do kanałów

Celem podróży jest duży plac budowy w dzielnicy Londyńskie City. Po dotarciu do obszaru wskazywanego przez znacznik przedostań się na najniższy poziom i zlokalizuj niewielkie wejście prowadzące do kanałów.

Skarbiec Reugea - Jak odnaleźć skarbiec Reugea (Reuges Vault)? | Tajemnice Londynu - pozytywki - Assassins Creed: Syndicate - poradnik do gry
Skarbiec Reuge'a

Rozpocznij bardzo liniowy przemarsz kanałami, w trakcie którego musisz jedynie przeskoczyć po kilku poziomych belkach. Po tym jak dotrzesz do właściwego skarbca załączy się krótka cut-scenka. Od tego momentu możesz zajmować się odnajdywaniem pozytywek. Jedyną podpowiedzią są w tym przypadku dołączone obrazki miejsc, w których zostały one pozostawione. Możesz je przeglądać je z poziomu menu gry, wybierając najpierw dziennik postępów (Progression Log) i następnie tajemnice Londynu (Secrets of London). Nie jest to oczywiście obowiązkowy krok jeśli masz zamiar zdobyć wszystkie pozytywki w oparciu o ten poradnik, bo wskaże ci on ich dokładne lokalizacje.

Uwaga - Nie musisz powracać do skarbca z każdą nowo odnalezioną pozytywką. Na taki krok możesz zdecydować się dopiero po zdobyciu kilku pozytywek lub nawet dopiero po odnalezieniu całego kompletu.

Uwaga - Z każdej pozytywki wydobywa się melodia. Wykorzystuj to żeby szybciej je zlokalizować po tym jak dotrzesz do miejsc wskazanych na kolejnych stronach tego rozdziału poradnika.