Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed: Syndicate - poradnik do gry

Assassin's Creed: Syndicate - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
AC: Syndicate - Tamiza - Zakłócenia Helixa
AC: Syndicate - Tamiza - Zakłócenia Helixa
Zakłócenie wisi nad dużym żaglowcem. Wdrap się na maszt, który jest punktem synchronizacji i wykonaj skok wiary łapiąc sekret w locie.
Zakłócenie jest na szczycie masztu jednego z okrętów zacumowanych w porcie.
Zakłócenie wisi wysoko w powietrzu niedaleko mostu Lambeth. Wdrap się na maszt jednego z okolicznych statków, zwróć się w stronę mostu, użyj linki z hakiem i dotrzyj po linie do znajdźki.
Zakłócenie to wisi tuż obok mostu Lambeth. Przedostań się na ten most, przeskocz przez balustradę, opuść się i przemieść dokładnie nad sekret.
Zakłócenie jest na maszcie parowca. Musisz jedynie wdrapać się maszt.
Zakłócenie wisi nad jednym ze statków. Wdrap się na jego maszt, na którym jest punkt synchronizacji, a następnie zdecyduj się na skok wiary.
Zakłócenie lewituje nad żaglowcem. Przedostań się na sam szczyt jego masztu i wykonaj skok wiary, który pozwoli ci złapać sekret w locie.
Zakłócenie jest na szczycie masztu jednego z okrętów i wystarczy się tam wdrapać.
Zakłócenie jest bardzo wysoko zawieszone. Dotrzyj na sam szczyt masztu okolicznego okrętu, zwróć się w stronę sąsiedniej jednostki pływającej, rozwiń linę i przejedź po niej.
Zakłócenie jest nad dwoma linami łączącymi kominy parowca. Wystarczy po nich przejść.
Zakłócenie wisi obok portu. Wdrap się na pobliski dźwig, dotrzyj na sam koniec jego wysięgnika i zaczekaj aż się obróci.
Zakłócenie zawieszone jest niedaleko przystani. Przedostań się na maszt pobliskiego okrętu, zwróć się w stronę przystani i użyj linki z hakiem na słupie z rozwieszoną flagą. Sekret pozyskasz podczas przejażdżki na linie.
Zakłócenie wisi nad wodą. Dotrzyj na szczyt masztu jednego z pobliskich okrętów, zwróć się w stronę sekretu i użyj wyrzutni haków na maszcie pobliskiej jednostki pływającej.
Zakłócenie to wisi tuż obok jednego z mostów nad Tamizą. Przedostań się na ten most, przeskocz przez balustradę, opuść się i przemieść dokładnie nad sekret.
Zakłócenie wisi tuż obok przystani. Zacznij od przedostania się na szczyt masztu jednego z okolicznych okrętów. Zwróć się w stronę słupa w przystani z rozwieszoną flagą i użyj na nim linki z hakiem. Pozostało ci już tylko dotrzeć po linie do sekretu.
Zakłócenie to wisi nad przystanią. Wdrap się na jeden z tutejszych dźwigów, dotrzyj na sam koniec jego wysięgnika i zaczekaj aż się obróci.
Zakłócenie jest na szczycie mastu jednego z tutejszych okrętów. Wystarczy się tam wdrapać.
Zakłócenie wisi nad wodą niedaleko przystani. Wdrap się na słup z flagą w przystani, zwróć się w stronę znajdźki i użyj linki z hakiem na widocznym w oddali słupie wystającym z wodem. Przejedź na linie żeby dotrzeć do sekretu.
Zakłócenie wisi nad wodą obok portu. Wdrap się na pobliski dźwig, dotrzyj na sam koniec jego wysięgnika i zaczekaj aż się obróci.
Zakłócenie wisi nad jednym ze statków. Dotrzyj na najwyższy maszt (ten z punktem synchronizacji), obróć się w stronę sekretu i użyj linki z hakiem na niższym maszcie.
Zakłócenie jest w średniej wielkości porcie. Wdrap się na jeden z dźwigów, dotrzyj na sam koniec jego wysięgnika i zaczekaj aż się obróci.
Zakłócenie jest na samej górze wysokiego słupa, na który musisz się wdrapać.
Zakłócenie jest na jednym z masztów żaglowca. Wdrap się na maszt i przejdź po nim żeby dotrzeć do znajdźki.
Powiększ mapę

Tamiza (The Thames) | Zakłócenia Helixa | Assassin's Creed Syndicate poradnik Assassin's Creed: Syndicate

Lokalizacje zakłóceń Helixa

1 – Zakłócenie wisi nad dużym żaglowcem. Wdrap się na maszt, który jest punktem synchronizacji i wykonaj skok wiary łapiąc sekret w locie.

2 – Zakłócenie jest na szczycie masztu jednego z okrętów zacumowanych w porcie.

3 – Zakłócenie wisi wysoko w powietrzu niedaleko mostu Lambeth. Wdrap się na maszt jednego z okolicznych statków, zwróć się w stronę mostu, użyj linki z hakiem i dotrzyj po linie do znajdźki.

4 – Zakłócenie to wisi tuż obok mostu Lambeth. Przedostań się na ten most, przeskocz przez balustradę, opuść się i przemieść dokładnie nad sekret.

5 – Zakłócenie jest na maszcie parowca. Musisz jedynie wdrapać się maszt.

6 – Zakłócenie wisi nad jednym ze statków. Wdrap się na jego maszt, na którym jest punkt synchronizacji, a następnie zdecyduj się na skok wiary.

7 – Zakłócenie lewituje nad żaglowcem. Przedostań się na sam szczyt jego masztu i wykonaj skok wiary, który pozwoli ci złapać sekret w locie.

8 – Zakłócenie jest na szczycie masztu jednego z okrętów i wystarczy się tam wdrapać.

9 – Zakłócenie jest bardzo wysoko zawieszone. Dotrzyj na sam szczyt masztu okolicznego okrętu, zwróć się w stronę sąsiedniej jednostki pływającej, rozwiń linę i przejedź po niej.

10 – Zakłócenie jest nad dwoma linami łączącymi kominy parowca. Wystarczy po nich przejść.

11 – Zakłócenie wisi obok portu. Wdrap się na pobliski dźwig, dotrzyj na sam koniec jego wysięgnika i zaczekaj aż się obróci.

12 – Zakłócenie zawieszone jest niedaleko przystani. Przedostań się na maszt pobliskiego okrętu, zwróć się w stronę przystani i użyj linki z hakiem na słupie z rozwieszoną flagą. Sekret pozyskasz podczas przejażdżki na linie.

13 – Zakłócenie wisi nad wodą. Dotrzyj na szczyt masztu jednego z pobliskich okrętów, zwróć się w stronę sekretu i użyj wyrzutni haków na maszcie pobliskiej jednostki pływającej.

14 – Zakłócenie to wisi tuż obok jednego z mostów nad Tamizą. Przedostań się na ten most, przeskocz przez balustradę, opuść się i przemieść dokładnie nad sekret.

15 – Zakłócenie wisi tuż obok przystani. Zacznij od przedostania się na szczyt masztu jednego z okolicznych okrętów. Zwróć się w stronę słupa w przystani z rozwieszoną flagą i użyj na nim linki z hakiem. Pozostało ci już tylko dotrzeć po linie do sekretu.

16 – Zakłócenie to wisi nad przystanią. Wdrap się na jeden z tutejszych dźwigów, dotrzyj na sam koniec jego wysięgnika i zaczekaj aż się obróci.

17 – Zakłócenie jest na szczycie mastu jednego z tutejszych okrętów. Wystarczy się tam wdrapać.

18 – Zakłócenie wisi nad wodą niedaleko przystani. Wdrap się na słup z flagą w przystani, zwróć się w stronę znajdźki i użyj linki z hakiem na widocznym w oddali słupie wystającym z wodem. Przejedź na linie żeby dotrzeć do sekretu.

19 – Zakłócenie wisi nad wodą obok portu. Wdrap się na pobliski dźwig, dotrzyj na sam koniec jego wysięgnika i zaczekaj aż się obróci.

20 – Zakłócenie wisi nad jednym ze statków. Dotrzyj na najwyższy maszt (ten z punktem synchronizacji), obróć się w stronę sekretu i użyj linki z hakiem na niższym maszcie.

21 – Zakłócenie jest w średniej wielkości porcie. Wdrap się na jeden z dźwigów, dotrzyj na sam koniec jego wysięgnika i zaczekaj aż się obróci.

22 – Zakłócenie jest na samej górze wysokiego słupa, na który musisz się wdrapać.

23 – Zakłócenie jest na jednym z masztów żaglowca. Wdrap się na maszt i przejdź po nim żeby dotrzeć do znajdźki.

Legenda AC: Syndicate - Tamiza - Zakłócenia Helixa

Lokalizacje zakłóceń Helixa

Tamiza (The Thames)

Powyższa mapka prezentuje lokalizacje zakłóceń Helixa występujących na rzece Tamizie (The Thames) w grze Assassin's Creed: Syndicate. Zakłócenia musisz odnajdywać bez niczyjej pomocy, bo nie można do nich zakupić żadnej mapy (kolejne zakłócenia dodawane są do mapy świata po tym jak się do nich zbliżysz). Większość zakłóceń jest w trudno dostępnych miejscach i dotarcie do nich może stać się możliwe dopiero po wykonaniu skoku wiary czy skorzystaniu z linki z hakiem. Sposoby docierania do najtrudniejszych zakłóceń opisane zostały poniżej.

Zakłócenie 3

Zakłócenie to znajduje się obok mostu Lambeth w południowej części Tamizy - Tamiza (The Thames) | Zakłócenia Helixa | Assassins Creed Syndicate - Assassins Creed: Syndicate - poradnik do gry

Zakłócenie to znajduje się obok mostu Lambeth w południowej części Tamizy. Musisz wdrapać się na maszt jednego z okolicznych statków, zwrócić się w stronę mostu i po znalezieniu się w pokazanej na powyższym obrazku pozycji użyć linki z hakiem. Możesz już przejść po linie żeby dotrzeć do sekretu.

Zakłócenie 9

Zakłócenie to znajduje się w centralnej części Tamizy i jest bardzo wysoko zawieszone - Tamiza (The Thames) | Zakłócenia Helixa | Assassins Creed Syndicate - Assassins Creed: Syndicate - poradnik do gry

Zakłócenie to znajduje się w centralnej części Tamizy i jest bardzo wysoko zawieszone. Dotrzyj na sam szczyt masztu okolicznego okrętu, zwróć się w stronę sąsiedniej jednostki pływającej i skorzystaj z linki z hakiem. Pozostało ci już tylko dotrzeć z pomocą liny do sekretu (powyższy obrazek).

Zakłócenia 11, 16, 19 i 21

Wszystkie te zakłócenia zdobywa się w bardzo podobny sposób - Tamiza (The Thames) | Zakłócenia Helixa | Assassins Creed Syndicate - Assassins Creed: Syndicate - poradnik do gry

Wszystkie te zakłócenia zdobywa się w bardzo podobny sposób. Musisz mianowicie po dotarciu do portu wdrapać się na dźwig i dotrzeć do końcowej części jego wysięgnika (powyższy obrazek). Po tym jak tego dokonasz zaczekaj aż dźwig zacznie się obracać, dzięki czemu zabierze Cię do pozornie niedostępnej znajdźki.

Zakłócenie 12

Zakłócenie to znajduje się niedaleko przystani - Tamiza (The Thames) | Zakłócenia Helixa | Assassins Creed Syndicate - Assassins Creed: Syndicate - poradnik do gry

Zakłócenie to znajduje się niedaleko przystani. Musisz przedostać się na maszt pobliskiej jednostki pływającej, zwrócić się w stronę przystani i użyć linki z hakiem na słupie z rozwieszoną flagą. Pokazany na powyższym obrazku sekret zdobędziesz podczas przejażdżki na linie.

Zakłócenie 18

Zakłócenie to znajduje się obok przystani w północnej części Tamizy - Tamiza (The Thames) | Zakłócenia Helixa | Assassins Creed Syndicate - Assassins Creed: Syndicate - poradnik do gry

Zakłócenie to znajduje się obok przystani w północnej części Tamizy. Musisz zlokalizować na terenie przystani słup z flagą i wdrapać się na jego szczyt. Obróć się w stronę sekretu i zlokalizuj za nim drugi słup wystający z wody (powyższy obrazek). Skorzystaj z linki z hakiem żeby dotrzeć do zakłócenia.