Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed: Syndicate - poradnik do gry

Assassin's Creed: Syndicate - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

03 - Czołem, panie Gatling | Kryjówka w pociągu | Assassin's Creed Syndicate poradnik Assassin's Creed: Syndicate

03 - Czołem, panie Gatling

Szybko eliminuj nadbiegających przeciwników. - 03 - Czołem, panie Gatling | Kryjówka w pociągu | Assassins Creed Syndicate - Assassins Creed: Syndicate - poradnik do gry
Szybko eliminuj nadbiegających przeciwników.

Misję rozpocznie rozmowa z Agnes. Od razu po tym zostaniesz przeniesiony na stację, którą atakuje wrogi gang. Użyj karabinu do odparcia atakujących z drugiej strony przeciwników. W pierwszej kolejności eliminuj tych, którzy zaraz oddadzą strzał w Twoją stronę (informuje o tym migocząca ikona). Staraj się strzelać krótkimi seriami, gdyż karabin ma tendencję do zacinania się (prosty QTE).

Niszcz wskazane zaczepy, aby wykonać cel dodatkowy. - 03 - Czołem, panie Gatling | Kryjówka w pociągu | Assassins Creed Syndicate - Assassins Creed: Syndicate - poradnik do gry
Niszcz wskazane zaczepy, aby wykonać cel dodatkowy.

Gdy pociąg ruszy cały czas ostrzeliwuj przeciwników jadących w składzie obok. Najlepiej będzie celować w wybuchowe skrzynie (czerwony kolor), a następnie odłączać wagony, ostrzeliwując miejsce zaczepienia. Powtarzaj tak parę razy, aż pociąg wyhamuje.

W takiej sytuacji lepiej szybko się schować. - 03 - Czołem, panie Gatling | Kryjówka w pociągu | Assassins Creed Syndicate - Assassins Creed: Syndicate - poradnik do gry
W takiej sytuacji lepiej szybko się schować.

Po zatrzymaniu najlepiej od razu się schowaj, gdyż mierzy do Ciebie kilku przeciwników jednocześnie. Dopiero potem wychyl się i zabij jak największą ilość (ponownie z pomocą przychodzą czerwone skrzynki). W miarę potrzeby powtórz schowanie się za osłoną. Ostatecznie, aby zakończyć zadanie zniszcz skrzynię z dynamitem w kolejnym mijanym pociągu oraz odłącz platformę z karabinem od reszty składu.

Wyzwania

Nie pozwól, by pociąg został uszkodzony - podczas pierwszej fazy zadania nie możesz pozwolić, aby przeciwnicy uszkodzili pociąg. Strzelaj więc do tych, którzy zaraz mają oddać strzał do Jacoba (migająca ikona) oraz tych zbliżających się w pobliże stanowiska z karabinem.

Odłącz 5 wagonów - mijając kolejne wagony oddaj kilka strzałów w łączenia znajdujące się pomiędzy nimi, aby odpinać je od lokomotywy.