Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed: Syndicate - poradnik do gry

Assassin's Creed: Syndicate - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

02 - Straszna tajemnica | Wspomnienia Karola Darwina | AC Syndicate poradnik Assassin's Creed: Syndicate

02 - Straszna tajemnica

Przy trzecim kwiecie znajdziesz Templariuszy, których możesz z łatwością zastrzelić. - 02 - Straszna tajemnica | Wspomnienia Karola Darwina | AC Syndicate - Assassins Creed: Syndicate - poradnik do gry
Przy trzecim kwiecie znajdziesz Templariuszy, których możesz z łatwością zastrzelić.

Pierwszą częścią zadania będzie zniszczenie trzech roślin, z których wydobywa się kolorowy pył. W przypadku dwóch najbliższych zrobisz to bez problemu, gdyż w ich pobliżu nie ma przeciwników. Dopiero przy trzecim punkcie możesz zostać zauważony, jednakże wrogów jest tutaj raptem kilku. Przy ostatniej doniczcze z rośliną znajdziesz także trzech templariuszy - zastrzel ktoregoś z nich, aby wypełnić cel dodatkowy.

Po przedostaniu się na ścigany powóz możesz przejąć nad nim kontrolę. - 02 - Straszna tajemnica | Wspomnienia Karola Darwina | AC Syndicate - Assassins Creed: Syndicate - poradnik do gry
Po przedostaniu się na ścigany powóz możesz przejąć nad nim kontrolę.

Po usunięciu wszystkich doniczek ruszaj do kolejnego punktu, gdzie wskocz do podstawionego powozu i goń ten uciekający. Porwania dokonasz, gdy zbliżysz się wystarczająco blisko wrogiego wozu, a następnie przeskoczysz z dachu na dach. Wtedy wystarczy zabić woźnicę i przejąć wóz, z którym wracaj do Darwina.

Zapal skrzynię z materiałem wybuchowym, aby zniszczyć powóz. - 02 - Straszna tajemnica | Wspomnienia Karola Darwina | AC Syndicate - Assassins Creed: Syndicate - poradnik do gry
Zapal skrzynię z materiałem wybuchowym, aby zniszczyć powóz.

Podczas przejażdżki do bezpiecznego miejsca zostaniesz zaatakowany przez wrogie powozy. Nie należy się nimi zbytnio przejmować - zgodnie z zaleceniem Darwina postaraj się przez chwilę jechać idealnie przed nimi, dzięki czemu zatrujesz ich toksyną i doprowadzisz do wywrócenia powozu. Na koniec dojedź do wskazanego miejsca i zniszcz powóz, podpalając skrzynkę z materiałem wybuchowym (oddal się na bezpieczną odległość).

Wyzwania

Zastrzel Templariusza, w chmurze kwiatowego pyłu - prz y trzeciej roślinie zastrzel z broni palnej któregoś z templariuszy, znajdujących się w zasięgu oparów.

Zneutralizuj wóz zbirów, tokstyną z kwiatów - jadąc przez most kieruj wozem tak, aby wydobywająca się toksyna skierowana była na wrogi powóz. W praktyce wystarczy przez chwilę jechać dokładnie przed przeciwnikiem.