Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Might & Magic: Heroes VI - poradnik do gry

Might & Magic: Heroes VI - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Inferno - Wprowadzenie w Might & Magic Heroes VI poradnik Might & Magic: Heroes VI

Piekło rządzi się swoimi zasadami - Inferno - Wprowadzenie w Might & Magic Heroes VI - Might & Magic: Heroes VI - poradnik do gry

Piekło rządzi się swoimi zasadami. Są one równie pokrętne, brutalne i bezkompromisowe, jak i mieszkańcy samej otchłani. Większość demonów to istoty nie znające litości, za to doskonale czujące się podczas bitewnego zgiełku. Rzeźnie i gwałty to ich druga natura - nie potrzebują niczego więcej. Chaotyczny charakter tych istot jest widoczny gołym okiem: działają one w sposób nieprzemyślany, często zupełnie bezsensowny, kierując się jedynie rządzą krwi. Większość toczonych przez nie bitew to raczej serie indywidualnych pojedynków, niż teatr działań wojennych. Tylko najzdolniejsi z generałów potrafią zapanować nad tym dzikim żywiołem.

Większość jednostek Inferno jest droższa od swoich odpowiedników w innych miastach - jest to jednak uzasadnione. Demony dysponują naprawdę morderczymi umiejętnościami, a jedynym ich celem jest unicestwienie przeciwnika. Z tej też przyczyny na ogół górują nad nim siłą ataku, szybkością a przede wszystkim - diabelskim szczęściem. Nikt w całym Ashanie nie może liczyć na uśmiech losu w równym stopniu, co rogate bestie.

Generałowie kierujący piekielnymi zastępami zawsze doskonale znają charakter swoich podopiecznych - wiedzą, że chociaż potwory są silne, to jednak szybko padną w starciu z potężniejszym wrogiem. Niewielka ilość punktów życia oraz słaby pancerz to zdecydowanie największe wady demonów - dlatego też zdolny dowódca nie powinien narażać ich na zbyt duże niebezpieczeństwo. Na szczęście, każdy diabelski generał zawsze może liczyć na posiłki - głód demonów jest niespożyty, a kolejne ich zastępy zawsze chętnie przybędą na pole bitwy. Jeżeli więc wrota demonów zostaną otwarte, pewnym jest, że wyleją się z nich całe armie potworów.

Dowodzenie armią szaleńców i bezlitosnych bestii - oto wyzwanie godne najznakomitszych spośród taktyków. Walka na czele diabłów to bardzo trudne zadanie - na szczęście w poradniku znalazły się wszystkie informacje niezbędne do zgłębienia istoty chaosu.

Zawartość niniejszego poradnika

Kompletna solucja do kampanii Inferno wraz ze wszystkimi jej wariantami i wyborami fabularnymi.

Szczegółowe opisy jednostek i ich zastosowania na polu bitwy.

Lista budowli dostępnych w miastach.

Plan rozbudowy metropolii.

Porady dotyczące rozwoju bohaterów.

Opis czarów i umiejętności.

Uwaga: Poradniki Might & Magic: Heroes VI dotyczą poszczególnych frakcji.

Dla ułatwienia nawigacji po poradniku, zastosowano oznaczenia kolorystyczne:

Niebieski - umiejętności i czary

Brązowy - jednostki

Zielony - budynki

Pomarańczowy - przedmioty

Odniesienia do map zostały oznaczone w następujący sposób: (Mx, y), gdzie x oznacza numer mapy, a y pozycję na tejże mapie. Przykładowo oznaczenie (M3, 2) wskazuje, że na mapie 3 należy udać się w miejsce opatrzone liczbą 2.

Maciej "Czarny" Kozłowski (www.gry-online.pl)