Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Might & Magic: Heroes VI - poradnik do gry

Might & Magic: Heroes VI - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Klasy postaci, droga krwi lub łez w Might & Magic Heroes VI | Bohaterowie poradnik Might & Magic: Heroes VI

Klasy postaci, droga krwi lub łez

Herosi zdobywają wiele doświadczenia podczas swoich przygód - czy to podczas bitew, czy też ze skrzyń lub specjalnych obiektów na mapie przygody. W ten sposób osiągają kolejne poziomy zaawansowania, pozwalające na wykup poszczególnych umiejętności - te zaś stanowią o właściwej jakości samych herosów. W szóstej części cyklu czary poznaje się poprzez rozwój bohatera i wybranie ich z drzewka umiejętności, a nie podczas odwiedzin w gildii (jak było wcześniej). Magowie mogą więc wybrać preferowaną przez siebie szkołę magii i specjalizować się w niej, stając się coraz potężniejszym wsparciem dla swoich wojsk.

Większość umiejętności wojowników służy natomiast ogólnemu wzmocnieniu armii - czy to pod względem morale, czy też szczęścia lub nawet ilości punktów życia czy ataku. Dodatkowym rozróżnieniem dla klas postaci jest również sposób, w jaki bohaterowie powiększają swoje współczynniki - przy awansie na następny poziom wojownicy będą (około) dwukrotnie częściej otrzymywać bonus do statystyk ze sfery Mocy, natomiast magowie będą mogli liczyć na bonusy do Magii. Konkretny przydział punktów jest zależny od rasy, jaką reprezentuje sam heros.

Zostało jeszcze 68% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie