Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Might & Magic: Heroes VI - poradnik do gry

Might & Magic: Heroes VI - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Podstawy | Taktyka pola bitwy w Might & Magic Heroes VI | Przystań poradnik Might & Magic: Heroes VI

Podstawy

Armia Przystani najlepiej sprawdza się w defensywie - większość oddziałów posiada całkiem sporo punktów życia i dość silny pancerz, nie imponuje natomiast siłą ataku ani szybkością. Z tej też przyczyny, zwykle podczas prowadzenia wojsk tej frakcji, powinniśmy przede wszystkim stosować taktykę młota i kowadła: stworzyć silny, odporny na ciosy front, na którym wróg się rozbije, a następnie wyeliminować te jego oddziały, które będą próbowały ujść z życiem.

I stała się Światłość! - Podstawy | Taktyka pola bitwy w Might & Magic Heroes VI | Przystań - Might & Magic: Heroes VI - poradnik do gry
I stała się Światłość!

Szczególnie przydatne w tym planie są umiejętności bohaterów - a zwłaszcza zdolność rasowa, która całkowicie ochrania wybraną przez nas jednostkę przed ciosami wroga. Świetnym jej uzupełnieniem są czary magii światła oraz istoty potrafiące leczyć swych towarzyszy (kapłanki i serafiny).

Skrótowo, każda bitwa powinna opierać się na szybkim utworzeniu mocnego frontu, wspieraniu go przez strzelców i kapłanki oraz okazyjnym nękaniu wroga przy pomocy bardziej mobilnych oddziałów (jeźdźców słońca, ajglaj, gryfów).