Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Might & Magic: Heroes VI - poradnik do gry

Might & Magic: Heroes VI - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Umiejętności | Bohaterowie i ich rozwój | Świątynia w Might & Magic Heroes VI poradnik Might & Magic: Heroes VI

Umiejętności

Bohaterowie wszystkich frakcji dysponują określonym zestawem umiejętności, których mogą się nauczyć z kolejnymi poziomami doświadczenia. Każda ze zdolności ma dość duże znaczenie dla rozgrywki, decyduje też o sposobie, w jaki będziemy prowadzić grę. Poszczególne biegłości wpływają nie tylko na statystyki bohatera i jego armii, ale również na możliwe do wykorzystania taktyki i strategie - zarówno na mapie świata, jak i podczas bitew.

Herosi Świątyni powinni rozwijać się w dość specyficzny sposób - jest to wymuszone przez charakterystykę rasy jako takiej. Najbardziej opłaca się inwestować w umiejętności wspierające armię i dodające specjalne efekty do naszych poczynań.

Umiejętności wspierające naszą armię to zdecydowanie najlepszy wybór. - Umiejętności | Bohaterowie i ich rozwój | Świątynia w Might & Magic Heroes VI - Might & Magic: Heroes VI - poradnik do gry
Umiejętności wspierające naszą armię to zdecydowanie najlepszy wybór.

Niezależnie od tego, czy gramy bohaterem mocy, czy magii, powinniśmy zainwestować jak najwięcej doświadczenia w umiejętności z kategorii cnoty (sfera mocy). Znajdujące się tam: defensywa, charyzmatyczne przywództwo, wybraniec losu, oświecenie, oraz agresywność znacznie pomogą nam podczas każdej misji - warto również zainwestować w ich rozwinięcia. Jeżeli zamierzamy pobawić się nieco przy pomocy czarów, najlepiej sprawdzi się magia wody, z jej lodową zbroją oraz wieczną zimą (przede wszystkim!), chociaż warto zastanowić się również nad czarami ze sfery światła. Jak na magów przystało, powinniśmy rozwijać się też w kategorii magii pierwotnej - znajdziemy tam wiele przydatnych zdolności.

Listę wszystkich czarów i umiejętności wraz z ich opisami znajdziecie w podręczniku głównym do gry.