Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 sierpnia 2008, 09:27

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (6 sierpnia 2008)

W dzisiejszych „Wieściach ze świata w telegraficznym skrócie”: twarze FIFY 09, terminy premier Nikopola i Strong Bad’s Cool Game, opóźnienie kolejnej łatki do Burnouta inne. Zapraszamy do lektury.

W dzisiejszych „Wieściach ze świata w telegraficznym skrócie”: twarze FIFY 09, terminy premier Nikopola i Strong Bad’s Cool Game, opóźnienie kolejnej łatki do Burnouta i inne. Zapraszamy do lektury.

FIFA 09

Piłkarz kanadyjskiego Toronto FC, Maurice Edu, dołączy do Ronaldhinio i Guillermo Ochoa i znajdzie się na okładce północnoamerykańskiego wydania gry FIFA 09. Edu będzie także jedynym piłkarzem Major League Soccer, którego podobizna w formie Mii znajdzie się w wydaniu FiFY 09 na konsolę Nintendo Wii.

Nick Jr.

Firmy 2K Play i Nickelodeon zapowiedziały serię gier bazującą na popularnym programie telewizyjnym dla dzieci Nick Jr. W Dora the Explorer: Dora Saves the Snow Princess mali gracze będą ratować magiczny las. Go, Diego, Go!: Great Dinosaur Rescue opowie o podróży w czasie do ery dinozaurów, zaś The Wonder Pets!: Save the Animals! nasi milusińscy będą ratować zagrożone gatunki zwierząt (tygrysy bengalskie, pandy). Gry trafią do posiadaczy PlayStation 2, Nintendo Wii i Nintendo DS tej jesieni.

Strong Bad’s Cool Game

Na 11 sierpnia Telltale Games zapowiedziało premierę pierwszego odcinka Strong Bad’s Cool Game for Attractive People. Będzie on nosił tytuł Homestar Ruiner, a znajdziemy go w usłudze Nintendo WiiWare oraz w sieciowej dystrybucji na komputery PC.

Nikopol

Adaptacja słynnego komiksu Enkiego Bilala o przygodach Nikopola trafi do czytników amerykańskich komputerów 10 września. Autorem gry Nikopol: Secrets of the Immortals jest nie mniej słynny w światku gier Benoit Sokal i jego studio White Birds Productions. W przeszłości Sokal zachwycił graczy takimi tytułami, jak Amerzone czy Syberia.

Xbox Live Arcade

Dzisiaj do usługi Xbox Live Arcade trafiła gra Braid. Jej cena została ustalona na poziomie 1200 punktów Microsoftu. Więcej informacji na jej temat znajdziecie w naszej Encyklopedii.

Warhawk

27 sierpnia popularny wśród posiadaczy PlayStation 3 Warhawk wzbogaci się o nowe poprawki. Jedną z nich będzie wprowadzenie systemu trofeów, czyli odpowiednika xboksowych achievementów. Ponadto łatka pozwoli na podłożenie w trakcie zabawy własnej ścieżki dźwiękowej, nowe wzory malowań samolotów i serię samouczków dla nowych graczy.

Burnout Paradise

Niestety, posiadacze Burnouta Paradise będą musieli uzbroić się w cierpliwość, gdyż kolejne, planowane uaktualnienie gry (nazwa kodowa Davis) wprowadzające do niej m.in. motocykle i zmienny cykl dobowy, pojawi się dopiero we wrześniu, a nie jak obiecali wcześniej twórcy, w sierpniu. Konkretna data debiutu nie jest w tej chwili znana.

Galeria obrazków

Zapraszamy również do zapoznania się z ostatnio uzupełnionymi galeriami obrazków…

Braid

Battlefield: Bad Company

Romance of the Three Kingdoms XI

Final Fantasy XIII

Harry Potter and the Half-Blood Prince

FIFA 09

Galeria filmów

... oraz najnowszymi filmikami.

Battlefield: Bad Company - Conquest

Skate 2

Space Siege - Z dziennika developera #1

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

gry