Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 września 2008, 11:27

autor: Jiker

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (29 września 2008)

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich doniesień z rynku elektronicznej rozrywki. Dzisiaj w menu: zdobywamy perki w Call of Duty: World at War, wkraczamy na światowe wybiegi, wybieramy prezydenta Stanów Zjednoczonych, czekamy na premierę jednej z pierwszych produkcji MMORTS. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich doniesień z rynku elektronicznej rozrywki. Dzisiaj w menu: zdobywamy perki w Call of Duty: World at War, wkraczamy na światowe wybiegi, wybieramy prezydenta Stanów Zjednoczonych, czekamy na premierę jednej z pierwszych produkcji MMORTS. Zapraszamy do lektury.

Call of Duty: World at War

Firmy Treyarch oraz Activision Blizzard opublikowały pełną listę perków, czyli dodatkowych umiejętności, które będzie w stanie opanować kontrolowana przez nas postać w trakcie pojedynków toczonych w Call of Duty: World at War. Możecie ją znaleźć m.in. na łamach serwisu Worthplaying. Gra zostanie wydana jeszcze tej jesieni w wersjach na konsole Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Wii oraz na pecety.

Combat Mission Shock Force - Marines

Combat Mission Shock Force - Marines – rozszerzenie przeznaczone do gry strategicznej o tytule Combat Mission Shock Force – trafiło do sprzedaży. Można je nabyć za równowartość 25 dolarów. Dodatek został opublikowany za pośrednictwem serwisu Battlefront.com.

Command & Conquer 3: Deluxe Edition

Koncern Electronic Arts poinformował o amerykańskiej premierze Command & Conquer: Deluxe Edition – zestawu, w skład którego weszła podstawowa edycja Command & Conquer 3: Tiberium Wars oraz dodatek o tytule Command & Conquer 3: Kane's Wrath. Jego cena ustalona została na poziomie 39,99 dolarów.

Command & Conquer 3: Kane’s Wrath

Na łamach oficjalnego serwisu Command & Conquer opublikowana została nowa wersja edytora poziomów do Command & Conquer 3: Kane’s Wrath. Autorzy usunęli kilka niedociągnięć, przez co projektowanie lokacji jest jeszcze bardziej intuicyjne i bezproblemowe. Osoby chcące skorzystać z nowej wersji będą zmuszone pobrać i zainstalować łatkę 1.01 do Kane’s Wrath. Znajdą ją m.in. tutaj.

Warhammer 40,000: Dawn of War - Soulstorm

Firma Relic Entertainment poinformowała o przesunięciu daty publikacji nowej łatki do produkcji o tytule Warhammer 40,000: Dawn of War - Soulstorm, mającej ukazać się pod koniec zeszłego tygodnia. Powodem są problemy, które pojawiły się w trakcie jej produkcji.

America's Next Top Model

Eidos wyda w Europie grę opartą o amerykański show pod tytułem America’s Next Top Model, prowadzony przez Tyrę Banks. Wcielimy się w niej w jedną z dziesięciu modelek i weźmiemy udział w pokazach, przygotowaniach do nich, a także odwiedzimy kilka drogich sklepów. Do europejskiej premiery America’s Next Top Model dojdzie 7 listopada. Platformą docelową jest Nintendo DS.

Japonia

Xbox 360 po raz kolejny pokonał PlayStation 3 pod względem liczby sprzedanych egzemplarzy w Japonii. Platforma Microsoftu znalazła w ostatnim tygodniu 13,777 nabywców, podczas gdy PS3 przekonało do siebie 8,156 graczy.

Beyond Protocol

Premiera produkcji MMORTS o tytule Beyond Protocol odbędzie się już 21 listopada. Wcześniej przeprowadzone zostaną jednak oficjalne beta-testy gry. Osoby pragnące się do nich zapisać, powinny skierować swoje kroki pod ten adres.

World of Warcraft

First National Bank z Omaha, w stanie Nebraska, zdecydował się na wprowadzenie do swojej oferty specjalnej karty kredytowej przeznaczonej dla wszystkich fanów World of Warcraft. Posiadacz karty za każdego wydanego dolara otrzyma na swoje konto centa, którego będzie mógł przeznaczyć na pokrycie części kwoty abonamentowej w świecie WoW-a. Dodatkowo, w chwili pierwszego użycia karty każdy jej użytkownik otrzyma miesiąc darmowego grania.

The Politicial Machine

The Politicial Machine – dzieło amerykańskiego studia Stardock – trafi do Europy. Zostanie wydane 17 października przez firmę Kalipso Media. Więcej o niej znajdziecie w tym miejscu.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

Far Cry 2

Damnation

Crazy Mini Golf

Eledees: The Adventures of Kai and Zero

Dziedzictwo Elfów

Galeria filmów

... a także najnowsze filmy z gier:

The Sims 2: Osiedlowe życie

Virtual Skipper 5

Midnight Club: Los Angeles

Damnation - Verticality

Need for Speed: Undercover

Sonic Chronicles: The Dark Brotherhood

Dead Space

Tom Clancy's EndWar

Halo 3

Mirror's Edge

gry