Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 29 września 2008

Poradnik: Crysis: Warhead

Redakcja GRYOnline.pl, 29 września 2008, 18:45

„Witaj w poradniku do strzelaniny Crysis Warhead. Tekst ten składa się w całości z bardzo obszernego opisu przejścia wszystkich siedmiu misji kampanii dla pojedynczego gracza. W poradniku opisuję sugerowany sposób ukończenia zarówno głównych zadań, jak i otrzymywanych misji pobocznych."

Minimalne wymagania sprzętowe Need for Speed: Undercover
Minimalne wymagania sprzętowe Need for Speed: Undercover

vampire, 29 września 2008, 16:15

Poznaliśmy juz minimalne wymagania sprzętowe, jakie musi spełnić komputer, na którym chcemy uruchomić najnowszą arcade'ową samochodówkę autorstwa Electronic Arts - Need for Speed: Undercover. Trzeba przyznać, iż nie są one zbyt wysokie, szkoda tylko, że przy okazji Elektronicy nie podali również zalecanej konfiguracji.

Tomb Raider: Underworld ukaże się w USA 18 listopada

vampire, 29 września 2008, 15:21

Według informacji podanych przez firmę Eidos Interactive, najnowsza część przygód Lary Croft zatytułowana Tomb Raider: Underworld, powinna ukazać się w Stanach Zjednoczonych już 18 listopada, jednocześnie na wszystkich dostępnych platformach - PC, Xbox 360, Playstation 3, PlayStation 2, Wii i DS. Przy tym konsole Nintendo otrzymają specjalne dodatki niedostępne dla pozostałych systemów.

Demo PES 2009 w ten czwartek!
Demo PES 2009 w ten czwartek!

Jiker, 29 września 2008, 13:56

Japońska firma Konami, znana miłośnikom gier sportowych w szczególności z powodu kultowego cyklu Pro Evolution Soccer, poinformowała, że wersja demonstracyjna najnowszej jego odsłony – Pro Evolution Soccer 2009 – zostanie opublikowana już niedługo, bo 2 października, w wersjach na konsole Xbox 360, PlayStation 3 oraz PC.

Reżyser 300 producentem trzech gier Electronic Arts
Reżyser 300 producentem trzech gier Electronic Arts

Jiker, 29 września 2008, 13:39

Zack Snyder, reżyser słynnych 300 z pamiętną rolą Gerarda „This is Sparta!” Butlera, podpisał umowę z koncernem Electronic Arts. Efektem nawiązania współpracy pomiędzy artystą, a jednym z największych graczy na światowym rynku elektronicznej rozrywki, będą trzy oryginalne produkcje, których głównym producentem będzie właśnie Snyder.

Lord of the Rings Online również na konsolach?
Lord of the Rings Online również na konsolach?

Jiker, 29 września 2008, 12:54

W połowie czerwca bieżącego roku zostaliśmy poinformowani, że studio deweloperskie Turbine Entertainment, producent takich gier, jak The Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar i Dungeons & Dragons: Stormreach Online, planuje stworzyć konsolową pozycję MMO. Wczoraj informacja ta została potwierdzona oraz uzupełniona o nowe szczegóły, które sugerują nam, że być może będzie nią konwersja LOTRO.

Capcom potwierdza datę debiutu Resident Evil  5
Capcom potwierdza datę debiutu Resident Evil 5

vampire, 29 września 2008, 12:21

Firma Capcom podała oficjalne informacje odnośnie tego, co znajdziemy w kolejnej części jednego z najpopularniejszych survival-horrorów - Resident Evil 5. Przede wszystkim podana została data premiery - gra ukaże się 13 marca przyszłego roku, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, jednocześnie w wersji na PS3 i Xboxa 360. Na temat ewentualnego pecetowego wydania, jak na razie nic nie wiadomo.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (29 września 2008)

Jiker, 29 września 2008, 11:27

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich doniesień z rynku elektronicznej rozrywki. Dzisiaj w menu: zdobywamy perki w Call of Duty: World at War, wkraczamy na światowe wybiegi, wybieramy prezydenta Stanów Zjednoczonych, czekamy na premierę jednej z pierwszych produkcji MMORTS. Zapraszamy do lektury.

Valve udostępni najlepsze mody na Steamie
Valve udostępni najlepsze mody na Steamie

Hed, 29 września 2008, 11:18

Firma Valve zdecydowała się na jeszcze większe wsparcie środowiska zajmującego się produkcją modyfikacji gier opartych na silniku Source. Najciekawsze mody zostaną bowiem już niedługo udostępnione do ściągnięcia za pośrednictwem elektronicznego systemu dystrybucji Steam. Staną się one też pełnoprawnymi elementami tej usługi korzystając z jej zalet.

Plany wydawnicze Nintendo na jesień i zimę

Jiker, 29 września 2008, 10:16

Japoński koncern Nintendo podzielił się z nami oficjalnym, europejskim planem wydawniczym, na którym umieszczono produkcje przeznaczone na konsole Wii i NDS. Zestawienie obejmuje tytuły, które zostaną wydane na naszym rynku w okresie jesienno-zimowym. Znalazło się wśród nich wiele potencjalnych hitów.

Guitar Hero: World Tour – publikowanie coverów niedozwolone
Guitar Hero: World Tour – publikowanie coverów niedozwolone

Hed, 29 września 2008, 09:58

Jedną z najciekawszych funkcji w czwartej części niezwykle popularnej serii Guitar Hero będzie zapewne możliwość komponowania własnych utworów za pomocą wbudowanego modułu studia. Okazuje się jednak, że nie będzie można publikować kawałków już wcześniej napisanych i wydanych – dozwolone będą tylko oryginalne i własne kompozycje.

Rekordowy miesiąc w Xbox Live Arcade

Jiker, 29 września 2008, 07:51

Akcja „Summer of Arcade” – pięciotygodniowe, wzmożone wsparcie usługi Xbox Live Arcade, uruchomione 30 lipca bieżącego roku – przyniosła oczekiwany skutek. Jak poinformował koncern Microsoft, szereg interesujących premier spowodował 58% wzrost liczby unikalnych nabywców gier publikowanych za sprawą XBLA.