Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 22 września 2008

Wrzesień z serią Platinum na PLAYSTATION 3 na półmetku!
Wrzesień z serią Platinum na PLAYSTATION 3 na półmetku!

Redakcja GRYOnline.pl, 22 września 2008, 16:06

Nasza wrześniowa seria jednodniowych konkursów związanych z serią Platinum na konsolę PLAYSTATION 3 osiągnęła właśnie półmetek. Nadal do wygrania jest mnóstwo atrakcyjnych nagród.

Kolejne informacje na temat Star Trek Online
Kolejne informacje na temat Star Trek Online

vampire, 22 września 2008, 13:29

Twórcy Star Trek Online, Cryptic Studios, na oficjalnej stronie projektu ujawnili kilka nowych informacji na jego temat. Przede wszystkim wiemy już nieco więcej o okrętach - w przypadku Federacji ich modele wzorowane są na znanych z serialu telewizyjnego, a więc będziemy mogli zasiąść za sterami statków przypominających wyglądem Enterprise’a, Defianta czy Voyagera.

Premiera X3: Terran Conflict nieznacznie przesunięta
Premiera X3: Terran Conflict nieznacznie przesunięta

fsm, 22 września 2008, 13:23

Uniwersum space-simów z serii X w świadomości graczy istnieje od roku 2000 i składa się już z 4 odsłon. Nowa część serii o nazwie Terran Conflict pojawi się w październiku z tygodniowym opóźnieniem względem tego, co niedawno zapowiadano.

Start Home bliski - wersja v.1.00 już w październiku

Jiker, 22 września 2008, 13:05

O tym, że Home, darmowy wirtualny świat powstający z myślą o użytkownikach PlayStation 3, zostanie wydany jeszcze przed końcem bieżącego roku, wiedzieliśmy od blisko miesiąca. W związku z brakiem jakichkolwiek informacji nie mogliśmy, niestety, określić dokładnego dnia premiery produktu. Sytuacja ta po części uległa jednak zmianie. Bardzo prawdopodobne jest, że do debiutu dojdzie jeszcze w październiku.

50 Cent jednak powróci
50 Cent jednak powróci

Hed, 22 września 2008, 12:01

Rozmaite plotki głosiły, że druga produkcja wykorzystująca wizerunek znanego rapera 50 Centa jest zagrożona, jednak dziś wątpliwości zostały rozwiane – tytuł na pewno się ukaże a prace nad nim są już w zaawansowanym stadium. Pozostaje jedynie przyklasnąć, krzycząc oczywiście „hip-hop non stop” i mając nadzieję, że gra okaże się bardziej udana od pierwowzoru.

Milion egzemplarzy Star Wars The Force Unleashed
Milion egzemplarzy Star Wars The Force Unleashed

Jiker, 22 września 2008, 11:35

Star Wars: The Force Unleashed miało warunki ku temu, by stać się pozycją ze wszech miar udaną. Jest jednak inaczej, o czym świadczą nie tylko „zaledwie” dobre recenzje (redakcja naszego serwisu oceniła produkcję LucasArts na 71%), ale także nie stroniące od wyrzutów komentarze graczy. Szeroko zakrojona promocja tytułu pozwoliła mu jednak osiągnąć sprzedaż stojącą na wysokim poziomie.

Oficjalne wymagania sprzętowe Brothers in Arms Hell's Highway
Oficjalne wymagania sprzętowe Brothers in Arms Hell's Highway

Jiker, 22 września 2008, 10:46

Firmy Gearbox Software oraz Ubisoft ujawniły informacje na temat oficjalnych wymagań sprzętowych pecetowej wersji Brothers in Arms: Hell’s Highway. W ostatnich dniach opublikowały także finalny zwiastun, ukazujący najważniejsze aspekty trzeciej odsłony serii Brothers in Arms, w tym brutalność, która pełnić będzie pewnego rodzaju wizytówkę gry.

Fuzja Tecmo i Koei staje się faktem

vampire, 22 września 2008, 10:29

Pod koniec sierpnia dowiedzieliśmy się, że japoński deweloper i wydawca, Square-Enix, znany głównie z serii Final Fantasy, zapragnął wchłonąć swojego konkurenta - Tecmo (serie Ninja Gaiden i Dead or Alive). Przejęcie miałoby nastąpić poprzez wykupienie akcji firmy, zresztą po całkiem atrakcyjnej stawce – o 30% wyższej niż wynosi ich wartość rynkowa.

Gwiezdne Wojny - Mieczem i Mocą #2
Gwiezdne Wojny - Mieczem i Mocą #2

Przemysław Zamęcki, 22 września 2008, 10:17

Gier spod znaku miecza świetlnego i Mocy jest nieco więcej niż w tym bardzo skromnym zestawieniu. Jednakże tytuły wymienione tutaj charakteryzuje fakt, że należą one do jednych z najlepszych spośród wszystkich gwiezdnowojennych produktów i przy okazji najlepszych w swoim gatunku.

Premiera The Chronicles of Spellborn w listopadzie
Premiera The Chronicles of Spellborn w listopadzie

Hed, 22 września 2008, 10:01

Po wielu opóźnieniach znamy w końcu oficjalną datę premiery tej sieciowej gry RPG – tytuł wyjdzie dokładnie 27 listopada tego roku. Wraz z tą zapowiedzią otrzymaliśmy kilka nowych informacji o samej zawartości tego produktu oraz wydarzeniach poprzedzających zimową premierę.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (22 września 2008)

Jiker, 22 września 2008, 09:38

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich doniesień z rynku elektronicznej rozrywki. Dzisiaj w menu: pomagamy garbatemu Igorowi, testujemy pecetowe action RPG, trzymamy kciuki za amerykańskich żołnierzy, przyglądamy się walce z piractwem, gramy z Rush, czekamy na pecetowe WWE Smackdown vs. Raw. Zapraszamy do lektury.