Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Najpopularniejsze Wiadomości GRYOnline.pl wrzesień 2008

Minimalne wymagania sprzętowe Need for Speed: Undercover
Minimalne wymagania sprzętowe Need for Speed: Undercover

vampire, 29 września 2008, 16:15

Poznaliśmy juz minimalne wymagania sprzętowe, jakie musi spełnić komputer, na którym chcemy uruchomić najnowszą arcade'ową samochodówkę autorstwa Electronic Arts - Need for Speed: Undercover. Trzeba przyznać, iż nie są one zbyt wysokie, szkoda tylko, że przy okazji Elektronicy nie podali również zalecanej konfiguracji.

Wymagania sprzętowe FIFA 09

vampire, 9 września 2008, 11:15

Poznaliśmy już wymagania sprzętowe najnowszej odsłony serii FIFA. Jak widać są one znacznie wyższe od ubiegłorocznej edycji, co oznacza, że w tym razem nie otrzymamy jedynie portu ze starszej konsoli Sony - PS2.

Call of Duty 6 w drodze

Crash, 16 września 2008, 10:11

Activision Blizzard, właściciel marki Call of Duty, poinformował wczoraj o trwających pracach nad szóstą odsłoną tejże serii. Za jej powstanie odpowiadać będzie firma Infinity Ward, która przypomnijmy, stworzyła najlepiej ocenianą i ciepło przyjętą przez graczy Call of Duty 4: Modern Warfare.

Ile kosztuje utrzymanie World of Warcraft?
Ile kosztuje utrzymanie World of Warcraft?

Jiker, 17 września 2008, 13:34

World of Warcraft to żyła złota – wie o tym każdy rozgarnięty gracz. Miliony osób bierze codziennie udział w sieciowych zmaganiach, opłacając miesięczne abonamenty, składające się w sumie na wiele milionów czystego zysku. Czy ktoś z Was zastanawiał się jednak, ile może kosztować utrzymanie przy życiu tak olbrzymiego przedsięwzięcia? Sumę tę zdradzili przedstawiciele koncernu Activision Blizzard. Dokonali tego w trakcie zakończonej wczoraj konferencji Analyst Day.

Jaki sprzęt "pociągnie" Grand Theft Auto IV?

Elrond, 13 września 2008, 08:39

Z pewnością jedną z bardziej oczekiwanych tegorocznych premier jest Grand Theft Auto IV w wersji przeznaczonej na komputery osobiste. Szum medialny wokół "być albo nie być" GTA IV na popularne blaszaki ciągnął się miesiącami, by wreszcie dać oczekiwaną przez tysiące fanów odpowiedź - tak, gra pojawi się na PeCetach. Ale czy każdy sprzęt poradzi sobie z tym wyzwaniem?

Oficjalne wymagania sprzętowe Brothers in Arms Hell's Highway
Oficjalne wymagania sprzętowe Brothers in Arms Hell's Highway

Jiker, 22 września 2008, 10:46

Firmy Gearbox Software oraz Ubisoft ujawniły informacje na temat oficjalnych wymagań sprzętowych pecetowej wersji Brothers in Arms: Hell’s Highway. W ostatnich dniach opublikowały także finalny zwiastun, ukazujący najważniejsze aspekty trzeciej odsłony serii Brothers in Arms, w tym brutalność, która pełnić będzie pewnego rodzaju wizytówkę gry.

Football Manager 2009 – co nowego?
Football Manager 2009 – co nowego?

Hed, 4 września 2008, 13:28

Firma Sports Interactive zapowiedziała, że kolejna edycja świetnej serii menedżerów piłkarskich, opatrzona datą 2009, wyjdzie już 14 listopada tego roku. Zgodnie z zapowiedziami nowe informacje o tym tytule zostały przedstawione w formie dwóch filmów umieszczonych w sieci. Prócz wersji na pecety i macintoshe pojawi się także edycja przeznaczona na konsolę przenośną PSP.

Piwo i Orzeszki – Nie ma w co grać!?
Piwo i Orzeszki – Nie ma w co grać!?

Fulko de Lorche, 12 września 2008, 22:00

Mamy XXI wiek, okres prosperity przemysłu gier wideo. Wreszcie jesteśmy szychami, stawianymi na równi z branżą filmową, muzyczną, zabawkarską. Nie wszystkich jednak ten rozwój cieszy.

Wymagania sprzętowe Left 4 Dead ujawnione
Wymagania sprzętowe Left 4 Dead ujawnione

Hed, 26 września 2008, 10:13

Wiemy już jaki sprzęt będzie potrzebny do bezstresowej zabawy w Left 4 Dead. Wymagania podano na forum Halflife2.net i podobno pochodzą one od samego Douga Lombardi z firmy Valve. W sieci krążyły już wcześniej informacje na ten temat jednak były błędne. Sprawdź czy oczekiwany horror z zombie w roli głównej nie zamieni Twojego peceta w żywego trupa.

Mroczniejsze Diablo III w akcji

vampire, 12 września 2008, 15:14

Jak wiemy oprawa graficzna nowego Diablo wciąż budzi liczne kontrowersje wśród fanów serii, którzy uważają ją za zbyt kolorową. Mieliśmy juz okazję zobaczyć przeróbki screenshotów i poznaliśmy zdanie Blizzarda na ich temat. Według twórców bardziej mroczne i mniej nasycone środowisko byłoby zbyt monotonne, a wrogowie za bardzo zlewaliby się z tłem.

Project Origin zmienia nazwę na F.E.A.R. 2: Project Origin
Project Origin zmienia nazwę na F.E.A.R. 2: Project Origin

vampire, 9 września 2008, 13:15

W serwisie Joystiq możemy znaleźć informację, że studio deweloperskie Monolith Productions i jego obecny właściciel Warner Bros Interactive Entertainment odzyskali prawa do marki F.E.A.R., do tej pory trzymane w rękach firmy Sierra Entertainment, czyli wydawcy pierwszej odsłony gry i jej późniejszych dodatków.

Star Wars: The Force Unleashed na PC?

Vercetti, 8 września 2008, 14:36

Już w przyszłym tygodniu na europejskim rynku ukaże się nowa produkcja firmy LucasArts, osadzona w świecie Gwiezdnych Wojen gra Star Wars: The Force Unleashed. Zgodnie z aktualnymi informacjami tytuł ma zadebiutować wyłącznie na konsolach. Możliwe jednak, że wkrótce ujrzymy go także na PC.

PES 2009 z licencją od UEFA

Crash, 11 września 2008, 13:30

Konami Digital Entertainment Co., Ltd poinformowało, iż Pro Evolution Soccer 2009 uzyska dostęp do zasobów UEFA Champione League dzięki porozumieniu z UEFA. Umowa ma charakter na wyłączność i daje prawo twórcom PES’a na korzystanie z niej przez cztery lata.

FIFA 09 – demo w czwartek o 9:00 na GRY-OnLine

Vercetti, 10 września 2008, 14:55

Nie w piątek, lecz już jutro w sieci zadebiutuje demonstracyjna wersja gry FIFA 09. Fani najnowszej odsłony serii Electronic Arts będą mogli pobrać oczekiwany plik z GRY-OnLine punktualnie o 9:00.

Promocja dla czytelników Gry-OnLine! Darmowy abonament w grze Dark Orbit!
Promocja dla czytelników Gry-OnLine! Darmowy abonament w grze Dark Orbit!

Redakcja GRYOnline.pl, 17 września 2008, 14:01

Jeśli chciałbyś spróbować swojego szczęścia w podboju kosmosu w Dark Orbit, mamy dla Ciebie interesującą promocję. Wystarczy abyś założył za pośrednictwem naszej strony darmowe konto w grze, a otrzymasz od nas gratis jeden miesiąc płatnego abonamentu.

Oferta pracy w GRY-OnLine S.A.!

Redakcja GRYOnline.pl, 15 września 2008, 14:56

Jesteś zainteresowany stabilną, stałą pracą w jednej z najdynamiczniej rozwijających się spółek związanych z elektroniczną rozrywką? Gry komputerowe są Twoją pasją? Szukasz nowych wyzwań i doświadczeń związanych z marketingiem? Wyślij swoje zgłoszenie jeszcze dzisiaj!

Microsoft potwierdza obniżkę europejskiej ceny Xboxa 360

Jiker, 16 września 2008, 10:37

Obniżka cen konsoli Xbox 360 w Stanach Zjednoczonych, do której doszło przed 11 dniami, już niedługo pociągnie za sobą identyczny ruch w krajach Unii Europejskiej. Stanie się to w najbliższy piątek, 19 września. Cięcia cen obejmą wszystkie trzy wersje najnowszej platformy do grania koncernu Microsoft.

Operation Flashpoint 2 lepsze na pecetach
Operation Flashpoint 2 lepsze na pecetach

Hed, 19 września 2008, 14:14

Oparta na silniku NEON gra firmy Codemasters będzie niezwykle zaawansowana technologicznie. Dowiedzieliśmy się, że w tej najnowszej produkcji użytkownicy najmocniejszych pecetów otrzymają efekty nieco lepsze od tego co zobaczymy na konsolach. Wersja na komputery osobiste oznacza także bardziej rozbudowany tryb sieciowy.

Wymagania sprzętowe GTA IV nieaktualne?
Wymagania sprzętowe GTA IV nieaktualne?

vampire, 16 września 2008, 12:57

Ostatnio w katalogu Games for Windows, na podstronie GTA IV mogliśmy przekonać się, jaki komputer powinien nam wystarczyć do komfortowej zabawy. Niestety teraz zamiast zalecanych wymagań sprzętowych w odpowiadającej im rubryce znajduje się jedynie informacja, że poznamy je w najbliższym czasie. Podana poprzednio konfiguracja nie była wcale aż tak wysoka, jak można było się tego spodziewać.

Fallout 3 ukończony w mniej niż 80 minut
Fallout 3 ukończony w mniej niż 80 minut

Hed, 23 września 2008, 13:58

Twórcy Fallouta 3, firma Bethesda, zorganizowali mały zamknięty turniej dla członków własnego zespołu na jak najszybsze ukończenie fabuły głównej. Wygrał jeden z testerów - Sam Bernstein, który ukończył grę w czasie 75 minut. Oczywiście nie oznacza to, że odkrycie całości zaprezentowanego przez twórców świata zajmie zaledwie ponad godzinę.