Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 września 2008, 11:35

autor: Jiker

Kolekcja gier Medal of Honor z okazji 10 rocznicy powstania serii

Moda na osadzanie strzelanin FPP w czasach II wojny światowej nastąpiła wraz z dostarczeniem do sklepów pierwszej odsłony cyklu Medal of Honor. Wydana w listopadzie 1999 roku produkcja, powstała z myślą o pierwszej PlayStation, osiągnęła sukces na tyle duży, że seria o bohaterskich czynach żołnierzy sił alianckich kontynuowana jest pod dziś dzień.

Moda na osadzanie strzelanin FPP w czasach II wojny światowej nastąpiła wraz z dostarczeniem do sklepów pierwszej odsłony cyklu Medal of Honor. Wydana w listopadzie 1999 roku produkcja, powstała z myślą o pierwszej PlayStation, osiągnęła sukces na tyle duży, że seria o bohaterskich czynach żołnierzy sił alianckich kontynuowana jest pod dziś dzień. Już w przyszłym roku będziemy obchodzić jej dziesięciolecie. W związku z tym koncern Electronic Arts zdecydował się na wydanie interesującego zestawu, w który mogą już zagrać amerykańscy posiadacze pecetów.

W skład zestawu Medal of Honor 10th Anniversary wchodzi pięć pecetowych produkcji z serii MoH. Są to Medal of Honor: Allied Assault, Medal of Honor: Allied Assault - Spearhead, Medal of Honor: Allied Assault - Breakthrough, Medal of Honor: Pacific Assault oraz Medal of Honor Airborne. Wśród dodatków, jakie uświadczymy w 10th Anniversary znajdą się ponadto:

  • ścieżka dźwiękowa, składająca się z czternastu utworów skomponowanych przez Michaela Giacchino,
  • poradniki ułatwiające zabawę w Medal of Honor: Allied Assault i jego rozszerzeniach,
  • nowe rodzaje broni palnej (które zostaną zawarte w poszczególnych grach),
  • wywiady z weteranami II wojny światowej,
  • film „Behind the Scenes”, opowiadający proces powstania poszczególnych odsłon cyklu Medal of Honor.
Kolekcja gier Medal of Honor z okazji 10 rocznicy powstania serii  - ilustracja #1

Zestaw kosztuje 39,99 dolarów. Pudełka z grami powinny już trafiać do amerykańskich sklepów. Niestety w chwili obecnej polski oddział firmy Electronic Arts nie planuje wprowadzenia go do sprzedaży w naszym kraju.