Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 9 września 2008

Piknik GOL 2008 - kolejna porcja atrakcji

Redakcja GRYOnline.pl, 9 września 2008, 16:46

Ujawniamy kolejne atrakcje, jakie przygotowaliśmy dla osób, które wybiorą się na tegoroczny Piknik GOL 2008.

Infogrames i Namco Bandai zacieśniają współpracę

Vercetti, 9 września 2008, 14:59

Koncern Infogrames, właściciel marki Atari, w oficjalnym oświadczeniu prasowym poinformował dziś, że zamierza odsprzedać grupie Namco Bandai 34% udziałów w swoich kanałach dystrybucyjnych na terenie Europy i Azji, starając się zwiększyć w ten sposób zyski z gier wydawanych na tamtejszych rynkach przez obie firmy.

Ocal świat baśni w Fairytale Fights
Ocal świat baśni w Fairytale Fights

Jiker, 9 września 2008, 14:48

Świat baśni to bardzo wdzięczny temat dla twórców gier komputerowych. W ostatnim czasie podjął go m.in. American McGee (epizodyczny cykl American McGee’s Grimm). Kolejnym producentem, który dostarczy nam produkt tego typu będzie holenderska firma PlayLogic Entertainment. Przed Wami pierwsze informacje o Fairytale Fights.

EMPiK - Top Lista - tydzień 36 (09/09/08)

Przemysław Zamęcki, 9 września 2008, 14:26

Zapraszamy do kolejnego notowania najlepiej sprzedających się gier w salonach EMPiK. Na liście znajdują się tytuły wydane na komputery osobiste oraz konsole PS2, PS3 i Xbox 360. Dane pochodzą z okresu pomiędzy 1 a 7 września i zostały zebrane w 118 salonach sieci.

Nowy Banjo wstępem do prawdziwej rewolucji
Nowy Banjo wstępem do prawdziwej rewolucji

Jiker, 9 września 2008, 14:03

Cykl Banjo-Kazooie przeszedł interesującą metamorfozę. Z platformówki przerodził się w coś, co tak naprawdę trudno określić. Rezygnacja z klasycznych rozwiązań na rzecz oparcia rdzenia rozgrywki na sterowaniu różnego rodzaju pojazdami, była pewnego rodzaju szokiem dla wszystkich dotychczasowych fanów sympatycznej pary bohaterów. Okazuje się jednak, że to nie koniec nowości. Przyszłość może bowiem przynieść prawdziwą rewolucję.

Project Origin zmienia nazwę na F.E.A.R. 2: Project Origin
Project Origin zmienia nazwę na F.E.A.R. 2: Project Origin

vampire, 9 września 2008, 13:15

W serwisie Joystiq możemy znaleźć informację, że studio deweloperskie Monolith Productions i jego obecny właściciel Warner Bros Interactive Entertainment odzyskali prawa do marki F.E.A.R., do tej pory trzymane w rękach firmy Sierra Entertainment, czyli wydawcy pierwszej odsłony gry i jej późniejszych dodatków.

Nowa Metallica w całości w Guitar Hero 3
Nowa Metallica w całości w Guitar Hero 3

Jiker, 9 września 2008, 12:55

O tym, że Guitar Hero 3: Legends of Rock zostanie rozszerzone o zestaw utworów pochodzących z najnowszego albumu kultowego zespołu Metallica wiemy od lipca, a dokładniej rzecz mówiąc – od tegorocznej edycji targów E3. Wczoraj ujawnione zostały wszystkie najważniejsze szczegóły na ten temat. Prezentujemy je poniżej.

Duke Nukem na srebrnym ekranie
Duke Nukem na srebrnym ekranie

Jiker, 9 września 2008, 12:32

Książę to ktoś. Silny, bezkompromisowy i wulgarny facet zasypujący nas prostackimi dowcipami i witający najeźdźców z kosmosu, jak Bóg przykazał. Bynajmniej nie solą i chlebem. Zdobył uznanie, respekt i szacunek wśród wielu tysięcy graczy z całego świata. Czy bohater filmowy oparty na tym „ideale” będzie równie ciepło przyjęty? Szansa na to jest spora. W powodzenie przedsięwzięcia wierzy też Scott Faye.

Nowe szczegóły o trybie multiplayer w Call of Duty: World at War

Crash, 9 września 2008, 12:00

W październikowym numerze GamePro, magazynu wydawanego w Stanach Zjednoczonych, opublikowano obszerny artykuł na temat multiplayera Call of Duty: World at War. Ekskluzywny materiał dostarcza szczegółowych informacji o nowych trybach rozgrywki, broniach i tzw. perkach.

Wymagania sprzętowe FIFA 09

vampire, 9 września 2008, 11:15

Poznaliśmy już wymagania sprzętowe najnowszej odsłony serii FIFA. Jak widać są one znacznie wyższe od ubiegłorocznej edycji, co oznacza, że w tym razem nie otrzymamy jedynie portu ze starszej konsoli Sony - PS2.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (9 września 2008)
Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (9 września 2008)

Jiker, 9 września 2008, 10:51

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich doniesień z rynku elektronicznej rozrywki. Dzisiaj w menu: rozwijamy umiejętności matematyczne, czekamy na tańszego Rock Band, kupujemy tańsze dodatki, śledzimy karierę Pauliny Bozek, czytamy instrukcję do LittleBigPlanet, czekamy na beta-testy Combat Arms. Zapraszamy do lektury.

Wirtualny Harry Potter dopiero na wakacje

Crash, 9 września 2008, 09:30

Wcześniejsze spekulacje okazują się prawdą. Electronic Arts wraz z Warner Bros. Interactive Entertainment oficjalnie potwierdzili, iż Harry Potter i Książe Półkrwi, którego debiut planowano na listopad, zostanie wydany kilka miesięcy później, wraz z wakacyjną premierą filmu.

Najlepiej sprzedające się gry w Wielkiej Brytanii (31 sierpnia - 6 września)
Najlepiej sprzedające się gry w Wielkiej Brytanii (31 sierpnia - 6 września)

Przemysław Zamęcki, 9 września 2008, 09:22

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym notowaniem najlepiej sprzedających się gier w Wielkiej Brytanii według organizacji Charttrack. Obejmuje ono okres między 31 sierpnia a 6 września.

Zabezpieczenia antypirackie w Command & Conquer: Red Alert 3
Zabezpieczenia antypirackie w Command & Conquer: Red Alert 3

vampire, 9 września 2008, 09:15

Wczoraj na oficjalnym forum serii Command & Conquer producent wykonawczy Red Alert 3, Chris Corry (nick EA_Smudge), przedstawił jak dokładnie będzie wyglądała sprawa zabezpieczeń antypirackich w tej produkcji. Podobnie jak trzy ostatnie RTSy przygotowane przez ekipę EA LA zostanie ona wyposażona w system SecuROM.

LucasArts zaprzecza doniesieniom o The Force Unleashed na PC

SETH, 9 września 2008, 08:02

Wczoraj informowaliśmy Was o tym, że istnieje duża szansa na to, iż najnowsza produkcja LucasArts - Star Wars: The Force Unleashed ukaże się nie tylko na konsolach, lecz również na PC. Niestety, firma LucasArts nie czekała długo na rozwój wydarzeń i wkrótce potem wydała stosowne oświadczenie, w którym zaprzecza o istnieniu takiej wersji.