Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 5 września 2008

Far Cry 2 pod koniec października
Far Cry 2 pod koniec października

Vercetti, 5 września 2008, 17:16

Oczekiwanie dobiega końca: za siedem tygodni na Starym Kontynencie zadebiutuje druga odsłona strzelaniny Far Cry. Dziecko zespołu Ubisoft Montreal trafi do posiadaczy komputerów osobistych oraz konsol Xbox 360 i PlayStation 3 w piątek, 24 października 2008.

Batman w wydaniu LEGO za 5 tygodni

Vercetti, 5 września 2008, 14:37

Tylko 35 dni dzieli nas od premiery gry LEGO Batman: The Videogame. Najnowsza pozycja ze stajni Traveller’s Tales trafi do sklepów 10 października 2008 – donosi serwis MCV, powołując się na wydawcę tytułu, koncern Warner Bros Interactive.

$upercena – gry CD Projektu za niecałe 10 zł

Vercetti, 5 września 2008, 13:45

Wydawać by się mogło, że najlepszy sezon na obniżki cen to wakacje, jednak w przypadku gier komputerowych zasada ta nie zawsze się sprawdza. Już jesienią CD Projekt zamierza podbić sklepowe półki nową serią wydawniczą, $uperceną. Tytuły wydane w ramach nowej inicjatywy będą kosztować 9,99 zł.

Premiera Spore + mini-konkurs!
Premiera Spore + mini-konkurs!

vampire, 5 września 2008, 13:38

Już dzisiaj posiadacze komputerów PC i Macintosh mogą nabyć Spore, długo wyczekiwany hit twórcy serii The Sims - Willa Wrighta. Co ten pan sądzi na temat swojego dzieła możecie posłuchać w pierwszej części wywiadu, natomiast o tym, czy rzeczywiście gra jest tak okazała jak zapowiadano przekonacie się czytając naszą recenzję. Spore oceniliśmy na 80%, czyli podobnie jak zagraniczna prasa, gdzie nota końcowa wahała się w granicach 79-91%.

Powstaje kolejna gra bazująca na serialu CSI
Powstaje kolejna gra bazująca na serialu CSI

vampire, 5 września 2008, 12:38

Wczoraj firmy Ubisoft i CBS Consumer Products poinformowały, że jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia do sklepów trafi kolejna odsłona cyklu przygodówek bazujących na popularnym, przynajmniej wśród mieszkańców Stanów Zjednoczonych, serialu - CSI: NY. Co tydzień prawie 12 milionów widzów zasiada przed telewizorami aby śledzić dalsze losy jego bohaterów.

10 milionów GTA IV, Bioshock 2 w 2009 roku i inne wieści od Take-Two

Jiker, 5 września 2008, 11:50

Firma Take-Two przedstawiła raport finansowy, którym zamknęła oficjalnie trzeci kwartał roku fiskalnego 2008. Oprócz zwyczajowego zaprezentowania nam liczb ukazujących aktualny stan finansowy koncernu, otrzymaliśmy możliwość zapoznania się z kilkoma istotnymi informacjami dotyczącymi najważniejszych produkcji.

S.T.A.L.K.E.R.: Czyste niebo, czyli powrót do Czarnobyla
S.T.A.L.K.E.R.: Czyste niebo, czyli powrót do Czarnobyla

Hed, 5 września 2008, 11:45

Zgodnie z zapowiedziami kolejna część tej świetnej gry jest już dostępna w sklepach. Skończył się więc czas oczekiwania i niepewności. Nadszedł moment weryfikacji. Czy nowy radioaktywny twór GSC Game World spełni nasze oczekiwania? Zainteresowanych poziomem kontynuacji odsyłamy oczywiście do gorącej recenzji.

Sins of a Solar Empire bije kolejne rekordy sprzedaży
Sins of a Solar Empire bije kolejne rekordy sprzedaży

Crash, 5 września 2008, 10:51

Na przekór prorokom upadku PC jako platformy do gier, Sins of Solar Empire: Grzechy Imperium Słońca radzi sobie całkiem dobrze, by nie powiedzie świetnie. Wczoraj Bard Wardell, szef firmy Stardock odpowiadającej za wydanie tytułu na amerykańskim rynku poinformował, iż sprzedano go w ilości 500 tys. sztuk, z czego 100 tys. za pośrednictwem dystrybucji elektronicznej.

Vivendi UK kończy swoją działalność

Hed, 5 września 2008, 10:29

Zgodnie z poprzednimi doniesieniami na początku wakacji sfinalizowany został finansowo-administracyjny proces połączenia Vivendi z Activision i przekształcenia zjednoczonych sił w nową markę – Activision Blizzard. Za tymi prawnymi posunięciami musiały w końcu pójść bezpośrednie zmiany – oddział Vivendi UK został zamknięty a znaczna część ekipy przeniosła się do londyńskiej siedziby Activision.

O beta testach i premierze Call of Duty: World at War

Crash, 5 września 2008, 10:18

Nowe wieści dla spragnionych fanów Call of Duty: World at War. Wczoraj wydawca gry, firma Activision Blizzard wystosowała oficjalną wiadomość, w której znajdziemy szczegóły na temat zaplanowanych beta testów i dokładnej daty premiery.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (5 września 2008)

Jiker, 5 września 2008, 10:05

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich doniesień z rynku elektronicznej rozrywki. Dzisiaj w menu: czekamy na Rock Band 2, kupujemy wcześniej Dead Space, przyglądamy się rozmowom biznesowym firmy Tecmo, przeżywamy europejski szturm Square Enix i zapoznajemy się z zestawem Europa Universalis III. Zapraszamy do lektury.

Akella przejmie prawa do marki Disciples
Akella przejmie prawa do marki Disciples

Ramsik, 5 września 2008, 08:51

Rosyjski wydawca gier poinformował w oficjalnym oświadczeniu prasowym o umowie zawartej z firmą Strategy First. Na jej mocy po premierze Disciples 3: Renaissance Akella przejmie wszystkie prawa do tej znanej w branży elektronicznej rozrywki marki.