Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 3 września 2008

Ruszają zapisy na beta-testy Warhammera Online

Vercetti, 3 września 2008, 17:38

Już dziś wieczorem (ok. 19:00) autorzy MMORPG Warhammer Online: Age of Reckoning rozpoczną przyjmowanie zapisów na beta-testy swojego produktu. Wydawca tytułu, koncern Electronic Arts poinformował, że grupa Mythic Entertainment przygotuje dla europejskich użytkowników 50 tys. kluczy do gry. O przydzielaniu kodów decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Three Cards to Midnight - nowa przygodówka współtwórców postaci Texa Murphy'ego
Three Cards to Midnight - nowa przygodówka współtwórców postaci Texa Murphy'ego

vampire, 3 września 2008, 15:00

W sieci pojawiła się witryna poświęcona Three Cards to Midnight, nowej przygodówce autorstwa Big Finish, firmy założonej przez Chrisa Jonesa i Aarona Connersa, współtwórców postaci Texa Murphy'ego, głównego bohatera pięciu starych, znanych fanom gatunku gier - Mean Streets, Martian Memorandum, Under a Killing Moon, The Pandora Directive, Tex Murphy: Overseer.

Pierwsze zdjęcia z planu filmowego Prince of Persia
Pierwsze zdjęcia z planu filmowego Prince of Persia

vampire, 3 września 2008, 14:00

Mieliśmy już okazję zobaczyć, jak będzie się prezentował główny bohater filmowej adaptacji Prince of Persia: The Sands of Time, którego zagra Jake Gyllenhaal. Ostatnio we francuskim serwisie Korben pojawiły się natomiast pierwsze zdjęcia pochodzące z planu w Maroku.

Sierpniowe Serce GRY-OnLine
Sierpniowe Serce GRY-OnLine

Redakcja GRYOnline.pl, 3 września 2008, 13:10

Kolejny miesiąc naszej stałej Akcji Charytatywnej Serce GRY-OnLine zakończony. Tym razem zdecydowaliście, że 1% przychodów z usług SMS za sierpień 2008 przekażemy na konto Fundacji Mam Marzenie. Fundacja Mam Marzenie podobnie jak miesiąc wcześniej WWF Polska już po raz drugi zwyciężyła w Waszym glosowaniu.

25 utworów na ścieżce dźwiękowej FaceBreakera
25 utworów na ścieżce dźwiękowej FaceBreakera

Vercetti, 3 września 2008, 13:05

Już pojutrze na europejskim rynku zadebiutuje nowa zręcznościówka koncernu Electronic Arts, next-genowa produkcja o nazwie FaceBreaker. Projekt stworzony przez autorów serii Fight Night tym razem podejdzie do tematyki boksu z przymrużeniem oka, o czym świadczy już sama oprawa graficzna nadchodzącego tytułu.

Pierwsze recenzje Spore w prasie drukowanej
Pierwsze recenzje Spore w prasie drukowanej

fsm, 3 września 2008, 12:44

Już w piątek oficjalnie zadebiutuje na rynku ekonomiczno-wojenna gra w ewolucję czyli Spore autorstwa Willa Wrighta. Nie wszystkie recenzje są jednak tak przychylne, jak by sugerowały to zapowiedzi.

Pełen nadziei Mythic i wyczerpany Blizzard

Hed, 3 września 2008, 12:30

Mark Jacobs z firmy Mythic, twórcy jednej z bardziej oczekiwanych gier MMORPG, mówi, że powodzenie Warhammera Online jest potrzebne branży sieciowej rozrywki. Dlaczego? Otóż, według Jacobsa, pokazałoby to wszystkim, że nie tylko Blizzard może odnieść spektakularny sukces w tym gatunku. Z drugiej strony, porażka tego projektu mogłaby martwić i zastanawiać czy warto w ogóle inwestować na tym polu.

Gears of War 2 już prawie gotowy
Gears of War 2 już prawie gotowy

vampire, 3 września 2008, 12:00

W najnowszym wydaniu brytyjskiego magazynu Xbox World 360 opublikowany został wywiad z głównym projektantem w studiu Epic Games, Cliffem Bleszinskim. Miedzy innymi możemy się z niego dowiedzieć, że Gears of War 2 jest już gotowe w około 85-90%. W chwili obecnej twórcy pracują jedynie nad udoskonaleniem swojego dzieła.

Limitowana Edycja Prince of Persia
Limitowana Edycja Prince of Persia

vampire, 3 września 2008, 11:00

Ubisoft ogłosił wczoraj, że mieszkańcy Stanów Zjednoczonych, którzy w określonym terminie dokonają przedpremierowego zakupu najnowszej odsłony Prince of Persia zamiast zwykłego wydania otrzymają w tej samej cenie edycję kolekcjonerską.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (3 września 2008)

Przemysław Zamęcki, 3 września 2008, 10:48

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich doniesień z rynku elektronicznej rozrywki. Dzisiaj w menu: rzucamy kulkami w Petank Party, gramy kawałki Smashing Pumpkins, ściągamy demo Pure, bawimy się starymi przygodówkami, kupujemy demo Final Fantasy XIII i robimy kilka innych ciekawych rzeczy. Zapraszamy do lektury.

Fallout 3 - o dodatkach i podręczniku przetrwania
Fallout 3 - o dodatkach i podręczniku przetrwania

Hed, 3 września 2008, 10:24

Przedstawiona wczoraj lista Xboksowych osiągnięć dla Fallouta 3 zawiera 28 punktowanych misji. To oczywiście nie wszystkie zadania dostępne w grze – jest ich znacznie więcej. Wiadomo jednak, że wszystko się kiedyś kończy. Właśnie dlatego, Peter Hines z Bethesdy zapowiadał dodatkowe elementy jakie będą dostępne po premierze. Tylko dla posiadaczy pecetów oraz konsol Microsoftu.

Rayman: Szalone Kórliki 2 w Polsce również na PC
Rayman: Szalone Kórliki 2 w Polsce również na PC

Vercetti, 3 września 2008, 10:08

W listopadzie ubiegłego roku na konsolach Wii i Dual Screen ukazała się druga odsłona gry Rayman Raving Rabbids - Szalone Kórliki 2. W ten sposób Ubisoft zrealizował plan wydania swego dzieła wyłącznie na platformach Nintendo, o czym informował oficjalnie już w maju 2007 r. Przed chwilą uzyskaliśmy jednak zaskakującą wiadomość, że niebawem produkcja francuskiej firmy trafi również na PC.

Zagraj w LittleBigPlanet i zdobądź pracę

Ramsik, 3 września 2008, 09:27

Studio Media Molecule prawdopodobnie już niedługo otworzy swe drzwi dla nowych pracowników, którymi staną się gracze. Droga od szarego użytkownika PlayStation 3 do projektanta poziomów chyba nigdy nie była tak krótka i zarazem przyjemna.

Mirror’s Edge otrzyma ekskluzywne dodatki na PS3
Mirror’s Edge otrzyma ekskluzywne dodatki na PS3

Hed, 3 września 2008, 08:46

Tytuł firmy DICE według wcześniejszych zapowiedzi miał być czasowym exclusivem dla konsoli PlayStation 3. Taką informację całkiem niedawno podał mediom David Reeves (Sony Computer Entertainment Europe). Dziś wiemy, że kwestia przedstawia się inaczej – gra, w wersji na konsolę Sony owszem będzie specjalna, jednak tylko i wyłącznie ze względu na ekskluzywne dodatkowe elementy do ściągnięcia.

Resistance 2 – znamy datę premiery, demo w drodze
Resistance 2 – znamy datę premiery, demo w drodze

Ramsik, 3 września 2008, 08:37

Koncern Sony podał kilka istotnych informacji na temat nadchodzącej kontynuacji najlepiej sprzedającego się tytułu startowego na PlayStation 3. Przede wszystkim wiemy już kiedy Resistance 2 zagości na półkach sklepowych oraz że otrzymamy wersję demonstracyjną.