Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 6 września 2008

Spore - (r)ewolucja nie bez problemów
Spore - (r)ewolucja nie bez problemów

Hed, 6 września 2008, 16:34

Za nami europejska premiera oczekiwanej gry Willa Wrighta. Nie obyło się jednak bez problemów – jak podają zagraniczne źródła część europejskich graczy ma trudności z logowaniem się do sieciowego serwisu Spore. Electronic Arts przyznała, że rzeczywiście taki problem występuje. Tymczasem pojawiają się pierwsze oceny gry. Czy Spore jest rewolucją?

Premierowa wpadka Mercenaries 2 w Londynie

Elrond, 6 września 2008, 16:07

Na dość nietypowy pomysł promocji swojego produktu wpadła firma Electronic Arts. Mercenaries 2: Word in Flames, bo o tej grze mowa, miała wczoraj swoją europejską premierę i właśnie ten fakt Elektronicy chcieli hucznie, w przenośni i dosłownie, podkreślić.

Mount & Blade w złocie
Mount & Blade w złocie

Elrond, 6 września 2008, 14:41

Przedstawiciele firmy wydawniczej Paradox Interactive poinformowali, iż trwające od dłuższego czasu beta testy gry Mount & Blade zostały zakończone, a ona sama uzyskała złoty status i gotowa jest do rynkowego debiutu. Ten zaś nastąpi już 16 września, kiedy to Mount & Blade pojawi się na półkach sklepowych oraz w ofercie serwisu GamersGate.

Nowa gra w świecie Warhammera 40.000?

Hed, 6 września 2008, 14:12

W sieci pojawił się film przedstawiający jeszcze nie zapowiedziany oficjalnie tytuł, którego akcja toczy się w świecie odległej przyszłości, wykreowanym przez firmę Games Workshop. Projekt ten nazywać się będzie prawdopodobnie Warhammer Space Marine, co oczywiście jasno sugeruje temat gry – wcielimy się w jednego z legendarnych żołnierzy odzianych w potężną zbroję.

Szczegóły dotyczące zmian w Alone in the Dark na PlayStation 3
Szczegóły dotyczące zmian w Alone in the Dark na PlayStation 3

Hed, 6 września 2008, 12:42

Znamy szczegóły zmian jakie zostaną wprowadzone do wersji tej gry na konsolę firmy Sony. Możemy więc przekonać się, na razie tylko w teorii, które elementy zostaną udoskonalone i ulepszone. Niestety, edycja na inne platformy (PC, Xbox 360, Wii) wymagała wielu poprawek, co między innymi zadecydowało o dość kiepskich ocenach w branżowej prasie.

Steam - promocja na gry od id Software
Steam - promocja na gry od id Software

Elrond, 6 września 2008, 11:41

Nie lada okazja czeka w ten weekend na użytkowników systemu elektronicznej dystrybucji, Steam. Dzięki promocji tytuły sygnowane logo id Software, które można pobrać przez Steam, tańsze są o 50%. Dodatkowo, cały zestaw gier, id Super Pack, można nabyć już za 34.99 USD (ok. 85 zł).