Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 2 września 2008

60 dni w świecie Warhammera Online za niespełna 100 zł

Vercetti, 2 września 2008, 17:15

Przed kilkoma godzinami dowiedzieliśmy się o wysokości miesięcznych opłat za grę w polskiej wersji MMORPG Age of Conan. Nie trzeba było długo czekać, a światło dzienne ujrzały kolejne interesujące wieści, tym razem dotyczące innego przedstawiciela sieciowych role-playów, Warhammera Online: Age of Reckoning.

Znamy cenę polskiego abonamentu do Age of Conan
Znamy cenę polskiego abonamentu do Age of Conan

Vercetti, 2 września 2008, 15:38

Potwierdziły się przedwakacyjne doniesienia o wysokości krajowych opłat abonamentowych w grze Age of Conan: Hyborian Adventures. CD Projekt podał oficjalnie do wiadomości, że miesiąc przygód w MMORPG FunComu będzie kosztował polskiego użytkownika 29,99 zł - dokładnie tyle, ile na początku czerwca podawało nasze anonimowe źródło.

Królewska 57 - odc. 14 - Spore a czynnik ludzki
Królewska 57 - odc. 14 - Spore a czynnik ludzki

Antoni Łuchniak, 2 września 2008, 14:30

Will Wright koniecznie powinien umieścić w następnych odsłonach Spore czynnik ludzki. Doda to grze nutki ekscytującej nieprzewidywalności. Zjedz, lub bądź zjedzonym.

W 2010 roku twórcy gier wykorzystaja pełne możliwości Xboxów 360?

vampire, 2 września 2008, 13:29

Kilka dni temu w serwisie Gamasutra pojawił się wywiad z Rodem Fergusson, starszym producentem odpowiadającym za Gears of War 2. Oprócz informacji na temat tej produkcji możemy przeczytać co sądzi on o możliwościach technicznych Xboxów 360.

Trzy filmy z DeathSpank - nowej gry twórcy Monkey Island
Trzy filmy z DeathSpank - nowej gry twórcy Monkey Island

vampire, 2 września 2008, 12:29

Rob Gilbert, czyli projektant takich klasyków jak Monkey Island i Maniac Mansion, wraz z kanadyjskim studiem Hothead Games pracuje obecnie nad nowym projektem zatytułowanym DeathSpank. Tym razem jednak nie będzie to klasyczna przygodówka typu point&click, jak mówi sam Gilbert, gra jest mieszaniną charakterystycznego stylu Monkey Island z systemem prowadzenia rozgrywki wzorowanym na Diablo.

Zamieszania wokół Ghostbusters: The Video Game ciąg dalszy
Zamieszania wokół Ghostbusters: The Video Game ciąg dalszy

Jiker, 2 września 2008, 11:33

Zapewne pamiętacie pierwsze informacje sugerujące możliwość wycofania się z tego projektu, które ujawniono na przełomie lipca i sierpnia przy okazji wiadomości poświęconej ówczesnym planom Activision Blizzard. Niedługo później byliśmy co prawda zapewniani, że projekt ma się dobrze, a jego premiera zostanie co najwyżej przesunięta na przyszły rok (obchody 25 rocznicy powstania filmu Pogromcy duchów). Jednakże najnowsze wieści sugerują powrót do przeszłości.

Jaki będzie Battle.net 2.0?

Hed, 2 września 2008, 11:25

Chociaż nie wiadomo wiele o oficjalnej dacie publikacji kompletnie nowej wersji serwisu Battle.net, to znamy już sporo całkiem prawdopodobnych ulepszeń jakie w niej zobaczymy. Dla osób niezorientowanych, Battle.net to działający od roku 1997 system, za pośrednictwem którego toczone były i nadal są, potyczki w wielu grach Blizzarda, począwszy od Diablo.

Panna Gracz – MonYcas
Panna Gracz – MonYcas

ROJO, 2 września 2008, 11:17

Dzisiejsza Panna Gracz mimo młodego wieku jest osobą dość zajętą. Ceni sobie pracowitość i kreatywność. Była już grafikiem komputerowym i fotografikiem. Malarką i rysowniczką. Projektantką mody i modelką.

Polskie Space Siege bez klucza instalacyjnego

Vercetti, 2 września 2008, 11:13

Na niemiłą niespodziankę mogą natknąć się ci, którzy kupili w naszym kraju grę Space Siege, najnowszy projekt zespołu Gas Powered Games. Kosmiczne cRPG twórców Dungeon Siege w wydaniu CD Projektu pozbawione zostało numeru seryjnego, niezbędnego do przeprowadzenia prawidłowej instalacji produktu.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (2 września 2008)
Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (2 września 2008)

Jiker, 2 września 2008, 10:06

W dzisiejszych „Wieściach ze świata w telegraficznym skrócie”: europejska wersja serwisu Warhammer: Battle March już w sieci, problemy Majesco, o nowych grach tajwańskiego Seed Studio, opóźniono beta-testy nowego Socoma, będzie kolejny Gauntlet, remake Pipe Manii w fazie złota. Zapraszamy do lektury.

Nasze osiągnięcia w Fallout 3
Nasze osiągnięcia w Fallout 3

Hed, 2 września 2008, 09:56

Poznaliśmy właśnie listę osiągnięć jakie będą do odkrycia i zaliczenia w Xboksowej wersji Fallouta 3. Na całość składa się dokładnie 50 z nich, pozwalających na zarobienie 1000 punktów. Część mogliśmy podejrzeć już w kilku filmach przedstawiających rozgrywkę.

Minimalne wymagania sprzętowe Mirror’s Edge
Minimalne wymagania sprzętowe Mirror’s Edge

vampire, 2 września 2008, 09:29

Podczas tegorocznej edycji imprezy NVISION, przedstawiciel wydawcy Mirror’s Edge, firmy Electronic Arts, ujawnił minimalne wymagania sprzętowe pecetowej wersji tego tytułu.

Najlepiej sprzedające się gry w Wielkiej Brytanii (24 - 30 sierpnia)
Najlepiej sprzedające się gry w Wielkiej Brytanii (24 - 30 sierpnia)

Przemysław Zamęcki, 2 września 2008, 09:29

Oto najnowsze notowanie najlepiej sprzedających się gier w Wielkiej Brytanii według organizacji Charttrack. Obejmuje ono okres między 24 a 30 sierpnia.

Ninja Blade oficjalnie zapowiedziane
Ninja Blade oficjalnie zapowiedziane

Ramsik, 2 września 2008, 08:57

Plotki o nowej grze na konsolę Xbox 360 pojawiły się już w maju, kiedy to na stronie prasowej Microsoftu zagościła pewna lista, zawierająca kilka tytułów, wśród których znajdowały się tajemnicze wówczas Lips oraz Ninja Blade. Pierwsza produkcja została oficjalnie zapowiedziana podczas targów E3, natomiast na jakiekolwiek informacje o tej drugiej musieliśmy czekać aż do teraz.

EMPiK - Top Lista - tydzień 35 (02/09/08)

Przemysław Zamęcki, 2 września 2008, 08:54

Zapraszamy do kolejnego notowania najlepiej sprzedających się gier w salonach EMPiK. Na liście znajdują się tytuły wydane na komputery osobiste oraz konsole PS2, PS3 i Xbox 360. Dane pochodzą z okresu pomiędzy 26 a 31 sierpnia i zostały zebrane w 118 salonach sieci.

Activision potwierdza rok premiery Starcrafta 2
Activision potwierdza rok premiery Starcrafta 2

Hed, 2 września 2008, 08:38

Według Activision ta oczekiwana kontynuacja ze stajni Blizzarda zostanie wypuszczona w roku 2009, chociaż nie wiemy kiedy dokładnie. Jakiś czas temu pojawiły się spekulacje, że ujrzymy strategię już w grudniu 2008, co potem zostało zdementowane. W którym miesiącu będziemy oblegać sklepy komputerowe? Tego jeszcze nie wiemy.